PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Czy warto kupić te konsole? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Czy warto kupić te konsole? (/thread-czy-warto-kupic-te-konsole)



RE: Czy warto kupić te konsole? - piotros - 05-01-2014

Ja preferuję kupować konsole bezpośrednio od użytkownika, a nie od pośrednika. Właśnie 2 pierwsze aukcje wyglądały mi na pośrednika, który odpicuje trochę zestaw, żeby zgarnąć większą kasę. A jaką konsolę dostaniemy? To już jest niestety loteria.


RE: Czy warto kupić te konsole? - Gajmer - 27-02-2014

Ja sprzedałem nie dawno bodajze za 160 zł nówke - praktycznie nowa, nie używana - przelezala w szafie 2 lata Wink
Niestety brak czasu, praca, inne rozrywki wygrały z biednym ps2.


[oddzielony] Granie przez USB na PS2 - Helios98 - 10-03-2014

Witam czy ktoś mi pomoże poszukać konsole Play Station 2 z padem, pełnym oklablowaniem i kartą pamięci? bo tamta nieaktualna Sad Radziejów i okolice :/


Odp: Granie przez USB na PS2 - dragon1493 - 10-03-2014

Tutaj na forum ma kolega do sprzedania ps2 fat srebrne chyba za 150zl z dwoma padami, a czarne z jednym padem za 140zl. No chyba ze szukasz slim to ich pelno jest na tablicy czy allegro.


RE: Granie przez USB na PS2 - Helios98 - 10-03-2014

lepiej w cenach 50zł-110zł


Czy opłaca się kupić tą konsole ? ( ważne) - Bone - 20-03-2014

Witam. U mnie w mieście jest lombard w którym gościu sprzedaje PS2 model 70004 za 60zł! okablowanie jest oprócz padów. Jest przerobione przez jakiś chip i laser jest sprawny. Mam takie pytanie czy warto ją kupić ?? I czy z tym modelem nie ma jakichś problemów czy coś. Ważna sprawa z góry dzięki za szybkie odpowiedzi.


RE: Czy opłaca się kupić tą konsole ? ( ważne) - Kratos - 20-03-2014

6 dych to nie majątek i jak najbardziej okazja, jeżeli mówi prawdę z tym, że jest na chodzie.


Odp: Czy warto kupić te konsole? - dragon1493 - 20-03-2014

Warto, mam ten model i nic zlego sie nie dzieje. Jak laser padnie to zawsze mozesz przylutowac tasme IDE/ATA i podlaczyc dysk twardy Smile


RE: Czy warto kupić te konsole? - Bone - 20-03-2014

Kupiłem. Em... Gry wczytuje dobrze, ale jest mały problem.. Obraz się troche zacina , dzieje się tak w każdej grze. Nie wiem co jest powodem. Wydaje mi się że laser dobrze działa bo gry wczytuje ale się zacina obraz. To nie wina telewizora na pewno. Jeszcze jak odpalałem GoD of War oryginała to czarny obraz i nic się nie dzieje.. Nawet logo FreeMC Boot nie wyskoczyło.


RE: Czy warto kupić te konsole? - JaDCorbeN - 20-03-2014

Jak napisałeś: jest jakiś chip, a chip to nie FMCB Smile oznaczenie chipa jest podczas startu przed logiem Playstation.
Co do gry: sprawdź czy konsola się nie grzeje, laser też można przeczyścić tylko ani mi się waż jakimś perfumem czy acetonem!
Only spirytus lub izopropylen!