PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jaki jest najlepszy Need for Speed na PS2 według was? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-rankingi-gier)
+--- Wątek: Jaki jest najlepszy Need for Speed na PS2 według was? (/thread-jaki-jest-najlepszy-need-for-speed-na-ps2-wedlug-was)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Zytus - 30-01-2010

Jak dla mnie Most Wanted. Dlaczego? Po prostuBig Grin jakoś bardziej kolorowo, deszcz i te sprawy. Samo przechodzenie każdego miejsca na liście skłania Cię do walki i pokonywania coraz trudniejszych torów. Do tego pościgi z policją na ogonieBig Grin


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Magiin - 30-01-2010

NFS Shift! Grafika i inne po prostu najlepsze w NFS! Smile


RE: NFS - Który najlepszy ?? - MaTi93 - 30-01-2010

Ja szczerze polecam Need for Speed: Underground 2, duża różnorodność wyścigów, wiele modyfikacji wizualnych pojazdu, dobra muzyka. Jeśli nigdy nie grałeś to polecam.


RE: NFS - Który najlepszy ?? - GENERiC - 30-01-2010

Need for Speed Underground 2. Kupiłem 2 dni po premierze i do dzisiaj jest w wyśmienitej formie. Ostatnio wróciłem do tego tytułu i gram od nowa.

Godnym polecenia jest też Need for Speed Most Wanted Black Edition. Fajny też był Hot Pursuit 2. Ten klimat, etc.

Na PS1 przypominam sobie Need for Speed High Stakes. Bardzo ciekawa, ogółem polecam dla ciągłych fanów PS1.


RE: NFS - Który najlepszy ?? - sevik - 14-02-2010

Pro Street... hehehhe, żartuje, Pro Street to największe wyścigowe gówno jakie kiedykolwiek ujrzało światło dzienne.
Polecam Underground 2... Najlepsza częsc NFS. Potem już tak dobre nie wyszły.


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Antek2008 - 14-02-2010

Jak dla mnie to Most Wanted, ze względu na rewelacyjne pościgi z policją, chyba lepszych w serii Need for Speed nie było. Rozbudowane miasto, dużo autostrad więc jest gdzie poszaleć, szkoda tylko, że w Most Wanted nie ma Canionów, które były w Carbonie.


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Marzyciel - 27-02-2010

Carbon - Strasznie krótki, nawet fajne klimaty, nie ma już zabawy z policją

Most wanted - Fajna zabawa z policją, troszke krótkie, miło się gra

Pro Street - to jakaś pomyłka? Próba połączenia symulacji z wyścigami tuningowanych aut

Undercover - nieudana kopia Most wanted

Underground 2 - Długi, niesamowita ilość do tuningowania, możliwość tuningowania prawie wszystkiego (lusterko, bagażnik licznik itp.)

Underground - Troszke gorsza wersja U2, mniej driftów, i szybsze tempo

Porshee 2000 (lub unleasneh nei wiem jaką nazwa byłą na ps2, bo mi się myli z nazwą od PC) - symulacja wyścigów, same Posrhee, gra długa, lecz nudna


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Hubi - 07-03-2010

Z waszych postów wynika, że powinienem zakupić U2 i MW... Hmm.. Szkoda, że Shift nie wyszedł na ps2. Już nie mówiąc o GTAIV...


RE: NFS - Który najlepszy ?? - proevo82 - 07-03-2010

Tak, NFS Underground 2 i Most Wanted to zdecydowanie najlepsze NFS na PS2.


RE: NFS - Który najlepszy ?? - Sn!p3r - 07-03-2010

Według mnie najlepszy NFS na PS2 względem graficzym to :
1.NFS MOST WANTED
2.NFS UNDERCOVER
A w NFS Underground 2 nie grałem na PS2 Smile