PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! (/thread-instalacja-fmcb-czyli-odpalanie-kopii-bez-swap-magic)



RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Kratos - 20-05-2011

Można skopiować to to (czyli FMCB) z jednej karty na drugą, ale rzecz jasna na jednej musi już ten program być ;D


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - janek9602 - 21-05-2011

Może inaczej sie zapytam by zbytnio nie przedłużać tematu.
Czy dam rade to zrobić to co jest w tym tutku na mojej konsoli jeżeli ktoś mi prześle te pliki o którym mówisz.


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Kratos - 21-05-2011

Tych plików nikt nie musi ci przesyłać, bo możesz je sobie ściągnąć z internetu ;] Rozchodzi się tylko o to jak je "wgrasz" na kartę skoro masz nieprzerobioną konsolę. Jedyna opcja to taka, że musisz znaleźć kogoś kto ma konsolę przerobioną i wtedy zainstalować sobie FMCB na karcie u niej na przykład.


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - janek9602 - 21-05-2011

Aaaha , no teraz rozumiem. To tu się rozchodzi o to że nie przerobiona konsola nie daje możliwości wgrania tych plików na kartę.
Dzięki bardzo teraz mi to rozjaśniło sprawę.
Popatrze na aledrogo ile sobie tam wołają za gotową taką kartę.


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Bart - 22-05-2011

Nie wiem, czyn aledrogo będą mieli taką ofertę. Kiedyś na Skąpcu widziałem.

Na allegro są złodzieje,którzy biorą kasę za nic.


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - zielin - 26-05-2011

Płytka nagrana wszystko oko,

Błąd - Not a valid ps2 disc... WTF? zmarnowałem już 3 płyty -.-

Fast help... Smile


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Kratos - 26-05-2011

Podstawa - jakie płytki (firma, minusy czy plusy, rw czy nie) i jaka prędkość nagrywania?


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - zielin - 26-05-2011

Media tech, +, nie rw, tak mam swapa 3.6


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Realinho - 26-05-2011

Możesz więcej napisać? bo nic z tego nie zrozumiałem.


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - zielin - 26-05-2011

Przeczytałem 1 posta z 3 razy potem zabrałem się za robotę.
nagrałem foldery itd. na płytkę [Media Tech +R]
wkładam swapa odpalam płyta robi max 3 obroty i wyświetla się napis "Not a vaild ps2 disc"

Dodam też że swap uruchamia się bez problemu a placek jeszcze nowością pachnie.
Model się chyba zgadza 79004... Karta oryginalna soniaka...

Pomóżcie proszę :|