PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście? - Cage - 24-07-2013

Prawdę mówiąc, to sam bym wolał posiadać w swoich zbiorach gry wydane jako premierowe, niż Platinum, oczywiście mam teraz na myśli kupowanie gier używanych.
Oczywiście często może się okazać, że taka premierowa gra jest dość złym stanie, to wtedy wolę sobie ją jednak odpuścić i kupić w bardzo dobrym lub dobrym stanie grę Platinum.


RE: Co ostatnio kupiliście? - DawidoVader25 - 25-07-2013

Ja zakupiłem sobie 2 tytuły : Call of Duty 2: Big Red One i Burnout Dominator. Przy obu tytułach się świetnie bawię (ze wskazaniem na CoD tylko te SKRYPTY!!!) Gry zakupiłem za 30 zł z przesyłką. pofarciło mi się Wink

   
   


RE: Co ostatnio kupiliście? - mattek - 25-07-2013

A ja zakupiłem tym razem oryginalną kartę pamięci do Czarnuli :>
Kolor niebieski, a dałem za nią zaledwie 15zł (darmowa przesyłka).


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 25-07-2013

Bardzo dobry zakup, biorąc pod uwagę oceny tych gier na portalach growych. Sam dobrze wspominam rozgrywkę w "Call of Duty 2: Big Red One" ze względu na urozmaicone misje, które rozgrywają się na wielu frontach (od północnej Afryki, przez kampanię we Włoszech, aż po lądowanie Aliantów w Normandii). W "Burnout: Dominator" nie grałem, ale słyszałem wiele dobrego o tej grze, a także często widuję ją w licznych growych zestawieniach i rankingach.


RE: Co ostatnio kupiliście? - JaDCorbeN - 25-07-2013

A mógłbyś Dawido opisać CoD:BR Pograłbym w coś innego, ostatnio mam sentyment do IIWŚ znudziły mi się misje antyterrorystyczne Smile


RE: Co ostatnio kupiliście? - DawidoVader25 - 25-07-2013

Czekaj cierpliwie Jadcorben! Jak skończę obie gry to machnę ich recenzjeWink


RE: Co ostatnio kupiliście? - JaDCorbeN - 26-07-2013

No w końcu ja coś tu wpiszę bo zawsze kupowałem do PS3 atu w końcu do PS2:

[Obrazek: 3423834252_zps26d3f5e6.jpg]

Cały zestaw za 53 zeta.


Co ostatnio kupiliście? - Szymon - 26-07-2013

Nie bardzo widać ale zauważyłem tylko Simsy… obym się przewidział.


___________________
Tapnięte z iPhone 3GS


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 26-07-2013

Ja zauważyłem też "FIFĘ Street 2" i "Prince of Persia: The Two Thrones". Pozostałych gier nie byłem w stanie zidentyfikować, choć nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że jest tam też "Full Spectrum Warrior". Ogólnie rzecz biorąc 6 gier za 53 złote to bardzo dobry zakup.

EDIT:
To jednak źle mi się wydawało z tym "Full Spectrum Warrior". Smile


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kratos - 26-07-2013

jadcorben miejże litość dla naszych oczu ;p Chyba Enter the Matrix tam jeszcze jest, ale tej gry w lewym górnym rogu ni wała nie mogę skojarzyć.