PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszelkie problemy ze Swap Magic - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszelkie problemy ze Swap Magic (/thread-wszelkie-problemy-ze-swap-magic)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - GENERiC - 18-06-2009

Powinien być jakiś SLUS, SLES, SCUS itp. i numerki. zmień na SMBOOT0.ELF i jak załadujesz Swapa 3.6 to naciśnij kombinacje przycisków "góra" + L1. Mam też zamiar wstawić też wersję 3.8, dla tych co mają starszą, żeby nie kupowali nowych. Big Grin


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - KamWeg - 18-06-2009

(18-06-2009, 14:32)DJ_Heniek napisał(a): Powinien być jakiś SLUS, SLES, SCUS itp. i numerki. zmień na SMBOOT0.ELF i jak załadujesz Swapa 3.6 to naciśnij kombinacje przycisków "góra" + L1. Mam też zamiar wstawić też wersję 3.8, dla tych co mają starszą, żeby nie kupowali nowych. Big Grin

Dzięki za wszystko ....


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - rDz - 27-07-2009

Na start podam info o sprzęcie
Konsola: PS2 SCPH-90004 8c
Browser: 1.40
CD player: 2.00
PlayStation Driver: 2.00
DVD Player: 3.11E
Płyty na których nagrywam to TDK/Verbatim prędkością x4.
Mam "śmieszny" problem z swap magiciem i/albo laserem konsoli .
Mianowicie jest taka sytuacja gdy uruchamiam mojego swapa 1(chodzi że 1 raz np. we Środę etc.) raz działa normalnie pogram 20min-2h w kopię mojego Tekkena 4 i chcę włączyc inną. Więc wkładam mojego "magica" no i tu zaczyna się problem bo albo się kompletnie nie wczyta tz. przez 10 sec bendzie czarny ekran następnie pojawia się browser z memorką a na dole pojawia się napis Reading Disc po 2-3 sec pojawia się płytka "Play Station 2 Disc" no to klikam i sytuacja powtarza się ponownie.
Czasami jest tak , wkładam swapa i jakimś "fartem" pojawia się tz. znaczek uruchamiania czyli biały napis na czarnym tle "Play Station 2" no i to tyle napis znika płyta kręci i zwalnia a ekran czarny.Ale gdy wyłącze konsole na ~2h i znów włączę swap to działa pogram i chce w coś innego pograc to sytuacja powtarza się. Co może byc tego winą swap czy laser swap posiada drobne ryski. Dodam iż swap cd oryginalne gry na dvd np. fifa 08 tekken nfsu2 działają bez problemu.
proszę o pomoc


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - GENERiC - 27-07-2009

Mówiłem, żebyś sprawdził czy wchodzi w "ząbki".


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - rDz - 27-07-2009

Sprawdziłem i wchodzi ,zawsze sprawdzam czy wchodzi w 3 "ząbki".


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - GENERiC - 27-07-2009

"Dodam iż swap cd oryginalne gry na dvd np. fifa 08 tekken nfsu2 działają bez problemu."
Nie rozumiem tego.
Inne gry oryginalne działają?


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - rDz - 27-07-2009

Tak oryginalne czyta bez problemu.Tylko swap dvd uruchamia się co 2h D:.


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - GENERiC - 27-07-2009

Swapy są wadliwe. Na pewno wadliwy jest Swap 3.8 DVD. A czy 3.6 to nie wiem. Może spróbuj tak. Ściągnij Swapa 3.8 DVD. Zgraj na PenDrive'a np. i odpal przez Swapa 3.6 CD. Potem odśwież TOC(wyjmij jedną blokadkę Tool A przy przycisku Power i włóż oryginalną płytę, zamknij i otwórz klapkę). Potem zmień na kopię i odpal.


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - Fed - 06-08-2009

Witam,

Mam pytanie w sprawie Swap Magic`a - jaką wersję najlepiej kupić, i gdzie można kupić najtaniej? Wink

Z góry dzięki za odpowiedź Smile


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - pilar220 - 06-08-2009

wersja 3,8 najtaniej na allegro chyba że FreeMcBoot wyszło by dużo taniej i bez przekladania płytek aha jaki model konsoli posiadasz?