PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Czy warto kupić te konsole? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Czy warto kupić te konsole? (/thread-czy-warto-kupic-te-konsole)



RE: CZY WARTO KUPIC PS2? - Dav - 15-08-2015

Sporo za duzo te gry są teraz nic nie warte. Góra 300zł ale to naprawdę góra bo za taką kase możesz mieć xboxa 360 slim a nawet i ps3 z cfw.


RE: CZY WARTO KUPIC PS2? - TheOmega17 - 15-08-2015

Warto, warto, chociaż ja starałbym się utargować sumke o kilka, kilkanaście złoych tańszą.
Oczywiście, jeśli tak ci zależy na tej konsoli i tym zestawie.


RE: CZY WARTO KUPIC PS2? - aaaaaaaaaa1879 - 15-08-2015

powiem tak chce cos kupić taniego aby od czasu do czasu zagrać. Nie jestem aż takim graczem i te nowe gry do mnie nie przemawiają dlatego szukam coś z klasyki. A jak jest z naprawami takiej przerobionej konsoli? jak by np laser padł lub się coś spaliło?


RE: Czy warto kupić te konsole? - Spaidi - 15-08-2015

(15-08-2015, 08:33)Dav napisał(a): Sporo za duzo te gry są teraz nic nie warte. Góra 300zł ale to naprawdę góra bo za taką kase możesz mieć xboxa 360 slim a nawet i ps3 z cfw.
Ale same buzzery sa troche warte


(15-08-2015, 08:42)aaaaaaaaaa1879 napisał(a): powiem tak chce cos kupić taniego aby od czasu do czasu zagrać. Nie jestem aż takim graczem i te nowe gry do mnie nie przemawiają dlatego szukam coś z klasyki. A jak jest z naprawami takiej przerobionej konsoli? jak by np laser padł lub się coś spaliło?
Wazne by gry byly nagrane na plycie dobrej jakosci. Mozesz tez trafic na przerobke pozwalajaca na granie z dysku, wtedy laser jest Ci niepotrzebny.


RE: Czy warto kupić te konsole? - aaaaaaaaaa1879 - 15-08-2015

A jaka przeróbka by wchodziła wtedy w grę abym mógł gry z dysku odtwarzać? Bo na xbox360 to jest RGH? I czy można dodatkowo przerabiać konsolę już raz przerobioną?


RE: Czy warto kupić te konsole? - norton9988 - 15-08-2015

Jeśli jesteś w stanie dać za PS2 450zł, i chcesz grać na piratach to najlepiej PS2 FAT + network adaptor. Gry odpalasz z dysku twardego, nie martwisz się o laser, płyty. Taki zestaw kupisz za 200zł +/-.


RE: Czy warto kupić te konsole? - Dav - 15-08-2015

O dokladnie to by było najlepsze wyjście jeśli jesteś w stanie tyle wydać Smile A przeróbka to FMCB na karcie pamięci.


RE: Czy warto kupić te konsole? - Spaidi - 16-08-2015

Zalezy co Cie wyjdzie taniej, koledzy tutaj w wiekszosci maja FMCB. Ja mam od dawna przerobiona konsole chipem MODBO, fakt gry musze nagrywac na plyty. Staram sie kupowac krazki dobrej jakosci i wszystko ladnie smiga od lat Smile


RE: Czy warto kupić te konsole? - arctos - 16-08-2015

@Spaidi
Powiedz mi co na logikę wyjdzie taniej i będzie bardziej opłacalne jeśli kolega chce grać w "kopie zapasowe". Wydawać pieniądze co chwila na płyty, czy znaleźć ps2 FAT z NA ew. slimka 7000x i po taniości kupić adapter ata<->sata oraz dysk twardy, a płyty tylko zostawić na tytuły które mają problem z opl, hdloader i innymi tego typu programami? :p

Moim zdaniem to i tak najlepiej grać w oryginały, które jak dobrze się poszuka to wyrwie się za parę złociszy, a kolekcja którą będzie można się pochwalić, będzie rosła. Big Grin Big Grin


RE: Czy warto kupić te konsole? - Dav - 16-08-2015

Dokładnie kolekcje zawsze zostają Smile Ja głupi jak w ps3 przechodziłem na cfw to sprzedałem mase gier do dziś załuje Sad Btw każdy adapter będzie obsługiwał hdd w ps2 fat? czy musi być jakos specjalnie przystosowany?