PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Czy warto kupić te konsole? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Czy warto kupić te konsole? (/thread-czy-warto-kupic-te-konsole)



RE: Czy warto kupić te konsole? - Realinho - 09-07-2012

Akurat płyty od Sony są bardzo wysokiej jakości, także nie wprowadzaj kolegę w błąd. Kypek, z tego co podałeś, ja osobiście nie brałbym żadnej, przez fakt, iż w każdym zestawie znajdą się poszczególne wady, typu nieoryginalny pad, podrobina karta, postaram się poszukać czegoś konkretnego dla ciebie, jak znajdę, to podeślę link. Więc poszperałem na allegro i znalazłem to [Klik] po zdjęciach wnioskuję, że zestaw jest zadbany, wszystko wygląda na cacy, jedynie brakuje drugiego Dualshocka, ja na twoim miejscu skorzystałbym z tej oferty, a pada kupił osobno, na innej aukcji. Taka moja propozycja.


RE: Czy warto kupić te konsole? - Kypek - 09-07-2012

Dzięki wam za odpowiedzi. Realinho właśnie tak myślałem by brać konsole z jednym padem a drugiego dokupić za te 50 zł : ) I wiesz co, chyba kupie właśnie ten zestaw, tylko troche szkoda, że nie ma z nią żadnego zestawu pięcu czy ilu tam gier ale trudno, to też można sobie dokupić : )


RE: Czy warto kupić te konsole? - Realinho - 09-07-2012

Myślę, że lepiej wyszedłbyś na takiej inwestycji, przede wszystkim jakościowo, przynajmniej mnie się tak wydaje.


RE: Czy warto kupić te konsole? - Kypek - 09-07-2012

Raczej jutro sobie ją zamówie a do tego jeszcze dobrego pada : )


RE: Czy warto kupić te konsole? - DarcusoPL - 11-07-2012

Jeśli chodzi o gry to za 50 zł mógłbyś zdobyć mniej więcej 3 porządne gry w zależności od ceny, np. CoD'a 3, Tekkena 5 i Guna w zestawie Smile


RE: Czy warto kupić te konsole? - JaDCorbeN - 02-08-2012

Tak się zastanawiam nad wejściem w świat PS2 (Tak Tak to ja) ale mam drobne pytanko.
Jaką serię brać: 7xxx czy 9xxx, które się lepiej przerabia, obsługuje itp. I czym się różnią ?


RE: Czy warto kupić te konsole? - Draco - 02-08-2012

Najlepszym rozwiązaniem jest wybrać SCPH-7900x. Jest to ostatni model z Slimów z zewnętrznym zasilaczem. SCPH-9000x różni się od wcześniejszych wersji właśnie tym że ma wbudowany zasilacz. Większość SCPH-9000x nie współpracuje z FMCB. Jak już pewnie doczytałeś z forum, modele współpracujące z FMCB to te z data code do 8C, choć ja temu średnio wieżę ponieważ nawet u nas na forum zdarzył się przypadek gdy 8C nie współpracowała z FMCB. Sprawa kompatybilności konsoli z exploitem DVD zależy od wersji biosu którą sprawdzimy jedynie przez uLaunchELF, a więc musimy wcześniej przerobić konsolę Smile . Podsumowując, polecam Ci coś z serii 7xxxx, z wyjątkiem 7000x w którym mogą występować problemy z temperaturą i odczytem DVD+R, najlepiej w kolejności 7900x>7700x>7500x.


RE: Czy warto kupić te konsole? - JaDCorbeN - 04-08-2012

A co sądzisz o serii 5xxx??


RE: Czy warto kupić te konsole? - MARCIN - 04-08-2012

to seria fat. Sam miałem 50003 i powiem ci że była super ma wbudowany zasilacz jak każdy fat. dużo lepsze chłodzenie niż slim tzn. większy radiator i wentylator. żadnych problemów nie miałem. można używać fmcb. ogólnie polecam


RE: Czy warto kupić te konsole? - Mr.Q - 04-08-2012

Z tym że z pierwszej ręki już się nie dostanie, większość pewnie po regeneracji.