PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszelkie problemy ze Swap Magic - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszelkie problemy ze Swap Magic (/thread-wszelkie-problemy-ze-swap-magic)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - Banas - 18-07-2010

Aha, to dobrze że ta DVD jest oryginalna, no ale co z tym że nie da jej czytać? Czy to przez brakującą zatyczkę to jest? Czy zatyczka tylko umożliwia że można klapke otwierać? Bo jeżeli to nie przez te zatyczki to dlaczego jej nie widzi? Chcialem wgrać sobie FmcB (spróbować) Ale z tego co się doczytałem te bez Swapa nie da rady tak?


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - Kudłaty - 18-07-2010

(18-07-2010, 23:39)Banas napisał(a): Aha, to dobrze że ta DVD jest oryginalna, no ale co z tym że nie da jej czytać? Czy to przez brakującą zatyczkę to jest? Czy zatyczka tylko umożliwia że można klapke otwierać? Bo jeżeli to nie przez te zatyczki to dlaczego jej nie widzi? Chcialem wgrać sobie FmcB (spróbować) Ale z tego co się doczytałem te bez Swapa nie da rady tak?

może też być druga karta z fmcb np od kolegi albo chip


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - Banas - 18-07-2010

Tak, tylko z tego co wiem u mnie na wiosce nikt nie ma konsoli, znaczy konsole mają ale słyszałem tylko o xboxach.

A co tego nie czytania Swap magica, możesz potwierdzić że to wina brakującej drugiej zatyczki?


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - Kudłaty - 18-07-2010

(18-07-2010, 23:46)Banas napisał(a): Tak, tylko z tego co wiem u mnie na wiosce nikt nie ma konsoli, znaczy konsole mają ale słyszałem tylko o xboxach.

A co tego nie czytania Swap magica, możesz potwierdzić że to wina brakującej drugiej zatyczki?

Nie potwierdzę bo nigdy nie miałem swap magic i nie wiem jak to jest
poczekaj aż ktoś kompetentny ci odpowie Wink


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - Banas - 18-07-2010

Ok, dzięki za pomoc Wink


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - webster01 - 22-07-2010

Banas
ja ostatnio kupilem Swap Magica 3.8 z zatyczkami MK 4 i wszystko mi ladnie smiga.
Zamontowalem tylko zatyczke ta nad Power ON/OFF i druga na hamulec a trzeciej zatyczki nawet nie musialem montowac(nawet nie mialem tego otworu zeby wlozyc ta zatyczke, czemu to nie wiem). Moj model konsoli to PS2 Slim SCPH 90004 CB datacode 9c.
A co do twojego problemu to nie sadze zeby ci nie czytalo Swap'a z powodu zatyczek. To jest oryginalna plyta wiec musi hulac nawet bez zatyczek, wiec albo masz cos nie tak z plyta albo jakis inny powod musi byc.


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - Banas - 22-07-2010

Najprawdopodobniej wina leży w płycie, ma troszkę rys.


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - Biechu - 29-07-2010

Mam konsole PS II (cienką), przerobioną na piraty (Swap Magic 3). Od jakiegoś czasu wkładając płytę Swap Magica, kręci się do jakiegoś czasu i przestaje, a jeśli włożę oryginalną grę to normalnie mi śmiga. Myślałem, że mógł paść laser, ale pożyczyłem sobie od kumpla taką samą kosnole i wrzuciłem swojego Swap Magica i tak samo się stało, wrzuciłem jego i tak samo się robiła, w czym może tkwić problem?


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - yakuzaguy187 - 29-07-2010

Pytanie mam,co sie dzieje gdy przestaje sie płyta kręcić u Ciebie ?


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - Biechu - 29-07-2010

Różnie, czasami przechodzi od ekranu (odczyt z płyty bądź karty pamięci) a czasami pisze coś tam "Browse..."