PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jaki jest najlepszy Need for Speed na PS2 według was? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-rankingi-gier)
+--- Wątek: Jaki jest najlepszy Need for Speed na PS2 według was? (/thread-jaki-jest-najlepszy-need-for-speed-na-ps2-wedlug-was)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Dziaba - 18-01-2011

Underground 2


RE: NFS - Który najlepszy ?? - karolkici - 25-01-2011

Jak dla mnie to Underground-y bo duzo tuningu
Lubie tez Nfs Most wanted i Carbona


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Marzyciel - 25-01-2011

(18-01-2011, 13:53)Angerfist napisał(a): . Dreamis ciesze się że nie tylko ja doceniłem ta gierkę Smile

Wiesz o co tak naprawdę chodzi? NFS Po MW był z części na cześć coraz gorszy. Gdy wyszedł PS, dużo osób si oburzyło, bo NFS zawsze był arcadowka, a nie symulacyjna, dodatkowo bez kierownicy ciężko jest grac, tuning jest jeszcze bardziej słabszy niż w MW i Carbon i po prostu okazał się niewypałem. Moze i jest to rednia gierka, a nie zła, ale osoby które graja w NFS dla arcadowych wyścigów, odrazu skreślili PS.


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Iro - 26-01-2011

Moimi faworytami z serii NFS są Underground II oraz Carbon. Dlaczego akurat te części?
Underground II - Za niezwykłą grywalność, która jak dla mnie przebija wszystkie nowsze części NFS. Możliwości modyfikacji samochodu są też bardzo rozwinięte ;D Oczywiście duży wybór samochodów Big Grin

Carbon - spodobał mi się w nim klimat, kaniony i drifty na kanionach czy torach chociaż mogło by być ciekawiejWink oraz co u mnie było wielkim PLUSEM samochody typu muscle ;D Mmm ;D


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Marzyciel - 26-01-2011

@Iro
Wiesz, co jest największym żalem w Carbonie? Długość gry. Gdyby nie to, gra była by dobra, a tak to zwykły wyciskacz kasy.


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Iro - 26-01-2011

Przyznam Ci niestety racje, gra zbyt krótka. Ale warto mimo wszystko pograć, może jeśli byłaby dłuższa to narzekalibyśmy na monotoniczność tej gry ?


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Szyniu - 06-02-2011

Mój ulubiony NFS to.... No nie wiem Wink Albo Carbon albo Most Wandet... Jednak stawiam na Carbona Big Grin


RE: NFS - Który najlepszy ?? - kamimak - 28-02-2011

Moje dwie ulubione części to:

Hot Pursuit 2 - bardzo dużo sportowych samochodów (Ferrari, Lamborghini itp.), możliwość grania policją, długie trasy i ciekawy tryb kariery

Underground - też bardzo dobry, tuning samochodów daje radę, dobra grafika i dużo wyścigów


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Zytus - 01-03-2011

NFS MW ze względu na możliwość jazdy z ogonkiem (policją), dość rozbudowanym terenem, zmianą pogody, czasem trudnymi, wymagającymi torami. Jedyne co mi nie pasuje to fakt, że system zniszczeń jest znikomy.


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Rafix3332 - 01-03-2011

Jak dla mnie najwspanialsze NFS'y to ProStreet,Underground 2,oraz nie zapomniany MW . Wspaniała gra ,przeszyłem ją kilka razy i nadal mi się nie znudziła . Fabuła niczego sobie, do grafy nic nie mam ;p , najlepsze są kamienie milowe, chociaż tak jak kolega wyżej napisał, że system zniszczeń jest znikomy , to i tak jak najbardziej polecam tą grę Big Grin