PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Kraszu - 16-06-2014

(16-06-2014, 21:58)Kratos napisał(a): Choć znając twoje tempo kończenia gier to oczywiście żarcik Wink

Paul jest niczym wygłodniały bulterier, który po dłuższym okresie bez żarła, w mig pochłania wszystko co ma przed pyskiem. Paul tak właśnie ma z grami. Jak nie gra, to nie gra. Ale jak zacznie, to za 3 dni jest recenzja na forum. Przejął chłop fuchę kombajnisty po nieodżałowanym Mr.Q.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - ZeberkoPL - 17-06-2014

Paul gratuluje San Andreas sam bym pociupał z miłą chęcią Wink

[Obrazek: PTDC0270.jpg]

Udały się wczorajsze zakupy szkoda że kilka platynek ale w cenie 5zł za sztukę i w takiej kondycji

ps nie patrzcie na datę na zdjęciu jestem zbyt leniwy żeby wejść w ustawienia Wink


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - PaultheGreat - 17-06-2014

No naprawdę imponujące zakupy - wszystkie gry to sama klasyka, którą bardzo chętnie przywitałbym na swojej półeczce, gdy już zdecyduję się na rozpoczęcie budowy kolekcji gier PS1 (na razie nie mam takich planów na najbliższy czas).


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Yohokaru - 17-06-2014

Sama klasyka, sam bym te gry chętnie przygarnął, zwłaszcza Dino Crisis :3


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - piotros - 17-06-2014

Udane zakupy! Nie pozostaje nic innego jak pogratulować i życzyć miłych wrażeń podczas grania... Smile
Dino Crisis 1 i 2 sam bym zakupił... Smile


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - ZeberkoPL - 18-06-2014

piotros napisał(a):Dino Crisis 1 i 2 sam bym zakupił... Smile
przyjdzie na nie pora po residencie
Miłym zaskoczeniem było TR Chronicles które kilkakrotnie ukończyłem na pc
Z góry sądziłem że wersja na psx może mnie nie zadowlolić pod względem grafiki a tu takie mile zaskoczenie , programiści naprawdę się postarali .Ponownie je zaliczę w okresie bożego narodzenie taka mała już tradycja Wink

Moje dzisiejsze zakupy kończące serie na ps2
[Obrazek: mxB92mgsPF510nPAGMeANVQ.jpg]
zdjęcie z neta nie chce mi się wyciągać specjalnie aparatu ;P


Odp: Co ostatnio kupiliście na PS2? - dragon1493 - 20-06-2014

Dzisiaj przyszły mi 2 karty "Sony" 64mb Magic Gate, jeszcze nie wiem jak z ich sprawnością, bo dopiero co przyszły ale powinny być 100% sprawne. Mam nadzieje że karty nie będą gubić save Wink

Edit:
Karty sprawdzone i są sprawne, nawet jest kilka zapisów na nich. Niestety FMCB się na nie wgrać nie da ;(


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - DzikHubert - 20-06-2014

To w ogóle Sony robiło karty 64mb? Myślałem że tylko 8mb ...


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - mattek - 20-06-2014

Nie, to takie "lepsze" podróbky.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Yohokaru - 20-06-2014

Bardzo ładnie wykonane podróbki, jeśli nie będą sprawiać problemów z zapisami pewnych gier, to gratuluję zakupu.