PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Czy warto kupić te konsole? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Czy warto kupić te konsole? (/thread-czy-warto-kupic-te-konsole)



RE: Czy warto kupić te konsole? - 8Azi8 - 14-12-2009

A Tobie głównie chodzi o ps2 grubaska? Czy nie lepiej będzie kupić w sklepie tańszą-lub w tej samej cenie slimke??
A te telewizory ile mają lat bo konsolka wyszła okolo 10 lat temu czyli 10 letnie telewizory będą okWink
Sprawdź czy jest eurozłączeSmile? W sumie to chyba nawet przejściówki też sąWink


RE: Czy warto kupić te konsole? - Garzhvog - 14-12-2009

Ale mi chodzi o przerobioną żebym już nic nie musiał przy niej kombinować ;] jutro oblookam te telewizory bo narazie nie mam dostępu ;] i oczywiście wolałbym tańszą slimke ;p


RE: Czy warto kupić te konsole? - neku - 14-12-2009

ta będzie najlepsza do Twoich wymagań


RE: Czy warto kupić te konsole? - 8Azi8 - 14-12-2009

Aha no to jeżeli chodzi Ci o przerobiona to inna rzeczSmile Ale i tak proponowałabym poszukać przerobionej slimki, nekal ok propozycje wyszukałSmile


RE: Czy warto kupić te konsole? - Garzhvog - 14-12-2009

Dzieki wielkie Smile

A jeszcze mam pytanie, czy jeśli była juz używana to nie jest ryzyko, że jednak jest już troche zużyta ta konsolka? Nie chciałbym zeby podziałała rok albo krócej ;]


RE: Czy warto kupić te konsole? - 8Azi8 - 14-12-2009

no tego to nigdy nie można określić bo nie wiadomo czy ktoś grał godzinę dziennie czy 12h:/ dlatego lepiej kopić nówkę...ja osobiście bała bym się kupować używana od nie znajomego tym bardziej ,bo jednak laser się zużywa i nie wiadomo jak kto dbał o swoją konsolke


RE: Czy warto kupić te konsole? - xmaslakx - 14-12-2009

Nówkę masz do kupienia za 400zł plus MC plus MOD wychodzi cię z 500-550zł
Używkę slima masz do kupienia za 300 do 400. Można znaleźć już bogaty zestawy. Laser do slima z wymianą to koszt jakieś 80zł.
Czyli dość bogaty używany zestaw plus laser z wymianą jakieś 480zł.

!! Osądź sobie sam/a co bardziej się opłaca. W slimach raczej nic innego się nie zużywa. Smile

Logiczne myślenie, lekka znajomość rynku, trochę poczytanych postów na forum, czysta kalkulacja i można zaoszczędzić.
LUDZIE Myślenie nie boli.


RE: Czy warto kupić te konsole? - dumel - 17-12-2009

witam Tongue
wiec tak od jakiegos czasu mam zamiar kupic sobie jakas konsole xbox 360 za drogi, ps3 tez wiec zostaje ps2. no i ewentualnie ds lub psp - ale to w ostatecznosci, wole stacjonarna konsole. i tu kilka pytan odnosnie ps2, a konkretne pytania o oplacalnosc kupna tej konsoli. nie ukrywam, ze zalezy mi na pieniadzach.
1. z tego co czytam to ps2 to super konsola, duzo ciekawych gier, dosc dobra grafika itd. itp. moglbym tak duzo wymieniac Big Grin ale do rzeczy:
czy duzo gier wychodzi dalej na ps2 ? glownie pytam o fight night round i wwe raw vs smackdown i tekkenie, bo poza tymi grami zalezy mi najbardziej na codzie, pesie i fife, a wiem ze one wychodza. czyli po prostu ogolnie info czy duzo gier wychodzi na ps2 Smile
2. drugie pytanie dotyczy gry przez internet, czy np. w fife mozna grac przez internet ? i ogolnie czy mozna pograc przez internet czy raczej nie ma juz z kim ? (chociaz z tego co widze to baaardzo duzo ludzi gra caly czas na ps2)
3. jaka konsole kupic ? bo na allegro do 400zl spokojnie kupie ps2 slim nowa, ale za 200zl od kumpla moge kupic ps2 kolega mowil jaka to nazwa ale nie pamietam, pamietam tylko ze mowil "tego grubego" czy cos takiego + do tego daje mi kilka gier oryginalnych i pada + konsola jest przerobiona.
4. i tutaj pytanie ogolnie o konsole. co o niej sadzicie, oplaca sie kupowac teraz ?
z gory dzieki.


RE: Czy warto kupić te konsole? - mirrra - 17-12-2009

Powiem tak na Ps2 jest bardzo duzo gier nie wiem dokladnie ile ale chyba ok 6tys.
Na Playstation2 raczej juz nie bedzie wychodzilo duzo tytulow, wrecz wogole nic(Oczywiscie cos jeszcze wyjdzie ale sporadycznie) Wink
A jezeli ci chodzi o Fight Night round to jest 3, noi oczywiscie wyszedl Smack Down Vs raw 2010.(Fajna gra polecam :p )
Jezeli chodzi o kupno konsoli to jezeli twoj kolega ma zadbana Ps2 (FAT-Gruba) i gry chodza bezproblemu to bierzWink Chyba ze zalezy ci na gwarancji to kupuj Nowa.mysle ze kolega by nie zerowal na tobie i nie wciskal kitu :d


RE: Czy warto kupić te konsole? - dumel - 17-12-2009

(17-12-2009, 15:27)mirrra napisał(a): Powiem tak na Ps2 jest bardzo duzo gier nie wiem dokladnie ile ale chyba ok 6tys.
Na Playstation2 raczej juz nie bedzie wychodzilo duzo tytulow, wrecz wogole nic(Oczywiscie cos jeszcze wyjdzie ale sporadycznie) Wink
A jezeli ci chodzi o Fight Night round to jest 3, noi oczywiscie wyszedl Smack Down Vs raw 2010.(Fajna gra polecam :p )
Jezeli chodzi o kupno konsoli to jezeli twoj kolega ma zadbana Ps2 (FAT-Gruba) i gry chodza bezproblemu to bierzWink Chyba ze zalezy ci na gwarancji to kupuj Nowa.mysle ze kolega by nie zerowal na tobie i nie wciskal kitu :d
kumpel zaufany raczej wiec wierze mu Tongue
tylko kwestia tych gier jakie w najblizszym czasie maja wyjsc ?