PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście? - Mr.Q - 07-09-2012

Gratuluję zakupu! Smile
Miło by było, gdybyś po ukończeniu każdej części napisał swoją opinię w odpowiednich tematach Wink
Życzę miłej zabawy i aż ci zazdroszczę, że ta seria dopiero przed tobą.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kraszu - 07-09-2012

Pięknie się prezentuje ten zestawik "Silent Hill". Szczerze mówiąc, to nawet nie wiedziałem, że można takową kompilacje dorwać na PS2 w jednym pudełku. Coś podobnego ostatnio widziałem na aukcji, ale dotyczyło serii "Prince of Persia". Korciło mnie żeby to kupić, ale "Sands of Time" i "Warrior Within" ograłem wcześniej na kopiach.
Na całe szczęście nie ruszyłem jeszcze żadnej części Cichego Wzgórza na PS2 dlatego wielce prawdopodobne, że w przyszłości zainwestuję w taki pack. Z pewnością warto.


RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 07-09-2012

(07-09-2012, 14:21)Mr.Q napisał(a): [..]Miło by było, gdybyś po ukończeniu każdej części napisał swoją opinię w odpowiednich tematach Wink
Życzę miłej zabawy i aż ci zazdroszczę, że ta seria dopiero przed tobą.

Obecnie po każdej skończonej grze opisuję krótko swoje wrażenia. Smile
Akurat przygodę z graniem na konsolach rozpocząłem w lutym tego roku, tak więc mam jeszcze dużo tytułów do ogrania... Smile

(07-09-2012, 14:44)Kraszu napisał(a): [..]Na całe szczęście nie ruszyłem jeszcze żadnej części Cichego Wzgórza na PS2 dlatego wielce prawdopodobne, że w przyszłości zainwestuję w taki pack. Z pewnością warto.

Ja w sumie nie sądziłem, że SH mi się spodoba, bo w sumie nie lubię horrorów, ale ponieważ i tak miałem oryginał SH Origins na PSP, to któregoś wieczora postanowiłem włożyć dysk UMD do konsoli i mi się spodobało... Wink
Jak porównywałem ceny zakupu poszczególnych części osobno z tego zestawu SH, to wychodziło w sumie drożej.

Najfajniejsze ze wszystkich ostatnich zakupów są książeczki, które przyjemnie się czyta, a szczególnie książeczki od SH są ładnie i estetycznie zrobione. Smile
Jeszcze chciałbym upolować SH1, ale za obecną cenę jaka jest na allegro 129 zł to nie kupię...


RE: Co ostatnio kupiliście? - misiek89gdz - 08-09-2012

Wczoraj kupiłem max payne 2 w cenie 20,99 z przesyłką. Pewnie gdzieś w środę dojdzie. Mogłem taniej, ale wtedy bym miał wersję platynową, a wolałem mieć klasyczną. 2 część ukończyłem kiedyś na kompie, ale było to bardzo dawno temu. Po prostu kumpel kupił sobie zaraz po premierze i ją pożyczyłem. Swoją drogą gra strasznie mi klatkowała na duronie 1,2. Mam nadzieję, że wersja ps2 nie ma takich problemów( choć pierwsza część niestety miała spadki fps)

Co do tego wydania SH to bardzo kuszące. Chyba trzeba będzie się zaopatrzyć jakoś. 3 przeszedłem parę miesięcy temu. 2 parę lat(mało co pamiętam), 4 części w ogóle jeszcze nie ruszałem. Origins i Shattered memories ukończyłem zaraz po 3. Pozostanie mi jeszcze upolować pierwszą część i przejść na czarnulce.

Cytat:Jeszcze chciałbym upolować SH1, ale za obecną cenę jaka jest na allegro 129 zł to nie kupię...
Taniej na pewno nie będzie, a może być co najwyżej drożej.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Sandinista - 09-09-2012

Ten zestaw SH to rarytasik, rzadko kiedy można się na niego nadziać. No i naprawdę bardzo ładnie się prezentuje.

piotros napisał(a):Jeszcze chciałbym upolować SH1, ale za obecną cenę jaka jest na allegro 129 zł to nie kupię..

Alternatywą jest PSS, gdzie pierwszy Silent Hill chodzi po 26 złotych, także jeśli nie masz awersji do cyfrowej dystrybucji śmiało możesz zakupić. Sam posiadam taką wersję i powiem, że na PSP gra się całkiem dobrze jeśli chodzi o sterowanie.


RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 09-09-2012

(09-09-2012, 06:27)Sandinista napisał(a): [..]Alternatywą jest PSS, gdzie pierwszy Silent Hill chodzi po 26 złotych, także jeśli nie masz awersji do cyfrowej dystrybucji śmiało możesz zakupić. Sam posiadam taką wersję i powiem, że na PSP gra się całkiem dobrze jeśli chodzi o sterowanie.

Na PSP gra się całkiem fajnie w SH... Smile A preferuję płytki, tak więc poczekam na okazję zakupu...


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 20-09-2012

Po raz kolejny postanowiłem cofnąć się w czasie do okresu II wojny światowej i tym samym zdecydowałem się na zakup FPSa w realiach tego konfliktu. Tak oto "Medal of Honor: Vanguard" staje się częścią mojej skromnej kolekcji i tym samym zwiększa ilość posiadanych tytułów do 11. To jeszcze nie koniec mojej "growej kampanii wrześniowej", bowiem po ukończeniu (mam nadzieję na 100%) "Vanguard" zamierzam zakupić trzecią część "Call of Duty". Myślę, że po ograniu tych tytułów zakończę swoją przygodę z grami wojennymi na pewien czas.


[Obrazek: DSC00005J_xhsqhae.JPG]


RE: Co ostatnio kupiliście? - Draco - 20-09-2012

Właśnie wydawało mi się że teraz miałeś kupić CoD3, ale Vanguard to też bardzo dobry wybór.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Ihsahn86 - 20-09-2012

Gran Turismo 3 za 15zl klasyk za grosze Wink


RE: Co ostatnio kupiliście? - Draco - 20-09-2012

Nasz Yoho ostatnio trafił GT3 za 10zł w wersji premierowej Big Grin A Tobie jaką wersję udało się upolować?