PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ulubiona seria gier ever - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-rankingi-gier)
+--- Wątek: Ulubiona seria gier ever (/thread-ulubiona-seria-gier-ever)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Ulubiona seria gier ever - Draco - 06-06-2012

Devil May Cry to także świetna ścieżka dźwiękowa której próżno szukać w innych tytułach. Muzyka doskonale pasuje do niesamowicie dynamicznej rozgrywki. W dodatku świetne poczucie humoru Dantego Smile



RE: Ulubiona seria gier ever - ZeberkoPL - 12-06-2012

Ciężko się zdecydować kilka głosów dostała już seria Silent Hill wiec w moim rankingu zaraz za nią jest chyba? Soul Calibur.Wpływ maja też na to odsłony z innych konsol ...


RE: Ulubiona seria gier ever - Filip_Rataj08 - 07-04-2013

Dla mnie nie tylko GTA na ktore zaglosowalem, ale także Need For Speed, Burnout, GranTurismo oraz wiele innych.


RE: Ulubiona seria gier ever - piotros - 07-04-2013

Szkoda, że jest tylko jedna seria gier do wyboru oraz szkoda, że brakuje Silent Hill'a...


RE: Ulubiona seria gier ever - adas0510 - 24-06-2013

Ja uwielbia serie DMC i Fight Night ale Resident Evil też jest dobry Smile


RE: Ulubiona seria gier ever - miauryc - 05-06-2015

Moja ulubiona seria to FlatOut. Szkoda, że jest to gra głównie na PC bo znaleźć którąś z części na PS2 można chyba tylko na e-bayu.


RE: Ulubiona seria gier ever - Spaidi - 07-06-2015

Prince of Persia i Final Fantasy, to sa moje ulubione serie.
W podroze z ksieciem wybieralem sie jeszcze jak bylem mlokosem, w piaski czasu zagrywalem sie miesiacami, przeszedlem ta gre niezliczona ilosc razy na PC(niedawno zakupilem trylogie HD na PS3, ahhh ta platynka Smile. Wszystkie czesci trzymaly poziom, nawet zresetowany komiksowy ksiaze podobal mi sie, pomimo ze nie mozna bylo zginac. Jednak mocno nadrabial fabula i dialogami(Zakoscielny dobra robota Smile

Jesli chodzi o Final Fantasy to kojarzy mi sie mocno z pierwszym Playstation, zarywanie nocy z Fibnal Fantasy VIII itd ahh to byly czasy @@ szkoda, ze poszli w taki widowiskowy model gry, sadze ze Final bez dobrej grafiki(np a'la Star Ocean Second Story) a z swietna fabula, wyborami moralnymi, perypetiami bohaterow i zwrotami akcji, obronilby sie sam i sprzedal duzo lepiej. Strzelanie, jezdzenie samochodami i wlosy z reklamy Loreal zostana zapomniane. Moze sie kiedys doczekam pelnoprawnej kontynuuacji serii.


RE: Ulubiona seria gier ever - Makaveli - 08-06-2015

@Spaidi,

Dokładnie - również jestem fanem serii od lat i do dzisiaj nie mogę przeboleć faktu, że gra zeszła z turowego systemu walki i koncentracji fabuły na rzecz dynamicznego stylu rozgrywki. Do dziesiątej części Final trzymał poziom, później zaczęło to stopniowo zanikać. Co prawda mam do ogrania jeszcze XIII-2 i Lightning Returns, które podobno są znacznie lepsze od XIII, ale na tę chwilę tak właśnie widzę tę serię przez pryzmat czasu.

W moim przypadku dopisać mogę jeszcze oczywiście Gran Turismo, które też zalicza od kilku lat tendencję spadkową oraz nigdy nie słabnące Metal Gear Solid. Platynka w czwartej części była rzeczą niezbędną.


RE: Ulubiona seria gier ever - Spaidi - 08-06-2015

Ja dzis gram np na PSP w Chrono Trigger z PSXa i jaram sie fabula i skomplikowaniem rozgrywki, nie wadzi mi juz troche archaiczna grafika. Jestem pod wrazeniem, ze ktos to przechodzil bez poradnika/solucji. Dzis RPGi prowadza juz za raczke, masz w prawym gornym rogu cel i jeszcze najlepiej lokacje w ktorej to znajdziesz, to czemu od razu nie teleportuje tam? Przeciez to jedno i to samo..