PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście? - Mr.Q - 15-03-2013

Ech... Napotkałem kolejną okazję z mojego miasta i nie mogłem się temu tytułowi oprzeć. Kilka gier, pomimo wcześniejszego ich ogrania na kopiach, kupiłem z chęci posiadania na półce oryginału, ale do GT4 jeszcze okazji zasiąść nie miałem. 15zł, stan dostateczny.

Do ogrania w tym momencie mam: God of War II (jestem w połowie), RE 4 (brat aktualnie młóci), Jak & Daxter 3 (do zaliczenia cała seria) oraz Gran Turismo 4, dlatego w najbliższym czasie postaram się więcej promocji nie szukać Tongue

[Obrazek: 96458926451163741860.png]

[Obrazek: 12750803312866970581.png]


RE: Co ostatnio kupiliście? - Yohokaru - 15-03-2013

Polubiłeś coś ostatnio te platynki Sad Gra oczywiście klasyk i gratuluję zakupu Smile


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kraszu - 15-03-2013

Akurat platynka w przypadku GT4 wyjątkowo ładnie się prezentuje. Narobiłeś mi apetytu na oryginały. Chyba i ja na coś zapoluję. Ze dwa, trzy nowe szpile by się przydały. Już dłuższy czas nie sprawiałem sobie takich cieszących duszę prezentów.


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 17-03-2013

Podoba mi się, że coraz więcej osób zaopatruje się w oryginalne pozycje. Dzięki temu mogę choć troszkę zorientować się, co jest warte uwagi, a co nie (jeżeli ktoś decyduje się na zakup jakiejś gry to znaczy, że musi być dobra). Mr.Q połknął ewidentnie kolekcjonerskiego bakcyla, czemu dowodzi częstotliwość udanych polowań. Wink

Aktualizacja
[Obrazek: DSC00013.JPG]

Zakupiłem kolejny w tym roku tytuł. Tym razem wybór padł na "Star Wars: The Force Unleashed", które to wybrałem z powodu zabawy mocą i możliwości gry po ciemnej stronie mocy. Oprócz tego ten tytuł urósł w moich oczach po licznych rekomendacjach ze strony nieobecnego teraz Draco.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Mr.Q - 17-03-2013

Hmm... Zafoliowana gra w dobrej cenie, zakup z pewnością warty pogratulowania.
Grałem w wersję PSP, obie pewnie trochę się od siebie różnią. Nie lubię Gwiezdnych Wojen, ale ta gra nie była zła, nawet dla osoby nieznającej się na tym uniwersum. Walka i system mocy prezentowały się przyzwoicie. Czekam na twoją opinię.
Zakupiłeś przez Allegro tak?


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 17-03-2013

Kupiłem w centrum handlowym, które znajduje się w mieście oddalonym o 21 km od mojego. Byłem z wizytą u rodziny i pomyślałem sobie, że skoczę obejrzeć gry. Wybrałem akurat ten tytuł ponieważ widywałem go na Allegro w podobnej cenie, z tym, że używane egzemplarze.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Mr.Q - 19-03-2013

Pomimo dwukrotnego ukończenia tej produkcji, zakupiłem w oryginale The Godfather w wersji premierowej. Bardzo lubię tematykę mafijną, w pokoju na półce stoi miniaturka Citroena 15CV, książka autorstwa Mario Puzo oraz kilka cygar. Nie mogłem sobie odpuścić oryginalnej gry, polowałem na nią od jakiegoś czasu. Stan płyty oceniam na bardzo dobry. Grę udało mi się odkupić za 4zł.

[Obrazek: 45705213340286885820.png]

[Obrazek: 26835820758932602648.png]

[Obrazek: 78148629594954786832.png]


Edit: @ Piotros
Hehe, Allegro drogi Piotrosie Smile Ale to jeszcze nie mój rekord, czekam na sfinalizowanie transakcji gry za... 3złote. I to wcale nie byle jakiej, podejrzewam że sprzedającemu nie po myśli było ją wysłać za te pieniądze. Mam jednak nadzieję, że paczka w końcu dojdzie i będę mógł się również tym zakupem pochwalić.


Odp: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 19-03-2013

Gratulacje! Wyjaw tajemnicę gdzie za takie pieniądze można kupić gry...

Wysłane z Androida... :-)


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 20-03-2013

Patrząc na czarną okładkę wydaje mi się, że dobrze postąpiłeś kupując egzemplarz w premierowym wydaniu, ponieważ szara ramka i szare pudełko mogłyby niego nie pasować (o ile istnieje wersja Platinum). W każdym razie gratuluję zakupu.

Myślę, że innym tytułem wartym uwagi dla osoby lubiącej gangsterskie/mafijne klimaty w stylu Ojca Chrzestnego i "GTA: Vice City" będzie również "Scarface: The World is Yours". Sam zresztą poluję na ten tytuł.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Mr.Q - 20-03-2013

Co ty powiesz Paul? Polujesz na Scarface? Smile Też ostatnio myślałem o oryginale tej produkcji i ponownym jej ukończeniu, pomimo wcześniejszego ogrania na trochę mniej oryginalnej wersji. A co cię do tej gry zachęciło? Bądź co bądź, nie jest ona szczególnie popularna Smile