PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jaki jest najlepszy Need for Speed na PS2 według was? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-rankingi-gier)
+--- Wątek: Jaki jest najlepszy Need for Speed na PS2 według was? (/thread-jaki-jest-najlepszy-need-for-speed-na-ps2-wedlug-was)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: NFS - Który najlepszy ?? - MarrCo - 01-01-2011

Dla mnie na kompa najlepszy jest Carbon te nowsze to już są tj. na sterydach ( za dużo dodatków ). A na PS2 to dam wam odpowiedz jakie NFS najlepsze


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Bart - 01-01-2011

To jest PS2forum Wink


RE: NFS - Który najlepszy ?? - MarrCo - 01-01-2011

Napisałem jak zagram na PS2 to napiszę ^^^


RE: NFS - Który najlepszy ?? - adi2229 - 03-01-2011

NFS Underground 2. Uliczne wyścigi, dużo możliwości tuningu i swobodne jeżdżenie po mieście - to jest to Big Grin


RE: NFS - Który najlepszy ?? - wzarek - 08-01-2011

ja polecam nfs undercover: fajne auta, dużo do tuningowania i wiele innych tylko nie wiem co jeszcze powiedzieć


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Angerfist - 16-01-2011

Nie wiem dlaczego tak dużo osób nie lubi pro streat...Właśnie go przechodzę i jestem bardzo zadowolony super mi się gra. Mam U, U2, Carbon, Shift, MW. Jeżeli chodzi o tuning wizualny to najlepszy jest U2 ale tuning w PS na prawde do mnie przemawia czuć każdą zmianę w ustawieniach i wymóg posiadania kilku aut też do mnie przemawia. Carbon mnie denerwował zwłaszcza irytujący był pod koniec ale każdy ma swoje zdanie na pewno Underground 2 i MW wybijają się z całej serii ale Pro Streat nie jest złe i warte poświęcenia mu więcej czasu. Muszę pograć jeszcze w Undercover.


RE: NFS - Który najlepszy ?? - wisniarafal8 - 16-01-2011

(16-01-2011, 13:58)Angerfist napisał(a): Nie wiem dlaczego tak dużo osób nie lubi pro streat...Właśnie go przechodzę i jestem bardzo zadowolony super mi się gra. Mam U, U2, Carbon, Shift, MW. Jeżeli chodzi o tuning wizualny to najlepszy jest U2 ale tuning w PS na prawde do mnie przemawia czuć każdą zmianę w ustawieniach i wymóg posiadania kilku aut też do mnie przemawia. Carbon mnie denerwował zwłaszcza irytujący był pod koniec ale każdy ma swoje zdanie na pewno Underground 2 i MW wybijają się z całej serii ale Pro Streat nie jest złe i warte poświęcenia mu więcej czasu. Muszę pograć jeszcze w Undercover.

Jak możesz mieć Shift'a skoro nie ma go na PS2 ?


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Dreamis - 16-01-2011

Jestem zdania Anger'a.
Nie wiem o co wam chodzi z tym Pro Street'em.
To jest dobra gra !Tongue .
Dużo jest zabawy dużo rywalizacji itp.
Jeszcze tuning jest dobry czyli : Zrobiony pakiet wyścigowy i też możesz swój stworzyć (silniki itp.).


RE: NFS - Który najlepszy ?? - duczyk123 - 16-01-2011

Zdecydowanie jak większość polecam Underground 2 oraz Most Wanted. W MW świetna zabawa jest z policją, jak i same wyścigi z "graczami" z czarnej listy, w U2 natomiast jest wyśmienity tuning. Obie gry są godne uwagi.


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Angerfist - 18-01-2011

A kto mówił że mam na ps2 ?? Z całego postu wyciągnąłeś tylko to i nie dodałeś nic konkretnego do tematu. Dreamis ciesze się że nie tylko ja doceniłem ta gierkę Smile