PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - dragon1493 - 26-06-2014

Pierwszy raz słyszę że jest program do sprawdzania laserów (niby jak on ma go sprawdzić?), jest program do zmieniania oprogramowania sterownika dla danego lasera.

NA nie jest tak trudno dostać, na allegro coraz częściej widuję NA na sprzedaż, a co do data code to sprawdzisz go obok modelu SCPH-90004 powinno pisać np. 8A, 8B, 8C, 8D itd.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - radwan07 - 26-06-2014

Znalazłem, nad kodem kreskowym, obok nr serial, jest mały kwadracik z napisem 8D


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - dragon1493 - 26-06-2014

To na FMCB na tej konsoli nie masz co liczyć, jedynie Swap Magic lub Chip.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - radwan07 - 26-06-2014

Uwierz że nie jest mi to do szczęścia potrzebne Tongue

Teraz doszedł mi multitap Big Grin


Co ostatnio kupiliście na PS2? - Szymon - 08-07-2014

[Obrazek: gutu3ybe.jpg]
[Obrazek: uqygyzys.jpg]
[Obrazek: ge3y8evu.jpg]
[Obrazek: e4e3y8yd.jpg]

Najnowszy zakup Big Grin PS2 SCPH-50004 z padem i laserem w stanie idealnym, Network Adaptor'em i dyskiem ATA 200GB. Mam też jakiś kabel RGB...

Koszt - 200zł + przesyłka


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - PaultheGreat - 08-07-2014

To super. Teraz będziesz mógł wypowiadać się na tematy związane z grami na PS2 poprzez swoje najnowsze doświadczenia. Zakup oczywiście na plus i do tego nie ma wątpliwości. Big Grin


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Yohokaru - 08-07-2014

A w dodatku ten cwaniak nie będzie musiał brudzić lasera grami, bo zgra sobie płytki na dysk, włączy OPL i będzie mu śmigać wszystko jak szalone. A właśnie, jest przerobiona?


Co ostatnio kupiliście na PS2? - Szymon - 08-07-2014

Ma tylko FMCB (dzisiaj instalowałem FHDB Tongue ) ale zamierzam jej wlutować Modchip. Nie wiem tylko czy wziąć Modbo 760 czy Modbo 4.0. Zapewniam, że będę się udzielał w temacie PS2 z HDD.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Odp: Co ostatnio kupiliście na PS2? - dragon1493 - 08-07-2014

Ja tez sie przygotowywuje do hdd tyle ze do slimki. Zasilanie juz zrobilem 5v z usb ps2, a 12v z zewn. zasilacza z cyfrowego polsatu, dysk mam jakiegos samsunga 120gb i tasme IDE od Gigabyte. Dysk rusza pod tym zasilaniem takze teraz tylko pozostaje wlutowanie tasmy do mobo Shy

[Obrazek: 3yjurype.jpg]

[Obrazek: 5umyhe9a.jpg]

[Obrazek: pe6u7ury.jpg]

[Obrazek: ajejyma2.jpg]

[Obrazek: qe6y9ydy.jpg]


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Iksar - 09-07-2014

Rozumiem że jedyna różnica między "wlutowanym" a z usb dyskiem jest taka iż gry wczytują się po prostu szybciej tak ?