PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Makaveli - 23-01-2014

Podróbki były też takie - widziałem kilka na allegro. Ta akurat nie jest, litera o w napisie SONY jest "normalna".


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Kratos - 23-01-2014

U Robsona bez żadnego ryzyka można kupić oryginalnego pada, ale jak komuś podoba się taki kolor to okej, ja tam wolę standardowy.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Falko14 - 23-01-2014

Mi się nie podoba ten kolor ale tylko takie były na allegro jeśli chodzi o nowe pady


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Boven - 23-01-2014

Na allegro jest mnóstwo akcesorii do konsol m.in padów jak również sklepów, w których możesz kupować bez zbędnych rejestracji wypełniając tylko formularz danych osobowych. Przykład takiego sklepu podał ci Kratos.


Odp: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Falko14 - 23-01-2014

Teraz za późno

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
Jednak nie muszę go wysyłać sam naprawilem Smile

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Boven - 29-01-2014

Upolowałem 2 nowe tytuły ;]
[Obrazek: out.php?i=708423_zdja-cie0099.jpg]


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - PaultheGreat - 29-01-2014

Dwie pierwsze części serii "Call of Duty" na PS2 to solidne tytuły podejmujące wojenną tematykę. Nie są co prawda na poziomie "Medal of Honor: European Assault", jednak trzeba po nie sięgnąć, jeżeli interesujemy się tymi klimatami.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - dragon1493 - 11-02-2014

Chciałbym się dzisiaj pochwalić Big Grin dwiema konsolami Playstation 2 77003 i 77004, konsole pozyskałem za wymianę uszkodzonej kierownicy PC/PS2/PS3. Do konsol jeszcze dostałem 1 zasilacz Sony, kabel composite oraz 2 płyty z grami : Gran Turismo 4 oraz jakieś demówki do PSX lecz niestety płyty się do niczego nie nadają, strasznie są porysowane.

Konsole oceniam na stan 3/6 ponieważ obudowy są w średnim stanie i są trochę konsole wybrakowane, m.in. brakuje zaślepek pod śrubki obudowy, brakuje 3 śrub do przykręcenia sanek lasera, brakuje jednej zaślepki do taśmy lasera no i brakuje w obu konsolach taśm lasera. Ale nie jest najgorzej bo konsole działają, nawet sprawdzałem dzisiaj na grze przez SMB.

Jedna z konsol posiada Modbo Chipa Smile

Zdjęcia są słabej jakości, przepraszam Sad

[Obrazek: w5d3.jpg]

[Obrazek: mcu0.jpg]

[Obrazek: b8ar.jpg]

[Obrazek: wcgf.jpg]
Przepraszam że tak post pod postem, no ale co zrobić Big Grin

Dzisiaj zakupiłem sobie 3 gierki za które dałem 23zł Smile

-Jak and Daxter the Precursor Legacy
-Need For Speed Underground
-Medal of Honor Rising Sun

[Obrazek: 1m12.jpg]

[Obrazek: z4vp.jpg]


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - PaultheGreat - 15-02-2014

Przyznam szczerze, naprawdę udany interes. Wszystkie trzy gry należą do znanych i uznanych serii, a kwota, za którą udało Ci się zdobyć ów gry jest bardzo okazyjna. Domyślam się, że kupiłeś je w lombardzie (ewentualnie na Allegro, ale z darmową wysyłką).


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Kratos - 15-02-2014

Co zrobić? Wyedytować poprzedni post, który jest ostatnim w temacie i wtedy wyświetli się i tak jako nieprzeczytany, jeżeli dodasz minimum 30 znaków, czyli naprawdę niewiele. A kupiłeś w końcu Jaka czy Ratcheta? Bo okładka Jaka, a w środku książeczka tego drugiego ;D W każdym razie ja mam za sobą pierwszą część Jaka i to zdecydowanie jedna z najlepszych gier w swoim gatunku na PS2, świetny wybór.