PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Gran Turismo 3 - wasze opinie - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Gran Turismo 3 - wasze opinie (/thread-gran-turismo-3-wasze-opinie)

Strony: 1 2 3 4


Gran Turismo 3 - wasze opinie - Antek2008 - 14-02-2010

Cześć. Co sądzicie o trzeciej serii gry Gran Turismo? Zależy mi na waszych opiniach. Osobiście miałem dotyczenia tylko z GT 1 i 2 jeszcze na PSXie. Teraz chciałbym poznać kolejne części począwszy od trzeciej. Czy jest jeszcze sens, aby kupić i zagrać w tą grę, czy może lepiej od razu GT4?


RE: Gran Turismo 3 - wasze opinie - sevik - 14-02-2010

W GT3 nie grałem, ale SZCERZE POLECAM GT4! Grafika bardzo dobra, i jest to PRAWDZIWY symulator samochodowy. Jeśli jesteś fanem wyścigów, nie zawiedziesz się! W grze są wszystkie marki świata (noo, może oprócz jakiś Chińskich podrób) posiada tryb Split-Screen (dwóch graczy) oraz możliwośc ścigania się w różnych warunkach. (asfalt,śnieg,pustynia,las). Wszystko zależy od Ciebie.
Nie ma możliwości tuningu.


RE: Gran Turismo 3 - wasze opinie - proevo82 - 14-02-2010

Pewnie, że warto kupić GT3. Mnie się bardziej podoba niż GT4. Gierka ma nawet dzisiaj po tylu latach od premiery świetną grafikę. Oczywiście jest mniej aut, coś koło 200 ale naprawdę jest czym pojeździć.Fakt GT3 jest mniej rozbudowana niż GT2, ale to klasyk, którego nie można nie znać. I da się go przejść w całości, w GT4 zatrzymałem się na 54% i dałem sobie spokój. Nie ma tych hardkorowych wyścigów 24h , najdłuższy trwa bodaj 3h. Najpierw zagraj w GT3 a dopiero później w GT4. Gwarantuję, że się nie zawiedziesz.


RE: Gran Turismo 3 - wasze opinie - Antek2008 - 14-02-2010

Dobrze, że wspomniałeś o grafice w grze proevo82, bo o to tez chciałem się spytać. A jeżeli chodzi o ścieżkę dźwiękową, można liczyć na coś fajnego? Co do tych wyścigów 3h i 24h w GT4 można je saveować podczas jego trwania, czy trzeba je przejechać od początku do końca?


RE: Gran Turismo 3 - wasze opinie - proevo82 - 15-02-2010

Jest sporo utworów: rock, pop jakieś techno. Ale wg. mnie w GT chodzi raczej o odgłosy silników a nie o muzę. Wyścigi 24h są tylko w GT4, w trójce są max. 3h. Niestety nie można robić sejwu w trakcie wyścigu. Dlatego dałem sobie spokój z GT4, nie widziało mi się granie przez całą dobę, a takich wyścigów jest kilka.


RE: Gran Turismo 3 - wasze opinie - Rysk - 15-02-2010

(14-02-2010, 17:23)sevik napisał(a): Nie ma możliwości tuningu.

jak nie ma tuningu w kazdym gt jest tuning w gt4 mozna juz nawet dodac nitro i spoilery czego nie bylo w czesciach poprzednich. kazde gt jest warte uwagi


RE: Gran Turismo 3 - wasze opinie - Woocash88 - 15-02-2010

(15-02-2010, 19:17)Krys napisał(a): w gt4 mozna juz nawet dodac nitro i spoilery czego nie bylo w czesciach poprzednich

Ale nie myślcie że można tak tuningować samochody jak w seri NFS:Underground, w Gran turismo to jest całkiem na innej zasadzie.


RE: Gran Turismo 3 - wasze opinie - Antek2008 - 15-02-2010

Dzięki za porady, wczoraj udało mi się kupić na allegro Gran Turismo 3 + wysyłka za 18zł na licytacji, więc wydaje mi się, że za śmieszne pieniądze.


RE: Gran Turismo 3 - wasze opinie - spank9r - 16-02-2010

Jak dla mnie to obowiązkowy tytuł każdego posiadacza ps2, jednakże zapewne fani serii NFS nie podzielą tego zdania. Nie jest to gra, w której używa się tylko X'a i analoga do skrętu, w GT nie wejdziemy 200km/h w zakręt no i zazwyczaj jeden błąd wiąże się z przegranym wyścigiem. A w NFS przewagi 10-20s to normalka.


RE: Gran Turismo 3 - wasze opinie - citek123 - 16-02-2010

bo to jest symulator jazdy wiec musi być jak w rzeczywistości i osiągi pojazdów wszelki tuning jest jak w oryginale także polecam.jak ktoś polubił jakąkolwiek część GT powinien zagrać we wszystkie, mój brat ma 33 lata i gra tylko w GT nic więcej ogólnie nie lubi gier a ta seria go wciąga i jeszcze grał w forze na starego X i we NFS aż do pro streta ale woli GT ,na psx tez pogrywał w 1 i 2 GT.