PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście? - Kratos - 24-03-2013

W Death by Degrees grałem w demo i to strasznie słaba gra jak dla mnie. Wrzucenie Niny za wiele nie pomogło.


RE: Co ostatnio kupiliście? - ZeberkoPL - 24-03-2013

Niestety muszę się z tobą zgodzić , co prawda dopiero poświeciłem jej 30 min ale niczym nie zachwyca system walki mało rozbudowany a animacja tak pięknej kobiety strasznie kuleje


RE: Co ostatnio kupiliście? - Samyeu - 24-03-2013

Nina to dla mnie max średnia+ kobieta


RE: Co ostatnio kupiliście? - Macieso - 24-03-2013

(23-03-2013, 20:53)Mr.Q napisał(a): Blood Money sam ostatnio widziałem po raz pierwszy w oryginale, gra świetnie się prezentuje, chciałbym mieć ją w swojej kolekcji. Jeśli to możliwe, proszę o szczegółową fotkę twojej edycji.

Tak to prawda, gra świetnie prezentuje się w rzeczywistości. Specjalnie dla Ciebie przedstawiam poniżej zdjęcia limitowanej edycji tej gry.

ZDJĘCIE NR.1

ZDJĘCIE NR.2

ZDJĘCIE NR.3

ZDJĘCIE NR.4

ZDJĘCIE NR.5

ZDJĘCIE NR.6

ZDJĘCIE NR.7


RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 24-03-2013

(24-03-2013, 13:13)ZeberkoPL napisał(a): Piątkowy wypad na miasto się udał z dwóch pierwszych wydań kolekcjonerskich jestem bardzo zadowolony a także w końcu Re:cv wylądował w mojej kolekcji[..]

Zacne zakupy... Smile Szczególnie te kolekcjonerskie wersje gier... Smile

(24-03-2013, 18:53)Macieso napisał(a):
(23-03-2013, 20:53)Mr.Q napisał(a): Blood Money sam ostatnio widziałem po raz pierwszy w oryginale, gra świetnie się prezentuje, chciałbym mieć ją w swojej kolekcji. Jeśli to możliwe, proszę o szczegółową fotkę twojej edycji.

Tak to prawda, gra świetnie prezentuje się w rzeczywistości. Specjalnie dla Ciebie przedstawiam poniżej zdjęcia limitowanej edycji tej gry.[..]

Bardzo ładne to wydanie kolekcjonerskie... Smile Aż chce się je mieć w swojej kolekcji.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kraszu - 24-03-2013

Śliczny egzemplarz. Od zarania dziejów po macoszemu traktowałem serię "Hitman". Po postach Q to się jednak zmieniło. Obecnie wiążę ogromne nadzieje z gierkami z łysym zabójcą w roli głównej. Zacznę oczywiście od części pierwszej i jeżeli mi się spodoba, to skompletuję sobie całą serię oryginałów. Po obejrzeniu Twoich fotek dostałem jeszcze większego ślinotoku, ze względu na soczyste screeny widoczne na tylnej stronie pudełka.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Mr.Q - 24-03-2013

(24-03-2013, 21:51)Kraszu napisał(a): Obecnie wiążę ogromne nadzieje z gierkami z łysym zabójcą w roli głównej. Zacznę oczywiście od części pierwszej i jeżeli mi się spodoba, to skompletuję sobie całą serię oryginałów.

Pamiętaj Kraszu, że ja opisywałem Blood Money, które jest przez wielu uważane za najlepszą część serii. Nie grałem jeszcze w poprzednie przygody Łysego, nie mogę więc powiedzieć, czy są tak samo dobre. Nawet gdyby pierwsze części by cię zniechęciły, to i tak polecam sięgnać po Krwawą Forsę...

Macieso, piękna sprawa ta twoje edycja kolekcjonerska. Szczególnie udany zakup.


===============================================

Edit: 26.03.2013

Dziś pragnę się pochwalić zakupem dla mnie dość szczególnym. Na ten tytuł polowałem od dłuższego czasu, a to ze względu na wysokie wymagania jakościowe, które stawiałem przed potencjalnymi do nabycia egzemplarzami. Udało mi się w końcu znaleźć - Vice City w wersji premierowej, z załączoną mapką i książeczką, oraz płytą w stanie celującym. Dziś odebrałem paczkę i mogę pochwalić się posiadaniem tego klasyka w swojej kolekcji. Jest to tytuł dla mnie dość szczególny, gdyż jak zapewne dobrze już wiecie, uwielbiam klimat i narkotykowe historie Miami lat 80.
Pudełko patrząc pod słońce ma na folii kilka rysek, ale cała zawartość jest w stanie idealnym. Opakowanie jest czarne, ale jak widać na drugim zdjęciu, dedykowane dla PS2. Z tego co zauważyłem, niektóre egzemplarze gier z serii GTA były wydawane właśnie w czarnych pudełkach.

[Obrazek: 64983087177486019235.png]

[Obrazek: 31054727553299521505.png]

[Obrazek: 04153529034657207922.png]

[Obrazek: 94889973896360183262.png]

[Obrazek: 21438356775058466158.png]


RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 26-03-2013

(24-03-2013, 22:40)Mr.Q napisał(a): [..]Udało mi się w końcu znaleźć - Vice City w wersji premierowej, z załączoną mapką i książeczką, oraz płytą w stanie celującym.[..]

Piękna wersja gry... Smile Gratuluję zakupu... Smile Dzięki takim kwiatkom chce się grać... Smile


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 26-03-2013

Popełniłem ogromny błąd kupując platynową wersję "Grand Theft Auto: Vice City". Okładka tej pozycji jest po prostu genialna, co skutecznie zostało obrzydzone tą szarą ramką charakterystyczną dla wydań Platinum. W każdym razie zakup świetny (zazdroszczę Ci tego plakatu i mapki - u mnie tego nie było).

Temat "Co ostatnio kupiliście?" cieszy się ostatnimi czasy coraz większą popularnością. Jednym z czynników na to wpływających jest właśnie kupno oryginalnych gier przez Mr.Q. Wink


RE: Co ostatnio kupiliście? - Macieso - 31-03-2013

W zeszłym tygodniu udało mi się zakupić grę na którą polowałem już od kilku tygodni. Zdjęcia poniżej.

1 2 3 4

Gra oczywiście jest w idealnym stanie (jedynie pudełko jest trochę porysowane).