PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Makaveli - 25-11-2015

Ja również długo polowałem, i już raz byłem o włos wygrania egzemplarza w fabrycznej folii - allegro nie zalogowało mi się na czas i nie podbiłem oferty.

Ciężko teraz dorwać ładnego steelboksa, albo są podrapane, albo powgniatane, albo w innym niż angielski języku.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Zanmato - 25-11-2015

Ja kiedyś kupiłem Steelboxa (nie wiedzieć czemu, najczęściej w wyszukiwaniach mam słowo Steelbook) w Olsztynie, a potem musiałem sprzedać, by mieć na naprawę konsoli... potem chciałem go wykupić ponownie, ale już tego egzemplarza nie było - to się nazywa mieć pecha... XD


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - SlaV3K - 13-02-2016

Jakieś 4 lata temu posiadałem niewielką kolekcję gier na PS2, przestałem grać na konsoli i sprzedałem wszystkie tytuły. Teraz mam zamiar powrócić do grania na PS2 i odbudować kolekcje, a oto mój pierwszy zakup Smile [Obrazek: 09826648634750463405.jpg] Bardzo lubię gry w klimatach II wojny światowej.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Kraszu - 13-02-2016

Brothers in Arms to jedna z serii, których nie zdążyłem zaliczyć na PS2. Jeżeli już grałem w strzelaniny to zawsze pierwszeństwo miały u mnie klasyczne, wojenne klimaty. Daj znać czy te gry ciągle dają radę.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - SlaV3K - 14-02-2016

Wczoraj wieczorem do napędu konsoli trafił Brothers in Arms-road to hill 30. Duże problemy sprawia mi celowanie, bardzo mi przeszkadza trzęsący się celownik. Te trudności mogą być spowodowane tym że kilka lat nie miałem pada w dłoni. Musze na razie odstawić ten tytuł i oswoić się z dualshockiem w prostszych grach. Dawniej ogrywałem takie serie jak Medal of Honor czy Call of Duty i sterowanie nie sprawiało mi problemu. Mam nadzieje że to tylko kwestia czasu aż zaprzyjaźnię się z padem.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - siemieniaka - 23-03-2016

Ja nabyłem DMC1 oraz NFS Undercover. Od kwietnia ruszam z ostrą kolekcją i nabędę na pewno z 5-10 tytułów, które wam przedstawię Smile


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - miauryc - 10-07-2016

Grand Theft Auto III (w folii, premierowe wydanie europejskie)


Allegro 60zł


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Makaveli - 11-08-2016

Mówiłem pewnie nie raz podczas pokazywania najnowszych nabytków, że była świetna okazja albo, że rozbiłem bank. Wymaż to.

Dzisiaj przybyła do mnie paczuszka. Wewnątrz było kilka pudełek z grami. Sprawdziłem wszystkie - każde z nich działa. A były to mianowicie:

[Obrazek: zJPQ6K9h.jpg]

Kingdom Hearts. Okazało się, że wewnątrz poprzedni właściciel wrzucił jeszcze płytkę z drugą częścią gry. Stan bardzo dobry.

[Obrazek: 9cFatxph.jpg]

MGS2: Substance. Kawałek pudełka jest odłamany, ale w mało widocznym miejscu. Stan idealny, działa bez zarzutu.

Tutaj zaczyna się robić goręcej:

[Obrazek: jFYvfhkh.jpg]

Shadow of the Colossus. Pudełko trochę styrane, ale wydawnictwo jest kompletne i w niezłym stanie.

[Obrazek: yozfL75h.jpg]

Ico. Francuska wersja językowa pudełka, pudełko jak w przypadku SotC - trochę styrane, ale wszystko działa poprawnie no i jest kompletne.

[Obrazek: Jm3xqjTh.jpg]

Silent Hill 2, wersja limitowana z płytką „Making Of”. Tutaj stan już lepszy mimo faktu, że jak w przypadku dwóch powyższych pudełko również jest kartonowe. Płytki też są w stanie dobrym.

No i teraz czas na wisienkę na torcie zestawu. Absolutna perełka w idealnym stanie.

[Obrazek: odHMeVxh.jpg?1]

MGS3: Subsistence. Angielska wersja językowa. Idealny stan płytek, pudełka oraz instrukcji.

No dobra, zestaw jak zestaw. Zapytacie pewnie: jaka cena? Za całość zapłaciłem łącznie z wysyłką... 325 złotych.

Wydawałoby się, że to kosmiczne pieniądze jak za gry na PlayStation 2. Może i tak, ale wystarczy przycupnąć i sprawdzić, ile łącznie te gry kosztowałyby, gdyby kupić je osobno. Porównując podobny stan koszt łącznie z wysyłkami oscylował w granicach... 900 złotych.

Dla niedowiarków - sam MGS3 w tej wersji potrafi osiągnąć na aukcjach ceny rzędu 300 złotych. A co dopiero pozostałe pięć tytułów, z których również każdy rynkowo stoi w granicach 100 złotych.

Najlepszy zakup w historii. Bank rozbity. Forsa wciąż wysypuje się z automatu w akompaniamencie radosnego dżingla, jak to czytacie.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - RafalKa - 11-08-2016

wiesz jakiego tytułu zazdroszczę Smile


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Makaveli - 11-08-2016

(11-08-2016, 19:38)RafalKa napisał(a): wiesz jakiego tytułu zazdroszczę Smile

Przecież Kingdom Hearts można tanio kupić na allegro. Tongue

A tak na poważnie, to już druga specjalna edycja tej gry w moim posiadaniu. Kolekcja MGS się troszkę rozrasta.