PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszelkie problemy ze Swap Magic - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszelkie problemy ze Swap Magic (/thread-wszelkie-problemy-ze-swap-magic)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - GENERiC - 24-12-2009

Eee...pobawić się blokadkami? Sprawdzić czy są w dobrym położeniu? Czy spełniają swoje zadanie?


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - zipzpowolaniaco60 - 25-12-2009

Witam.
Mam do czynienia z co najmniej dziwnym przypadkiem. Mam PS2 slim, nie.dawno kupilem swap magic 3.8. Zamontowalem zaslepki tak jak to bylo w instrukcji na necie i wszystko wydawalo sie byc ok. wlaczylem jedna piracka gierke i gralem spokojnie. Przy nastepnej probie odpalenia tej samej gierki juz niestety sie to nie powiodlo. probowalem juz z 10 razy i nic. nie mam pojecia czym to jest spowodowane. Dodam ze w zestawie z konsola byla oryginalna gierka i ona normalnie chodzi wiec laser itp jest ok. Tym bardziej ze PS2 jest nowcia. Prosze o pomoc bo mialem ochote pograc sobie przez swieta a tu takie klody pod nogi...


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - citek123 - 25-12-2009

nie każda gra jest kompatybilna ze swapem


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - zipzpowolaniaco60 - 25-12-2009

tylko ta musi byc kompatybilna skoro wczesniej mi sie wlaczyla przez swap magic. Macie jakies pomysly co moge sprobowac zrobic azeby to mi poszlo ?


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - skorpion - 04-01-2010

Witam.
Zdecydowałem się na konsole nową model SCPH 90004 CB z wbudowanym zasilaczem.
Konsola jest przerobiona na płytę Swap Magic.

Czy dobrze robię?
Czy macie może jakieś zastrzeżenia co do magica?


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - jarjo133 - 05-01-2010

witam to mój pierwszy post Smile. mam takie pytanie w sumie problem. posiadam konsole ps2 slim scph- 70004 i mam wmontowane do niej te śmieszne ,zatyczki, od swap magica (posiadam wersje 3.6) i problem polega na tym że gdy już podmieniam płyte z grą zadna płyta nie działa... laser wydaje troszke głośny dźwięk 4 bądź 5 razy jakby chciał a niemógł po czym pokazuje się komunikat że płyta nie jest do ps2 czy jakoś tak. a najlepsze jest to że 5 min wcześniej owa gra bez problemu chodziła a wszelkie oryginały jakie posiadam również chodzą zaznaczam chodzą bez zarzutu...pomóżcie.


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - Patrol135 - 15-01-2010

Siema! Niedawno kupiłem sobie Swap Magic 3.6 z Magic Key4, mam PS2 Slim. I mam problem. Gry zamontowałem zatyczkę tą obok sprężynki nic się nie dzieje. Nie wiem co robić. Pomocy! Zamontowane mam już zaślepki pod hamulec oraz tam zaraz pod przyciskiem do resetowania konsoli. Żeby wsadzić tą zaślepkę obok sprężynki wygiąłem lekko jej koniec dzięki czemu weszła. Poruszam nią w lewo, prawo, górę i dół a płyta nadal się nie kręci. Pomocy!


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - Woocash88 - 16-01-2010

Nikt Ci z tym nie pomoże, musisz próbować do skutku.


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - mirrra - 16-01-2010

A dobrze wsadziłeś zaślepkę kolo przycisku reset? U mojego kolegi czasami nie łączy i nie obraca płyta.


RE: Wszelkie problemy ze Swap Magic - Kamel87 - 03-02-2010

Zastanawia mnie taka rzecz. Czytałem, że Swap obsługuje gry, bodajże poniżej 4,37 GB, ale odkryłem, że nie jest to reguła. Udało mi się nagrać i pykam w GTA SA, które w zajmowało 4,5 z kawalkiem, więc już nie wiem od czego to zależy i nie wiem czy ryzykować i nagrywać gry o większej pojemności (np. Toca 3, Metal Gear Solid, czy NBA street)