PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Czy warto kupić te konsole? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Czy warto kupić te konsole? (/thread-czy-warto-kupic-te-konsole)



RE: Czy warto kupić te konsole? - GENERiC - 04-08-2009

Na PSP też są fajne gry których nie ma na PS2. Na pewno stanieje, ale nie piorunująco.


RE: Czy warto kupić te konsole? - nuka157 - 04-08-2009

(04-08-2009, 13:46)GENERiC napisał(a): Na PSP też są fajne gry których nie ma na PS2. Na pewno stanieje, ale nie piorunująco.

Czy myślisz że SONY wyda kolejną wersję ps2 , to jak na 10 lecie, jakiś mini-lifting, usprawnienie czegoś , dodanie np. wi-fi ?
CZy już nie pojawią się zadne gry na ps2, nic tylko na tę konsolę lub jakiś hit ? Bo dlaczego nie chcą uśmiercić ją, tylko robią to już od przeszło roku.


RE: Czy warto kupić te konsole? - GENERiC - 04-08-2009

nuka157 napisał(a):Czy myślisz że SONY wyda kolejną wersję ps2 , to jak na 10 lecie, jakiś mini-lifting, usprawnienie czegoś , dodanie np. wi-fi ?
I jeszcze frytki do tego.
nuka157 napisał(a):CZy już nie pojawią się zadne gry na ps2, nic tylko na tę konsolę lub jakiś hit ?
Pojawiać się będą, ale rzadko. O hitach nie ma mowy.
nuka157 napisał(a):Bo dlaczego nie chcą uśmiercić ją, tylko robią to już od przeszło roku.
Uśmiercają powoli, a użytkowników PS2 nie brakuje. Zawsze takie rzeczy robi się powoli, żeby mieli możliwość na spokojną przesiadkę na nowszą konsolę.


RE: Czy warto kupić te konsole? - nuka157 - 04-08-2009

Wystarczyło powiedzieć że nie będzie już kolejnej wersji konsoli. Cóż, mnie się tak konsola bardzo podoba, nadal mnie kręci , chyba nawet warto ją kupić dla God of War 2 . Pożyjemy zobaczymy, narazie pogram na PSP bo szkoda byłoby porzucić tę konsolę. W najbliższym jednak czasie zakupię sobie ps2, bo mam kilka powodów dla których nie mam alternatywy i w końcu mi się podoba :

jest malutka, inne konsole już takowe nie są

konsola generuję słabiutką i koślawą grafikę, choć developerzy wynieśli ją na szczyty przyciągając ludzi takim god of war 2

jest łatwa w użyciu i bardzo prosto wejść w daną grę

po kilku latach żmudnego pecetowania miło przejść na ps2 , bo wad graficznych aż takich nie uświadczę

uwielbiam mitologię, wiadomo god 2 w którym się zakochałem

na TV miło pograć, a w wakacje jeszcze przyjemniej.

W takim razie żyję do wakacji 2010 !!!!! Kupię czarnulkę. Tongue


RE: Czy warto kupić te konsole? - GENERiC - 04-08-2009

nuka157 napisał(a):konsola generuję słabiutką i koślawą grafikę, choć developerzy wynieśli ją na szczyty przyciągając ludzi takim god of war 2

Słaba i koślawa? Chcesz dokumentacje programowania pod GS-a? Nie patrz tylko na GoWa2, poatrz też na Blacka, czy chociaż CoD5.

nuka157 napisał(a):jest łatwa w użyciu i bardzo prosto wejść w daną grę



RE: Czy warto kupić te konsole? - nuka157 - 04-08-2009

(04-08-2009, 15:55)GENERiC napisał(a):
nuka157 napisał(a):konsola generuję słabiutką i koślawą grafikę, choć developerzy wynieśli ją na szczyty przyciągając ludzi takim god of war 2

Słaba i koślawa? Chcesz dokumentacje programowania pod GS-a? Nie patrz tylko na GoWa2, poatrz też na Blacka, czy chociaż CoD5.

nuka157 napisał(a):jest łatwa w użyciu i bardzo prosto wejść w daną grę


Tak, poza 4 grami ps2 jest niestety koślawa i słabiutka jak jasna cholera. Tak, chcę ową dokumentację, lubie słuchać ludzi, czyli warto brać plejkę 2 dla tych 4 gier ? Hmm.. reszta jest blee.... Tongue


RE: Czy warto kupić te konsole? - GENERiC - 04-08-2009

Chcesz to użyj emu. Zaraz upnę wszystkie dokumentację do programowania pod PS2 z Linux Kita.


RE: Czy warto kupić te konsole? - nuka157 - 04-08-2009

(04-08-2009, 16:48)GENERiC napisał(a): Chcesz to użyj emu. Zaraz upnę wszystkie dokumentację do programowania pod PS2 z Linux Kita.


Jaki trzeba mieć komputer by emulować z powodzeniem np. god of war 2 ? I co dokładnie ślesz, ?


RE: Czy warto kupić te konsole? - GENERiC - 04-08-2009

God of War 2 nie wiem czy się emuluje. Chyba są problemy. Hmm...polecam Phenom X4 BE, 8 GB RAM, GeForce 9800GT. Na takim konfigu pocinam w Tekkena 5 bez zaciny. Ślę wszystkie dokumentację dla programistów, mapy procesora. Dane EE, GS, VU.


RE: Czy warto kupić te konsole? - nuka157 - 04-08-2009

(04-08-2009, 20:36)GENERiC napisał(a): God of War 2 nie wiem czy się emuluje. Chyba są problemy. Hmm...polecam Phenom X4 BE, 8 GB RAM, GeForce 9800GT. Na takim konfigu pocinam w Tekkena 5 bez zaciny. Ślę wszystkie dokumentację dla programistów, mapy procesora. Dane EE, GS, VU.

Wystarczy 2 razy gorsza konfiguracja, ale oczywiście lepiej kupić czarnulkę, i tak zrobię .... kiedyś... gdy będzie tania jak cholera. hihi za rok, dwa ? Tongue