PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Sport (https://playstationforum.pl/forum-sport)
+--- Wątek: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? (/thread-moj-ulubiony-klub-pilkarski)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - neku - 14-01-2010

(14-01-2010, 15:41)proevo82 napisał(a): Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo i spółka wszystkich równo jechali...To był dopiero "Galacticos".
czy ja wiem, pamiętam ten mecz z wisłą (wtedy jeszcze jakoś grała). Mecz był wyrównany dopiero pod koniec wpuścili Morientesa, który strzelił dwie bramki (jak okazało się jedyne)


RE: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - RONALDO - 14-01-2010

Jestem za realem bo tam gra Ronaldo którego jestem fanem od czasu euro 2004.


RE: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - Sanosuke - 15-01-2010

Moim ulubionym klubem jest włoski AC Milan. Big Grin


RE: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - proevo82 - 15-01-2010

(15-01-2010, 11:34)proevo82 napisał(a):
(14-01-2010, 20:44)nekal napisał(a):
czy ja wiem, pamiętam ten mecz z wisłą (wtedy jeszcze jakoś grała). Mecz był wyrównany dopiero pod koniec wpuścili Morientesa, który strzelił dwie bramki (jak okazało się jedyne)

Fakt, moje sformułowanie nie było zbyt trafione. Chodziło mi o to, że Real grał kiedyś piękny futbol i z przyjemnością patrzyło się na ich grę. Nie to co teraz, chociaż poczekajmy aż się zgrają. To nie ten Real co za czasów Vicente Del Bosque.


RE: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - Bruce - 15-01-2010

FC Barcelona wymiata jeszcze z 5 razy ligę mistrzów wygrają Big Grin


RE: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - GENERiC - 17-01-2010

Unirea Urziceni, która zresztą zjedzie Liverpool w LE to z Europy. Lubię też Everton. Z Azji oczywiście no. 1 is Al-Ahli Dubajj oraz Sydney FC. Swego czasu siedziałem w koreańskiej i japońskiej lidze. Z koreańskiej to oczywiście Pohang Steelers. Afryka: ligi egipskiej nie lubię, nigeryjska to ofkoz Kano Pillars, liga DPR czyli TP Mazembe, który grał ostatnio w KMŚ oraz oczywiście Kaizer Chiefs oraz Blomenfotein Celtic z ligi RPA, którą lubię oglądać. Ameryka Północna to Real Salt Lake(cieszę się, że wygrali MLS) i Pachuca z Meksyku. Mój faworyt w LM CONACAF. Ameryka Południowa to oczywiście LDU Quito zwycięzca Copa Sudamericana i mam nadzieję, że Recopa Sudamericana też. Lubię też Colo Colo z ligi peruwiańskiej.


RE: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - neku - 18-01-2010

Podobnie jak GENERIC interesuje się ligą Ameryki Północnej (ściślej brazylijską Wink) A ulubiony zespół - oczywiście Fluminense. Dobrze jest popatrzyć na trochę indywidualności Big Grin Polecam do oglądania kanału Sport Club


RE: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - Jujo480 - 18-01-2010

Głos na Real Madryt Smile


RE: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - GENERiC - 18-01-2010

Brazylijska to Ameryka Południowa. A Fluminese zresztą ładnie dostało w ekhm w meczu o Copa Sudamericana Final. Tak to prawda - na Sportklub jest dużo piłki latynoskiej. Polecam jeszcze Fox Sports en Latinoamerica i Gol TV America.

Tak BTW:Fluminese to chyba spadło do Serie B nie?


RE: Mój Ulubiony Klub Piłkarski.? - Rey619 - 18-01-2010

a ja tez na ''Galaktycznych'' glosuje hala Madrid!