PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-rankingi-gier)
+--- Wątek: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać (/thread-w-jakie-cze%C5%9Bci-harry-ego-pottera-warto-zagrac)

Strony: 1 2 3


RE: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - Czarny - 07-03-2010

Polecam Zakon feniksa i Ksiąze półkirwi, obie gry mają podobną bardzo dobrą grafike. Przy zakonie spędziłem duzo czasu, co do księcia, przy tej grze mozna sie załamac, jezeli bym chciał to zrobiłbym całą gre w 3 godziny, a szkoda bo gra wciągające, chociaz bardzo łatwa. 1 i 2 częsc pamiętem jeszcze z kompa, i tez wydawały sie ok, nie wiem jak pozostałe, 4 częsc po filmach na yt strasznie mi sie niepodoba.


RE: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - B-boy Oczi - 13-04-2010

Ja ci polecam harry potter i więzień azkabanu.Grałem na pc i jest proSmile


RE: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - sebastian43210 - 15-04-2010

chyba tylko moge polecić ci jedynke i tez niejest najwyższych lotów.inne części nadają sie do ....


RE: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - Kiirama - 16-05-2010

......


RE: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - Rey619 - 17-05-2010

1.Jedynka z grafy i z okładki wygląda jak gierka dla dzieci i wiele osób tak mówi nie miałem okazji zagrać,ale podobno fajne więc za dużo się nie wypowiem i dodam jeszcze,że Qwidi... Qidi... nie wiem jak to napisaćTongue jest lepszy niż w 6(z opini z innego forum)


2.w dwóje też nie grałem i nic nie wiemSad

3.chyba najlepsza część big big i jeszcze raz big Hogwart wiele trudniejszych zagadek gra miodzio!!!

4.kupiłem w tesco za 50 zyla...i zawiodłem się żaby=życie Bardzo dużo czarów(w przeciwnym tego słowa znaczeniu)Big Grin gra na 3+Sad

5.the best game of Harry Potter fajna gra,fajne pojedynki i co tu dużo mówić POLECAM!!!

6.ogromna porażka nie chce się pisać

7.planowana jest na 2010 a czy tak będzie zobaczymy,szczególnie czekam na tę grę,czytałem książkę "wojna o Hogwart" o tak
Jednym słowem polecam 3 i 5


RE: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - yankes750 - 27-07-2010

W 1 część grałem na kompie
Nie ma tam swobodnego chodzenia po zamku tylko samo wykonywanie misji i Quiditch, grafika słaba ale gra mi sie nawet podobała
W 2 grałem na kompie ale tylko w demo
Grafika odrobinę lepsza niz w jedynce, również fajna gra
Czarę ognia pozostawie bez komentarza bo gra ta w ogóle mi się nie podoba
Zakon Feniksa przechodzę teraz na ps2 i gra mi się podoba, niezła grafika, swoboda w bieganiu po zamku, fajne rzucanie czarow

w 3 i 6 nie grałem to sie nie wypowiadam


RE: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - eVandeR - 27-07-2010

Najlepsza jest 1 i 2 częśc ... ewentualnie 3 ale w nia nie gralem jeszcze... dalsze czesci to jak ktos juz powiedzial "nieporozumienie"


RE: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - Samyeu - 27-07-2010

1. Na PSX świetnie zrobiona część, różne wątki, zaklęcia.
2. Również na PSX bardzo dobra. Znakomicie zrobione pojedynki.
W trójkę nie grałem. Tak, Czara Ognia jest złą grą. Wszystkie pojedynki trójmagiczne całkiem nieźle zrobione (zwłaszcza ze smokiem), jednak gra jest liniowa. Zakon Feniksa - najlepsza cz. komputerowego Harry'ego. Świetnie zrobione czary, wątki wplatujące się w grę, a co najważniejsze CAŁY Hogwart - CAŁY! - gratuluje EA za przeniesienia takiego dokładnego światka w grę. W szóstkę nie grałem, ponoć ogólnie sknocona, jakoś ratują się minigierki z eliksirami.


RE: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - dolarek2000 - 31-08-2010

Według mnie to najlepiej zagrać w 'Harry Potter i Książę Półkrwi' , jest bardzo ciekawy , jako Harry można np. warzyć magiczne eliksiry , stanąć w klubie pojedynków i walczyć z innymi uczniami hogwartu , oraz stanąć się mistrzem quidditcha ! Podoba mi się też bardzo grafika tej gry oraz efekty dźwiękowe . Zakon Feniksa jest bardzo podobny do księcia , ale czara ognia naprawdę jest zrypana , niema wogule dnia bez końca , są tylko poziomy , więzień teś jest spoko , ale komnata tajemnic i kamień filozoficzny , nie są złe


RE: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - radi97 - 03-07-2011

Zdecydowanie polecam Więzień Azkabanu. Nie jest zbyt skomplikowana ale też nie łatwa. Jest tam wiele misji z udziałem każdego bohatera.