PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Boven - 09-07-2014

Jest jeszcze jeden pikuś taki malutki, a mianowicie usb ogranicza ilość gier, które możesz odpalić na konsoli. O szybkości nie ma co mówić łącze ide, a Usb bez porównania.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - mattek - 09-07-2014

Tak, ale to znacznie szybciej. Przebijają płyty, SMB czy właśnie USB.

Dragon - powodzenia i załóż wątek najlepiej z relacją całej operacji Wink


Okami - piotros - 01-08-2014

Przypadkiem trafiłem dzisiaj do empiku i przeglądałem sobie obniżki gier, gdzie niektóre tytuły były obniżone nawet o 50%, w tym i GT5 Signature Editon! Potem przejrzałem sobie całą kolekcję gier używanych na PS3 i nagle dojrzałem kilkanaście używanych gier na PS2, ale tytuły były mało interesujące poza jednym... Okami Smile
Cena jak sprawdziłem na Allegro była całkiem przyzwoita, a zawartość i stan płyty idealny, więc długo się nie zastanawiałem i stałem się posiadaczem premierowej wersji Okami za 39,99 zł z empiku. Smile
Jak pokończę inne gry to zabiorę się za nią w wersji spolszczonej... Smile


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - RafalKa - 05-08-2014

Jedna z pozycji na którą poluję (też jako okazję) - wierzę że też gdzieś tam jakaś na mnie czeka....
piotros słabo zaglądam do empiku jednak o ps2 nie miałem pojęcia że też wrzucają na półki.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - radwan07 - 11-08-2014

Wczoraj doszło mi WRC II Extreme i Deus Ex Smile

Teraz jeszcze kupiłem Burnout Dominator i Silent Hill 2 Director's Cut.

No i jeszcze mi doszło Quake III Revolution Big Grin Wreszcie Tongue


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Need - 20-08-2014

ostatnio NFS Most Wanted, Burnout 3, Black i SSX3. Szukam NFS HP2 ale sądzę, ze będzie ciężko Sad


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - PaultheGreat - 20-08-2014

Po tytułach można wywnioskować, że lubisz gry EA. Studio to, pomimo niezbyt dobrej reputacji w ostatnich latach, potrafiło robić wciągające szpile i nie dziwota, że mimo momentami karygodnej polityki ich gry kupują rzesze graczy. W każdym razie dorwałeś bardzo dobry zestaw.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Need - 20-08-2014

Od czasów Burnout Paradise i Mirror's Edge żadna gra EA mnie nie wciagnęła tak jak gry z okresu PS2. Każdy NFS coraz gorszy, o Burnoucie ani widu ani słychu.. Jak na razie nic ciekawego sie nie zapowiada z ich strony.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Petralka - 27-12-2014

Splinter Cell [NTSC U/C] - zapłaciłem 14 PLN.

Zrobiłem kilka zdjęć pudełka i zawartości. Zobaczcie jeśli was interesuje wydanie na Zachód.

zdjęcia: http://imgur.com/a/AeEQo

Co do samej gry to jestem fanem serii Splinter Cell, najbardziej lubię trzy pierwsze odsłony gry.

Zaciekawiła mnie jedna sprawa po zobaczeniu pudełka. Na odwrocie jest napisane, że w wersji PS2 dodatkowo otrzymamy: 4 nowe poziomy, dodatkowe 30 minut przerywników filmowych oraz nowe intro. To chyba taki bonus na przeprosiny, bo gra wyszła później niż na PC. SC ogrywałem na PieCu (oprócz Pandora Tomorrow, które ograłem również na Xbox'ie) więc stąd moje zdziwienie - będzie przyjemnie się grało z tą nową zawartością Smile

Teraz takie małe pytanko. Wiecie może dlaczego ta produkcja wykorzystuje kartę pamięci o pojemności 493 MB? Gra instaluje jakieś dane z płyty czy po podłączeniu konsoli do sieci można coś pobrać?


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - gamescomradek00 - 29-12-2014

Czesc wszystkim kupiłem dzisiaj w niemczech w sklepie z naprawami komputerów i konsol 3 gry a mianowicie crash bandicoot 3 warped, gran turismo 2 i grand theft auto vice city za wszystko zapłaciłem 10 euro