PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 27-02-2013

Rozpędziłeś się Q z rozbudowywaniem swojej kolekcji oryginalnych tytułów, co wygląda bardzo fajnie. Smile W ciągu miesiąca kupiłeś 3 oryginalne gry - "Resident Evil 4", "GTA 3" i dzisiejszy nabytek "God of War II", co w połączeniu z Twoimi wcześniejszymi pozycjami daje solidną kolekcję (same kasowe tytuły).


RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 27-02-2013

No no no... Smile Kolekcja zaczyna się rozrastać... Smile Mam w planach zabrać się za serię GoW, ale najpierw mam sporo innych tytułów do ogrania... Smile


RE: Co ostatnio kupiliście? - Mr.Q - 27-02-2013

Cytat:Rozpędziłeś się Q z rozbudowywaniem swojej kolekcji oryginalnych tytułów, co wygląda bardzo fajnie
Dziękuję, mnie też się to podoba Tongue

(27-02-2013, 15:25)PaultheGreat napisał(a): W ciągu miesiąca kupiłeś 3 oryginalne gry - "Resident Evil 4", "GTA 3" i dzisiejszy nabytek "God of War II"
W zasadzie to cztery, ale jedną odbieram osobiście z drugiego końca miasta. Sęk w tym, że ta Pani pracuje do późna i nie bardzo mam kiedy tam podjechać. Może w weekend się uda. W każdym bądź razie, nabytkiem pochwalę się za parę dni Smile


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kraszu - 28-02-2013

Przypadek Q jest kolejnym dowodem na słuszność staropolskiego, mądrego powiedzenia: "Tylko krowa nie zmienia poglądów". Big Grin Kto by pomyślał...


RE: Co ostatnio kupiliście? - Yohokaru - 28-02-2013

Tak, zwłaszcza gdy zaczynają się problemy z laserami w konsolach, HE-HE. Poza tym, nie mam pojęcia, jak ten człowiek znajduje takie okazje, jak GoW II za 15 zł (no wiem, tablica, ale i tak trzeba nieźle trafić)


RE: Co ostatnio kupiliście? - Mr.Q - 28-02-2013

Kraszu napisał(a):Kto by pomyślał...
Sam bym nie uwierzył Wink

Yoho napisał(a):Tak, zwłaszcza gdy zaczynają się problemy z laserami w konsolach, HE-HE
Mój laser, odpukać, całkiem nieźle przędzie, nic mu jeszcze nie dolega. Kupuję gry, ponieważ kolekcjonowanie zaczęło mi się podobać Smile

Yoho napisał(a):Poza tym, nie mam pojęcia, jak ten człowiek znajduje takie okazje
Yoho, po prostu trzeba obserwować. Przed chwila na Allegro zszedł Killzone za 9zł w bardzo dobrym stanie. Sam licytowałem, ale ktoś ustawił snajpera.

Ale druga taka okazja jak z tymi grami na PSX już mi się chyba nie trafi ;p Sprzedałem je z zyskiem na blisko 200zł.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Yohokaru - 28-02-2013

No właśnie chyba zacznę częściej na tą tablicę zaglądać, może i mi się poszczęści Wink

A z tymi snajperami rzeczywiście nieciekawa sprawa, mi tak umknęła płyta Metalliki za 5 zł Sad


RE: Co ostatnio kupiliście? - Sandinista - 01-03-2013

Dokładnie trzeba obserwować. Ostatnio przeszła mi koło nosa gratka w postaci Project Zero 3 za bagatela 10 zł. Oczywiście używka, ale takie same używki na Allegro jak są, to chodzą po ponad 100 zł. Czasem ludzie nie są świadomi wartości gry i sprzedają po okazyjnej cenie jak dla nas.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Mr.Q - 01-03-2013

Dokładnie Sandi. Ja gry z PSX kupiłem za 10zł. Wśród nich Crash Team Racing, Destruction Derby 2, Wipeout i ta reszta gier z tematu w bazarze. Kobieta nie była świadoma co sprzedaje. Gdy spytałem czemu tak tanio, odpowiedziała "Tych staroci i tak nikt nie kupi".


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 01-03-2013

Wszystko zależy też od tego, jaką grę upatrzyliśmy sobie w danym momencie. Sam wielokrotnie spotykam na swojej drodze aukcje gier z przystępnymi cenami, których w tej chwili nie zamierzam ograć, lecz chciałbym to zrobić w przyszłości. I w takim momencie rodzi się zagwozdka - kupić grę w okazyjnej cenie, lecz nieznajdującą się na daną chwilę w moich planach, na którą ochota przyjdzie za jakiś czas, czy też kupić grę będącą w centrum moich zainteresowań i stracić dobrą ofertę, która może się już nie powtórzyć.