PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszelkie problemy ze Swap Magic - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszelkie problemy ze Swap Magic (/thread-wszelkie-problemy-ze-swap-magic)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - Bart - 11-01-2011

Patchowania na SM?Cool Pierwszy raz słyszę , ale skoro tak Wink


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - OskiBo - 16-01-2011

Elo all. mam pytanie, dlaczego jak włącze gre (przerobioną) to zacina mi muzyke.


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - tomek2323 - 18-01-2011

Mam SM 3.8 Cover i stworzyłem kopię zapasową Guitar Hero Metallica, gra zajmuję ponad 9 GB więc kupiłem płytę dwu warstwową, lecz gdy włączam grę widzę od razu problemy... Niektóre piosenki nie działają, quick play nie działa, i wszystko długo się ładuję.
Moje pytanie brzmi, czy PS2 odczytuje płyty dwu warstwowe?
PS: Nagrałem już kopię GTA SA i działa świetnie.


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - Samyeu - 18-01-2011

Ciekawe po 1 jest to, że gra która zajmuje >9GB wogle ci z Swapa odpaliła ;]


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - Bart - 18-01-2011

Ponad 9 gb? To się nawet nie zmieści na płytę DL Big Grin


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - tomek2323 - 18-01-2011

Gra zajmuję 8,2 ( Chyba ) a kupiłem dwie płyty za 5 ZŁ które mają 8,4.
Włącza się gra ale w ładowani mam problem.


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - Bart - 18-01-2011

Ponad. Hmm, zawsze rozumiałem to słowo jako trochę wiecej, czyli trochę więcej niż 9gb, ale skoro tak..


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - tomek2323 - 19-01-2011

Upssss Tongue Nie ten przycisk wcisnąłem Big Grin
A więc ktoś odpowie na moje pytanie?
PS: Plik zajmuje około 8GB a nie 9GB


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - 19losiek87 - 26-01-2011

Witam Smile od niedawna jestem posiadaczem ps2 i zamówiłem sobie swapmagic3.8 i znajomy założył mi blaszkę A na ps2 i odpalił płytę z samego początku wszystko spoko zaczęło chodzić gry wszystkie śmigały bez zarzutu lecz ostatnio gdy wyciągam płytę z swap i mam zamiar włożyć płytę z gra to laser zaczyna latać i już później nie czyta mi płyty Sad Parę razy zrobiłem reset PS i moralnie śmigało lecz teraz to nic z tego nie mogę odpalić płyty a czytałem ze może SwapMagic laser zajechać i mam problem teraz z PS możecie mnie pokierować co z tym teraz zrobić był bym bardzo wdzięcznyWink


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - king1000 - 28-01-2011

Cytat:Niektóre gry potrzebują spatchowania. A to, że jest napisane, że z powodzeniem nagrałeś płyte nie ma tu nic do rzeczy....

Mam pytanie, jakim programem patchować gry pod swap magic?

Jak odróżnić obraz cd od dvd? Czy to tylko na podstawie wagi? Ja kombinuje tak do 700MB obraz CD, a powyżej DVD.