PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Gran Turismo 3 - wasze opinie - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Gran Turismo 3 - wasze opinie (/thread-gran-turismo-3-wasze-opinie)

Strony: 1 2 3 4


RE: Gran Turismo 3 - wasze opinie - maciejo195 - 16-02-2010

Ja mam GT3 i bardzo sobie tą grę chwale. Nie grałem w inne części ale jak dla mnie gra jest bardzo dobra. Samochodów jest wystarczająco to samo torów Smile


RE: Gran Turismo 3 - wasze opinie - kryt - 25-03-2010

Mi tez sie bardzo podoba, moze z poczatku gdy samochod wolny troche kijowo to wyglada, te odczucie predkosci itd ale z czasem, gdy samochody coraz szybsze to widac piekno tej gry Smile
Ja mam jeszcze taki maly problem... Na poczatku mialem Toyote, zbieralem na Skyline. Wygralem Sundey Cup, Clubman, jeszcze jeden puchar. Pare wyscigow powtorzylem, zeby bylo na zakup Nissana. Kupilem i tu sie zaczyna problem, bo w BEGINNER moge tylko w pare wyscigow wejsc ;/ Co z reszta? Do kazdego innego mam miec inny samochod?


RE: Gran Turismo 3 - wasze opinie - Antek2008 - 30-03-2010

Może nie do każdego ale do większości. Jeśli nie wiesz jakiego samochód użyć do wyścigu wejdź do informacji o wyścigu lub obejrzyj filmik, tzw. "preview". Wtedy dowiesz się jakie auta są akceptowalne w danym wyścigu.


RE: Gran Turismo 3 - wasze opinie - alek - 01-04-2010

Wg mnie ta gra jest świetna! Fakt gram w nią tylko tryb multi i czasami jakiś single race, bo nie mam karty pamięci ;(. Ale i tak myślę, że ta gra jest warta polecenia. Skoro ta część jest taka dobra to jestem ciekawy jak to jest z GT4. Czy mnie jeszcze bardziej rzuci na kolana tak jak niektórych użytkowników, którzy chcą zachwyceni tą gra.


RE: Gran Turismo 3 - wasze opinie - Hubi - 02-04-2010

Oj rzuci Cię, rzuci. Gwarantuję Ci to. GT4 jest najlepszą częścią. 700 samochodów robi wrażenie, ahh ta grafika... Nic tylko grać Wink Big Grin


RE: Gran Turismo 3 - wasze opinie - alek - 02-04-2010

Hmm... najpierw musze uzbierać na karte pamięci, później rzucę sie na GT4 Wink


RE: Gran Turismo 3 - wasze opinie - Antek2008 - 03-04-2010

Nigdy nie grałem w Gran Turismo 4. Czy w GT4 jest lepsza grafika niż w trójce?


RE: Gran Turismo 3 - wasze opinie - Woocash88 - 04-04-2010

Tak, jest lepsza grafika.


RE: Gran Turismo 3 - wasze opinie - The Boss - 04-04-2010

(03-04-2010, 21:51)Antek2008 napisał(a): Czy w GT4 jest lepsza grafika niż w trójce?

Dobre pytanie. :-) GT4 w wersji NTSC potrafi osiągnąć zawrotną dla PS2 rozdzielczość - 1080i, czyli prawie 1920x1280 pikseli, czyli HD, ale jeszcze nie Full. Jest to najlepiej wyglądająca samochodówka na tę konsolę i jedyna z taką rozdziałką. :-)


RE: Gran Turismo 3 - wasze opinie - Antek2008 - 04-04-2010

Czyli w wersji NTSC GT4 musi wyglądać wspaniale. Niestety nie będę mógł tego sprawdzić ponieważ mam konsolę PAL.