PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 07-11-2013

[Obrazek: DSC00011J_nanarqa.JPG]
[Obrazek: DSC00012J_nanaxph.JPG]

Dzisiaj za sprawą widocznych na powyższych zdjęciach gier moja kolekcja oryginałów na PS2 osiągnęła liczbę 34. Tytuły, które wybrałem stanowią dla mnie pewną odmianę, gdyż tego typu gry nie zaliczają się do moich najbardziej lubianych gatunków czy realiów, aczkolwiek chciałem spróbować czegoś nowego w związku z tym zdecydowałem się na ich zakup. Największe obawy miałem odnośnie "Devil May Cry", które znane jest ze swojego wysokiego poziomu trudności. Mam jednak nadzieję, że na easy uda mi się ukończyć ten tytuł.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Sandinista - 07-11-2013

A mi coś obrazki nie hulają Sad Co to za drugi szpil? A jak Ci się spodoba DMC, to polecam wyższe poziomy trudności Wink


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kraszu - 07-11-2013

Jestem w szoku. Po Paulu bym się Devila nie spodziewał. Tę grę albo się kocha, albo nienawidzi. Ciekawy jestem czy dobrniesz do końca... Nie chodzi nawet o poziom trudności, ale o konstrukcję poziomów i dość specyficzną mechanikę rozgrywki, która nie każdemu może podpasować.

Z tego co pamiętam tryb easy nie jest dostępny z poziomu menu startowego. Musisz polec w walce trzykrotnie, a gra automatycznie zapyta cię, czy chcesz włączyć poziom "easy automatic". Jest to w sumie celowa zagrywka ze strony twórców, którzy w ten sposób wręcz upokarzają gracza.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kratos - 08-11-2013

Heh coś się z Paule ostatnio zgrywamy, bo pierwsza część Devil May Cry też leży w bardzo bliskiej orbicie moich zainteresowań i niedługo mam ochotę się w końcu za niego zabrać. Ja tam bardziej jestem zaskoczony zakupem SoulCalibu II ;p


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 08-11-2013

Wybrałem "SoulCalibur II" oraz "Devil May Cry" z dwóch powodów - były tanie (każda po 10 zł) i obie dostępne u tego samego sprzedawcy. Ich wybór był całkowicie spontaniczny, aczkolwiek od jakiegoś czasu myślałem nad wyborem gry zaliczającej się do gatunków najrzadziej przeze mnie wybieranych. Traf chciał, że wybrałem dwa takie tytuły i w pewnym sensie jest to taki mój eksperyment.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Yohokaru - 08-11-2013

Ciekaw jestem Twojej opinii o Soul Calibur II, bo od dawna się na tą serię czaiłem i chciałbym zobaczyć jaki postęp zrobiła seria od Soul Edge na PS1. Edycja premierowa Devila fajnie się prezentuje, choć za samą grą nie przepadam, o czym już kiedyś mówiłem. Mam jednak nadzieję, że gry Ci się spodobają, gratulacje.


RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 18-11-2013

W końcu znalazłem chwilę czasu, żeby cyknąć zdjęcie i podzielić się z Wami grami, które zakupiłem w ciągu jakichś ostatnich 3 miesięcy na 3 konsole... Wink
Teraz pozostaje mi tylko uzbierać sporo wolnego czasu, żeby ograć nowe tytuły... Smile A przecież co miesiąc wpadają mi jeszcze nowe w ramach PS+ do ogrania... Smile


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kratos - 18-11-2013

Ładnie to wszystko wygląda, 3 główne gry z serii GTA na PS2, do tego Metal Gear Solid na PS1, ale o co chodzi z tym Stuartem? ;D


RE: Co ostatnio kupiliście? - RafalKa - 18-11-2013

O widzę special missions Smile
Jak coś to chętnie odkupię.


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 19-11-2013

Świetne zakupy, choć muszę przyznać, że trochę mnie zaskoczyłeś niektórymi tytułami - "Medal of Honor: Wojna w Europie", "Killzone" (to Twoje pierwsze FPS'y?), czy seria "Grand Theft Auto". Pozostałe tytuły (pomijając Stuarta Smile) należą do tych, których można się po Tobie spodziewać, czyli przedstawiciele tych najbardziej kultowych serii.