PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Czy warto kupić te konsole? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Czy warto kupić te konsole? (/thread-czy-warto-kupic-te-konsole)



RE: Czy warto kupić te konsole? - komiak - 26-12-2008

konsole różnią się głównie ceną, te same modele więc wybór należy do ciebie!


RE: Czy warto kupić te konsole? - filip11 - 26-12-2008

Dziękuję za porady, mam tylko pytanie czy ten model jest dobry, czy może za tą cenę dostanę lepszy model?


RE: Czy warto kupić te konsole? - czarny91 - 26-12-2008

Witam mam do kupienia PS2 Slim w wersji SCPH-79003 za 280zł w pakieciku 3 pady + 10 oryginalnych gier + SWAP + coś do Dvixów Big Grin+ okablowanie + torba.
Jak myślicie opłaca się? Części w razie "w" nie są do tego drogie? (laser itp), czy jeśli teraz kupię ps2 nadal będzie on cieszył, czy to może już za stara konsola? jakie tytuły na nią polecacie ( lubię strzelanki, przygodówki, wyścigówki i bijatyki typu Tekken 5 ).


RE: Czy warto kupić te konsole? - komiak - 26-12-2008

to jest najnowszy model a chodzą i starsze za taką cenę!=do filip 11


RE: Czy warto kupić te konsole? - Bart - 30-12-2008

Kupiłem konsole PS2 model SCPH77004. Był to dobry wybór???


RE: Czy warto kupić te konsole? - komiak - 30-12-2008

(30-12-2008, 16:30)bart1500 napisał(a): Kupiłem konsole PS2 model SCPH77004. Był to dobry wybór???

Przyznam, że bardzo Tongue Sporo osób ma ten model i go chwali Smile Ponoć wytrzymały


RE: Czy warto kupić te konsole? - WACq - 31-12-2008

Ja jestem nowy na tym forum i mam kilka pytań związanych z PS2Smile


1: Czy opłaca sie kupić w takim terminie PS2? (czy nie za późno)?
2:Jak kupie teraz PS2 to ile będę produkować gry na nie?
3:Ile teraz Kosztuje PS2? żeby nie przepłacić.
4.Lepiej dać więcej i kupić Nowa czy kupić na allegro?


RE: Czy warto kupić te konsole? - jojo - 31-12-2008

1. Czy ja wiem mnie się wydaję, że lepiej kupić konsole ps3 tylko z kompatybilnścią wsteczną(żeby działały gry z ps2)
2. No powoli się właśnie kończą teraz wyszedł ostatni pes. Dragon Ball tez już skończył. Ale jeszcze trochę wychodzi z 2-3 lata będą wychodzić.
3,4. W Media Markcie ostatnio była promocja i konsolka z dwoma grami kosztowała 500 zł, ale wydaje mi się, że już się skończyła, najlepiej poczekaj 2-3 tygodnie i wtedy na rynek na Allegro powinny wejść te konsolki po 400 zł przerobione(są tam też nowe)


RE: Czy warto kupić te konsole? - soban - 09-01-2009

ja mam konsolke ps2 90004. czy to byl dobry zakup?? i czy długo będe mógł się nacieszy nowymi grami??


RE: Czy warto kupić te konsole? - Jarek882 - 09-01-2009

(09-01-2009, 17:53)soban napisał(a): ja mam konsolke ps2 90004. czy to byl dobry zakup?? i czy długo będe mógł się nacieszy nowymi grami??

raczej dobry lecz tego modelu nie da sie przerobic karta free mc boot.a gry juz raczej nie wychodza a jak wyjdzie cos dobrego to bardzo rzadko ale jest duzo starszych fajnych gier wiec nie martw sie ze nie bedziesz miał w co graćWink