PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) (/thread-szukam-gier-gry-nie-prosimy-tu-o-linki)



Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Kratos - 11-08-2008

Od razu mówię, że nie prosimy tu o żadne linki do gier. No ale do rzeczy. To w takim razie co to za temat? Ano już wyjaśniam. Szukasz jakiejś gry wartej polecenia z jakiegoś konkretnego gatunku tudzież o podobnej tematyce? Zagrywałeś się kiedyś w jakąś grę, ale zapomniałeś tytułu? Po to właśnie jest ten temat.

Piszesz tu TYLKO, jeżeli nie znalazłeś ukochanej gry w którymś z tych tematów:

Klasyki których nie da sie przegapić Smile
Poszukiwana dobra chodzona bijatyka
Jakie są najlepsze gry, które wykorzystują multitap
Najlepsze gry na 2 osoby pomocy
Szukam jakiś fajnych gierek crpg
Szukam gry o mechach
Jakie FPS-y polecacie na PS2
Szukam gry typu stealth skradanki
Najlepsze multiplayery OFFLINE
Najlepsze Gry Na Imprezy
Najlepsze gry na 2 osoby


RE: Szukam gier/gry - VenomXOB - 11-08-2008

Kocham gre, a nie znalazlem, zowie sie X2: Wolverine's Revenge, jesli ktos ja znajdzie, to bede wdzieczny, dodam tylko, ze image zajmuje ok. 1.70 GB. Z gory dziekuje za pomoc. Pozdro666


RE: Szukam gier/gry - jarzebina - 11-08-2008

nie prosimy o linki... no koments


RE: Szukam gier/gry - Monhamen - 12-08-2008

Ja poszukuję gry typu "The Warriors" czy jakoś tak to było Wink podobała mi się gra i system gry. Znacie podobnego typu ?


RE: Szukam gier/gry - GENERiC - 12-08-2008

Ja szukam gry Tekken Tag Tournament


RE: Szukam gier/gry - Kratos - 12-08-2008

Uprasza się wszystkich o czytanie ze zrozumieniem . Tym bardziej ,że już pierwsze zdanie wiele a w zasadzie wszystko wyjaśnia .Kazdy kolejny post , w którym chcecie linki do gier , a który sie tu znajdzie będzie usuwany a jego autor dostanie ostrzeżenie .
Monhamen napisał(a):Ja poszukuję gry typu "The Warriors" czy jakoś tak to było Wink podobała mi się gra i system gry. Znacie podobnego typu ?

Spróbuj Urban Reign , God Hand czy Yakuza . Takie gry mogę Ci polecić z tych lepszych , bo dużo jest crapów , które próbują naśladować The Warriors .


RE: Szukam gier/gry - Bodziuuuu - 17-08-2008

A ja poszukuje wyścigówek z crashem w roli głownej na ps2. Slyszalem o 2 tytulach Tag Team Racing i Nitro kart i ze ten tag jest nowszy. Pobrałem, i powiem, ze zadnej rewelacji chodzilo mi wlasnie o takie szalone wyscigi jakie byly na ps one. Czy Nitro Kart jest bardziej podobne do tego z ps one ? I czy moze wyszła jeszcze jakas wersja wyścigów z crashem ?

Czy jest gra podobna do tytulu z PC Revolt. Jeździło się samochodami-zabawkami, zbieralo sie pioruny, atakowało się inne zabawki itp x lat temu na kompie zabawa przednia


RE: Szukam gier/gry - Kratos - 17-08-2008

Jak obczaiłem tą grę Revolt to przypomniał mi się stary dobry Micro Machines , na pegazusa ze "złotej 4-órki" xD Na PS2 jedyna warta uwagi jest część najnowsza Micro Machines V4 . Gra nie jest wysokich lotów , ale jak ktoś ma sentyment do gry o tym tytule z zamierzchłej epoki to nie będzie mu to przeszkadzać . Dodam ,że w grze jest ponad 750 małych samochodzików , czyli tyle ile w GT4 . Nic ,że za bardzo się od siebie nie różnią , ale ta liczba robi wrażenie. No a jak chcesz to przecież zawsze możesz pograć na PS2 w starego dobrego MM z NESa , na forum gdzieś był nawet o tym temat ,jeżeli nie wiesz jak zabrać się za emulację gier .
A co do tego stzrelania i niesienia pożogi tudzież odwalania maniany to jest jeden taki tytuł - Twisted Metal : Black . Popatrz na zwiastuny i zorientuj się czy o to Ci chodziło. O Crasha mnie nie pytaj , bo nie grałem nałogowo to Ci nie pomogę.


RE: Szukam gier/gry - gotrek - 24-08-2008

ja poszukuje RPGa na PS@ takiego jak Baldur dark alliance2 zadnych turówek itp!! poprostu chodzonego RPG pamietam ze co najmniej 2 tytuly byly ale nazwy drugiego zapomniałem

Prosze o pomoc


RE: Szukam gier/gry - Rysk - 24-08-2008

czy sa jakies samochody zabawki na ps2 tak np.micro machines v4 rowniez na pc stara gra z amigi bodajze byla rowniez na pegasus v4 to to samo tylko na miare naszych czasow oczywiscie polecam