PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście? - Mr.Q - 08-03-2013

Zazdroszczę Sandi. Chyba sam zainwestuję w swój egzemplarz dla samej radości posiadania. Grał i tak będę na kopii.
Paul, blaty rzeczywiście mamy te same. I gratuluję zakupu SC.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Sandinista - 08-03-2013

Na samej Tablicy ostatnio sporo ofert znalazłem w przyzwoitych cenach i żal nie było skorzystać. Sprawdziłem tylko czy działa, ale ciepełko poszło, także jak będę miał wolną chwilę, to zakosztuje Cichego :)


RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 08-03-2013

(08-03-2013, 16:39)Sandinista napisał(a): Także się pochwalę starym-nowym nabytkiem. Trochę pozazdrościłem Smile Piotrosowi i Q, z drugiej strony sentyment też zrobił swoje i łyknąłem jeszcze jeden bilet do wesołego miasteczka:[..]

Hehehehe... Smile SH3, no to teraz należy tylko czekać na Twój opis wrażeń z wizyty w miasteczku... Smile Gratuluję zakupu...
Szkoda tylko, że SH3 nie wyszła w kolekcjonerskim wydaniu tak jak np. SH2.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kraszu - 08-03-2013

Moje propsy wędrują do Paula.

Ja mam w planach zakup pierwszego Splinter Cell'a. Strasznie mnie korci żeby w końcu zacząć swoją przygodę z tą serią, aby móc skonfrontować to co ona oferuje z konkurencyjną serią Konami - Metal Gear Solid.
Jeżeli gra mi się spodoba, to z pewnością będę inwestował w kolejne części.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Mr.Q - 12-03-2013

Czekam więc Kraszu na twoje wrażenia. Ja jakoś nie mogę zabrać się za Sama Fishera, ukończyłem jedynie Conviction. Może twoja opinia zachęci mnie do wypróbowania gry.

=============================================================================================

Edit: 12.03.2013
Trafiła mi się kolejna okazja z mojego miasta, a jest nią Jak 3. Cena 15zł. Płyta nie ma ani jednej rysy.

[Obrazek: 58693503699794654776.png]

[Obrazek: 52158893491396440101.png]


RE: Co ostatnio kupiliście? - Sandinista - 12-03-2013

Rasowy kolekcjoner się z Ciebie robi Smile Ale jak jest okazja to trza brać. Szpil zacny.


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 12-03-2013

Naprawdę miło się ogląda jak rozrasta się Twoja kolekcja, Q. Regularnie kupujesz kolejne szpile.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kraszu - 12-03-2013

I to nie byle jakie. "Jak 3" to gra zdecydowanie warta posiadania jej w oryginale. Mimo, że wyżej cenię dwie wcześniejsze części, to trójka zrobiła na mnie największe wrażenie pod względem grafiki. Uważam, że pustynia i towarzyszące jej efekty (wydmy, zamiecie, wiatr, efekty widoczne na niebie) są zrobione ślicznie. Dochodzi do tego miodny system jazdy pojazdami, który spodobał mi się na tyle, że jestem zdecydowany na zaopatrzenie się w "Jak X: Combat Racing".


RE: Co ostatnio kupiliście? - Mr.Q - 12-03-2013

Co dziwne, łatwiej mi wydać 15zł na 1 grę, niż kiedyś 10zł na cały cake Verbatimów.


RE: Co ostatnio kupiliście? - ZeberkoPL - 14-03-2013

Też już mam podobnie chodź tytuł zacny a kopia gdzieś się po domu wala to wole poczekać aż w moje ręce trafi oryginał Wink
Mr.Q widzę że kolekcja się ładnie rozrasta i to o takie dobre tytuły , powodzenia w polowaniu