PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jaki jest najlepszy Need for Speed na PS2 według was? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-rankingi-gier)
+--- Wątek: Jaki jest najlepszy Need for Speed na PS2 według was? (/thread-jaki-jest-najlepszy-need-for-speed-na-ps2-wedlug-was)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: NFS - Który najlepszy ?? - reg-reconnect - 05-10-2010

NIC nie przebije underground jedynki jedynie carbon moze z nia konkurowac ale i tak marnie to dla niego widze
puzniej polecam hot pursuit 2 swietne mapy ten klimat taki lasowe niekture taki las i asfalt NICE! mila alternatywa od miejskiego tunigu i blachar
mam nawet wiare w to ze gdyby hp2 mialo cekawa fabule i jeszcze wiecej lesnych tras i ciekawe cut-scenki to byl by to najlepszy nfsi zdecydowanie bez alternatyw do pobicia!!! jedym slowem AWESOME!!


RE: NFS - Który najlepszy ?? - alosz - 05-10-2010

Dotarł do mnie NFS HP2 dzisiaj i tak jak myślałem, świetna gierka Cool


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Rezac - 15-12-2010

Hehe jako fan nfs i Fast and Furious nie zdziwiło mnie to, że 3/4 osób tutaj wybiera Need for speed Underground/2 i Most Wanted.
Są to najlepsze części NFS jakie wyszły ;/ Odkąd wyszedł Carbon to EA szło na łatwiznę....
Carbon jeszcze ujdzie ale Shift, Pro Street, Hot Pursuit to największe ścierwa jakie wyszły EA...
Co do Hot Pursuit to mam mało do powiedzenia - Poszli na łatwiznę i tyle, nie dość, że nie ma tuningu to jeszcze do bani się gra.... Radze omijać na 100 km/h

Ja polecam:
Need For Speed Underground;
Need For Speed Underground 2;
Need For Speed Most Wanted Black Edition i zwykłe;

Jak się posypią posty, że się nie znam lub co z cb za znawca. To wiedz, że ja leje na twoją opinie chyba, że jest ona w pozytywnym znaczeniu Big Grin


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Patrykplpl5 - 28-12-2010

na PS2 Carbon
i zapomniałem dodac że Rezac ma racje taki shift i pro street to wyścigi na legalu.A tak przy okazji grafika nie jest najwarzniejsza


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Son of Sparda - 28-12-2010

Akurat Carbon kompletnie mnie nie przekonał. Najlepszą częścią jest pierwszy Underground. Ładna grafika, świetny soundtrack, przyjemny model jazdy. Podoba mi się też dobór samochodów, ponieważ lubię japońskie wozyTongue


RE: NFS - Który najlepszy ?? - wisniarafal8 - 29-12-2010

1. NFS Most Wanted
2. NFS Carbon
3. NFS Underground 2


RE: NFS - Który najlepszy ?? - pumaxD8 - 29-12-2010

NFS MW I UNG 2 wymiatają mam je orginalne i sa zaje.. Fajne Smile


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Zielony34 - 29-12-2010

Jak dla mnie, najlepszą częścią jest Need For Speed Underground, przeszedłem na kompie 2 albo 3 razy, grałem w późniejsze części ale nie dłużej niż kilkanaście minut ponieważ za każdym razem odnosiłem wrażenie że to po prostu nie jest już to co kiedyś...


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Rezac - 01-01-2011

ehh jeśli dalej nie dokonałeś wyboru to po oglądaj filmiki na yt


RE: NFS - Który najlepszy ?? - conan - 01-01-2011

Ja powiem że najlepszy to NFS UNDERGROUND 2 , dlaczego ? Te części do tuningu neony , glosniki , lcd, lusterka, wydech , neony w bagarzniku i silniku , otwierane drzwi , otwierane maski , chydrauliczne zawieszenie Tongue to bylo cos za to Kocham NFS U2 ;D