PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście? - Kratos - 20-03-2013

Co to za "trochę mniej oryginalna wersja"? ;D Też mam chrapkę na Scarface'a, więc możliwe, że szykuje się kulminacja na forum.


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 20-03-2013

"Scarface" zainteresował mnie w głównej mierze ze swoistego podobieństwa do "GTA: Vice City" (w szczególności aspekt posiadania nieruchomości). Bardzo lubię sandboxy i oprócz tego tytułu w moim notatniku znajdują się też inne pozycje z tego gatunku - "Gun", "Mercenaries: Playground of Destruction". To, że "Scarface" mnie zainteresował i przeglądam na Allegro oferty z nim związane nie oznacza, że będzie to następna gra, którą kupię, choć nie wykluczam takiej ewentualności.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Samyeu - 20-03-2013

Mercenaries, choć 2 razy ukończyłem na Xboxie chętnie kupiłbym sobie na PS2 Big Grin
Co do Gun - całkiem miła gierka, fajne bajerki, nawet ciekawe misje Wink


RE: Co ostatnio kupiliście? - Mr.Q - 22-03-2013

Grą którą udało mi się wylictować za 3 zł jest... Need for Speed: Underground. Opakowanie i płyta w stanie dobrym. Grę już wcześniej udało mi się na PS2 ukończyć, ale z pewnością zrobię to po raz drugi. Myślę że egzemplarz był wart zakupu.

[Obrazek: 73448398721735341646.png]

[Obrazek: 32241399306156518123.png]


RE: Co ostatnio kupiliście? - Samyeu - 22-03-2013

Pozwólcie, że wam przedstawię moje nowe nabytki (o ile tak je można nazwać):

::::Canis Canem Edit::::
[Obrazek: orjh29.jpg]

::::Black::::
[Obrazek: 152jhg5.jpg]

::::Metal Gear Solid 3: Snake Eater::::
[Obrazek: 8ywbyw.jpg]

Gierki hmmmm... zgarnąłem za 0 zł. Cóż, geny biznesmenów widocznie mam w krwi. Smile

I cała kompania na focie grupowej:
[Obrazek: 2hfjfp4.jpg]

Na dniach dojdzie kolejna pozycja...


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kratos - 22-03-2013

Trochę tego masz. Athens 2004 pewnie razem z konsolą kupiłeś, co? ;D


RE: Co ostatnio kupiliście? - Samyeu - 22-03-2013

Taaaa... W ogóle PS2 w 2009 kupiłem czy tam 2010 od kumpla całkiem tanio i miał jeszcze właśnie Hulka, Athens i dwie FIFY (i chyba Drivera 3). Normalnie tych szmir nie miałbym na półce sam z siebie xD


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 22-03-2013

Bardzo ładna i liczna kolekcja obfitująca w multiplatformowe tytuły, Samyeu. Widzę, że posiadasz też kilka/kilkanaście pozycji na PC.

Jeżeli chodzi o kolejny nabytek Mr.Q. Bardzo dobry wybór, biorąc pod uwagę datę premiery i cenę za jaką kupiłeś ów tytuł. Można powiedzieć, że jest to swoista klasyka. Sam jednak wybrałbym część oznaczoną numerkiem "2".


RE: Co ostatnio kupiliście? - Mr.Q - 22-03-2013

(22-03-2013, 15:15)PaultheGreat napisał(a): Sam jednak wybrałbym część oznaczoną numerkiem "2".

Powiem ci szczerze, nie umiem wskazać która część jest dla mnie lepsza, choć stawiałbym bardziej na jedynkę. Na korzyść dwójki przemawia otwarty świat gry oraz bardzo rozbudowany tuning. Szybciej jednak w przypadku tego tytułu dopada mnie monotonia, której nie odczułem podczas ogrywania części pierwszej. Trzeba jednak przyznać, obie produkcje są jednymi z najlepszych w serii.

Samyeu, nie myślałeś nad zamianą słabych tytułów w jakimś serwisie z konsolami? U mnie w mieście za 10zł można wymienić każdego crapa na jeden tytuł z szerokiej listy dostępnych gier, myślę że bez problemu znalazłbyś u siebie taki sklep.
I jak je wyniuchałeś za free jeśli można? ;p
Propsy za Gears of War.


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 22-03-2013

Mr.Q napisał(a):U mnie w mieście za 10zł można wymienić każdego crapa na jeden tytuł z szerokiej listy dostępnych gier, myślę że bez problemu znalazłbyś u siebie taki sklep.

Chciałbym mieć u siebie taki sklep. Na pewno wzrosłaby wtedy moja częstotliwość kupowania kolejnych pozycji - nie musiałbym opłacać przesyłki i przelewu. Niestety moje miasto to zadupie i nie zmienia tego fakt, iż jest powiatowe.

Jedynym tytułem z mojej kolekcji, który z chęcią wymieniłbym jest w zasadzie moja pierwsza gra - "Mortal Kombat: Armageddon". Nie grałem już w niego spory okres czasu, ani nie wiążę z nim jakiś szczególnych wspomnień (poza tym, że to rozpoczęła moją kolekcję).