PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 28-08-2013

Dawno nie strzelałem do szkopów, toteż postanowiłem powrócić do klimatów II wojny światowej w grach wideo. Zdecydowałem się na kupno tytułów z dwóch konkurencyjnych serii - "Medal of Honor: European Assault" oraz "Call of Duty: Finest Hour".

[Obrazek: DSC00001J_nwxrwww.JPG]
[Obrazek: DSC00002J_nwxrwsp.JPG]


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kratos - 28-08-2013

Dobra to i ja się pochwalę, jak wszyscy to wszyscy. Udało mi się dorwać Beyond Good and Evil i to za jedyne 10 zł plus przesyłka. Akurat jakiś sklep wystawił 2 używane sztuki w tej samej cenie i jedna z nich trafiła szczęśliwie do mnie ;D

[Obrazek: zy4x.jpg]



RE: Co ostatnio kupiliście? - Szymon - 28-08-2013

PaultheGreat napisał(a):Dawno nie strzelałem do szkopów, toteż postanowiłem powrócić do klimatów II wojny światowej w grach wideo. Zdecydowałem się na kupno tytułów z dwóch konkurencyjnych serii - "Medal of Honor: European Assault" oraz "Call of Duty: Finest Hour".

W takim razie czekam na Twoją recenzję Call of Duty: Finest Hour. Miałem to na Gamecube (jak 10 innych gier) ale nie mogłem ich przetestować bo nie miałem pada i je wszystkie oddałem. Sad


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kraszu - 29-08-2013

Świetne zakupy panowie. Wszystkie te gry widziałbym u siebie. "MOH: Wojna w Europie" miałem okazję ograć jakiś czas temu. Myślę, że sposób przedstawienia drugiej wojny światowej w tej grze, takiemu pasjonatowi jak Paul, powinien się spodobać.

Ciekaw jestem również Twojej opinii na temat "Finest Hour". Pierwsza odsłona "Call of Duty" wydana na PS2 jest jednym z moich największych priorytetów na nadchodzącą jesień.

"Beyond Good and Evil": ta gra jawi mi się jako niedoceniona, z lekka zapomniana perełka. To tylko jednak moje subiektywne odczucie. Kiedyś trochę czytałem o tej produkcji i opinie graczy zazwyczaj były bardzo pozytywne (nie czytałem jeszcze recenzji Kratosa).


RE: Co ostatnio kupiliście? - JaDCorbeN - 05-09-2013

A tam podrażnię trochę (nie patrzeć na Magix-a):
[Obrazek: P9050023_zpsed53e1a9.jpg]


RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 06-09-2013

No, no, no... Smile Gratuluję zakupu nowej zabawki PS Vita... Wink Ciekawe jak się będzie sprawować... Smile
Jak dla mnie poza Silent Hill'em nie ma interesujących gier na nią, więc jeszcze nie kupię. Dodatkowo aktywuję sobie na koncie gry dostępne w ramach PS+ i jak kupię już PS Vita, to będę miał trochę gier do ogrania dzięki PS+... Smile

PS. Widzę, że masz taką samą nagrywarkę DVD/HDD LG, tylko ja mam srebrną... Smile


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 06-09-2013

"Medal of Honor: European Assault" okazał się być tak dobrym tytułem, że tylko pobudził moją chęć do ogrywania gier w realiach II wojny światowej. Z tego też względu zakupiłem "Brothers in Arms: Road to Hill 30". Dodatkowo, żeby zaoszczędzić na przesyłce, wybrałem dostępny u tego samego sprzedawcy "Fahrenheit", czyli coś ambitniejszego do ogrywania w trakcie jesiennych wieczorów.

[Obrazek: DSC00006J_nwwsxqh.JPG]


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kratos - 06-09-2013

Ooo Paul widzę szybkie postępy robisz ;D Gratuluję tej zacnej gry, jaką jest Fahrenheit. Może i ja przy okazji znowu się za nią zabiorę. Jedyny jej minus to krótki czas gry i końcówka gry, choć z kilkoma zakończeniami na osłodę. Klimat jest za to potężny. W sam raz na zimowe wieczory.

jadcorben też gratuluję aczkolwiek ja sam bym się chyba na zakup Vity nie zdecydował. Za mało gier, które mnie mogłyby zainteresować.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kraszu - 08-09-2013

Paul, ostatnimi czasy gustujesz w tytułach, które ewidentnie mnie interesują. Zapewne niedługo doczekamy się obszernych tekstów w odpowiednich tematach (a jestem pod wrażeniem Twojego tempa w odkrywaniu kolejnych gier).

Jadcorben - zaskoczyłeś chyba wszystkich. Ciekaw jestem Twojej opinii o Vicie, bo ten sprzęt nadal pozostaje mocno niedoceniany przez graczy (bynajmniej ją odnoszę takie wrażenie).


RE: Co ostatnio kupiliście? - neku - 17-09-2013

pierwszy

[Obrazek: FqnIulZl.jpg]