PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Sport (https://playstationforum.pl/forum-sport)
+--- Wątek: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? (/thread-moj-ulubiony-klub-pilkarski)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - neku - 18-01-2010

(18-01-2010, 17:01)GENERiC napisał(a): Brazylijska to Ameryka Południowa.
tak wiem, myślałem o jednym, a napisałem drugie

(18-01-2010, 17:01)GENERiC napisał(a): A Fluminese zresztą ładnie dostało w ekhm w meczu o Copa Sudamericana Final.
wiesz co, mi się to nawet podoba. Nigdy wyniki nie są z góry przesądzone (np tak jak w FA 1) liverpool 2) manchester 3) chelsea itd). Dość często się zdarza, że drużyna z końca tabeli wygra z kimś z góry, a i różnice pkt nie są też takie odległe

(18-01-2010, 17:01)GENERiC napisał(a): Tak BTW:Fluminese to chyba spadło do Serie B nie?
ledwo się utrzymali (chyba 1 punkt przeważył)


RE: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - GENERiC - 18-01-2010

Możliwe.

Przecież w finale Copa Sudamericana LDU zjechało Fluminese 5-1 u siebie, ale potem przegrało na wyjeździe 3-0. I za to lubię latynoską piłkę.


RE: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - The Boss - 18-01-2010

FC Barcelona rządzi. ;D Są najsilniejsi na świecie, wygrają z każdym. Pokazali to po raz kolejny rozwalając drugą najmocniejszą drużynę - Real Madryt. Ale wystarczy śledzić ich karierę, żeby zobaczyć ile gwiazd się tam wychowało, jaka jest atmosfera w Katalonii i jak są dobrzy. Ogólnie zawsze byłem za Hiszpanią, jeśli chodzi o football.


RE: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - neku - 18-01-2010

tak to się tylko wydaje. Najmocniejsze drużyny z europy męczą się z średniakami z Ameryki Poł.


RE: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - The Boss - 18-01-2010

Nie przeczę, jednak zawsze dają radę.


RE: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - GENERiC - 20-01-2010

Taa...a Sevilla zjechała Barcelonę w Copa del Rey. Wygrają z każdym - akurat. Cóż z tego, że wygrają z "gwiazdeczkami-dupeczkami" z Madrytu jak nie pokonają Sevilli. Brawa dla Andaluzyjczyków!!


RE: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - The Boss - 20-01-2010

Sądzisz, że Real jest słaby? I że są przereklamowani? No cóż. Raz się wygrywa, raz przegrywa, a jeden mecz nie świadczy o klubie.


RE: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - GENERiC - 20-01-2010

Tak sądze, że to nie ten Real sprzed 30 lat. Teraz to oni by tylko gwiazdeczki zatrudniali. A wiele klubów jest silnych bez gwiazd dużego formatu. FC Zurych ładnie się opierał Realowi w LM. O La Liga nie wspomnę, bo mało się interesuje Primiera Division.


RE: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - robakw - 22-02-2010

fc barcelona i arsenal londyn


RE: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - Chmielu_96 - 22-02-2010

ja jestem fanem piłki nożnej i moge tylko powiedzieć że wydaje mi się że klub nie to że najlepszy ,, bo takiego nie ma '' a obfity w historie i tradycje jest Manchester United ... Ten klub lubie ponieważ w odróżnieniu od m.in. Realu , Chelsea czy Interu potrafi ,,wychodować'' sam piłkarza który po jakimś czasie może sam wygrywać mecze : chodzi mi tu o Davida Beckhama, Cristiano Ronaldo, Ryanie Giggsie czy Poulu Scholsie Wink już teraz widzę że takimi zawodnikami w przyszłym MU będą Nani , Daren Gibbson czy Danny Welbeck ..

Podoba mi się też Barca za te same cechy czyli dobre wychowanie zawdników (Puyol,Xavi,Messi)