PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Czy warto kupić te konsole? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Czy warto kupić te konsole? (/thread-czy-warto-kupic-te-konsole)



RE: Czy warto kupić te konsole? - Cage - 20-11-2012

(20-11-2012, 12:41)Mr.Q napisał(a): Chyba Draco kiedyś napisał które wersje wybrać najlepiej. Szukaj 77003 i 77004.

Będzie jakaś widoczna różnica, pomiędzy wersją 77003, a tym 77004?


RE: Czy warto kupić te konsole? - kelo1 - 20-11-2012

witam wszystkich,
na początku napisze śe jestem totalnie zielony, chciałbym zacząć moją przygode z PS i dlatego pojawia sie milion pytań na takie: czy model 77004 + 2 pady sony + karta pamięci + kilka oryginalnych gier w cenie 240 zł to dobry zakup ??
ewentualnie model 75004 + pad Sony + pad podróba + karta pamiaci z FMCB bez giez za około 200 zł. Zbytnio nie wiem na co zwrócić uwagę, zalezy mi głównie na dwóch padach i żeby czasem można było film DVD tez poogladac.


RE: Czy warto kupić te konsole? - Mr.Q - 20-11-2012

@Cage
Niczym. Po prostu przeznaczone były na inne rynki. 77003 Wielka Brytania, 77004 Europa.
Na naszym forum widziałem opinie, że te wersje są lepsze niż 7900x, ale nie wiem czy jest to prawda.

@Kelo1
Wariant pierwszy jest ciekawy. Jeśli konsola jest w dobrym stanie, moim zdaniem warto zastanowić się nad zakupem.


RE: Czy warto kupić te konsole? - ashin - 20-11-2012

1sza opcja jest jak najbardziej spoko. Gry na PS2 z reguły chodzą po około 20zł. Zależy też jakie tytuły masz w danym momencie i jaki jest przesyt na allegro z aukcjami. Jeżeli konsola działa i masz 2 oryginalne działające pady to jak najbardziej brałbym pierwszą opcję.


RE: Czy warto kupić te konsole? - kelo1 - 20-11-2012

dzięki za szybkie odpowiedzi, konsola 77004 ponoć działa, karta jest 64 MB, a jesli chodzi o gry to tam jest NFS pro street; Resident Evil, Stars wars battletront, Sonic unleashed... i jeszcze cos ale tytułu nie mam. w żadną nigdy nie grałem ale to na początek chyba wystarczy... czyli mówicie brac ??? z tego co już czytałem, to ewentualnie moze byc laser do wymiany ale to nie sa duze koszty. Z filmami DVD nie bedzie problemu przy tym modelu ??


RE: Czy warto kupić te konsole? - Mr.Q - 20-11-2012

Obadaj dokładnie temat. Karta ma 64mb, nie jest więc oryginalna, a to już duży minus. Laser najlepiej sprawdź osobiście, odpal grę i zobacz czy filmiki się nie tną i czy gra szybko się odpaliła. Pady oryginalne? W tych oryginalnych grach, prócz Resident Evil, szału nie ma.


RE: Czy warto kupić te konsole? - ashin - 20-11-2012

Battlefront to dobra produkcja, Pro Street jeżeli ktoś lubi gry wyścigowe.
Jeżeli laser pada, nie wiem czy zdecydowałbym się na kupno takiej konsoli, popatrz jeszcze może na allegro jakie jeszcze oferty można znaleźć.


RE: Czy warto kupić te konsole? - kelo1 - 20-11-2012

Laser podobno śmiga bez zastrzeżeń, ale zawsze jest to "podobno", pady na pewno sa od Sony. czyli ewentualnie na te karte marudzić?? może coś z ceny sie da zejść.


RE: Czy warto kupić te konsole? - ashin - 20-11-2012

Wątpię, żebyś coś utargował, bo cały zestaw jest dość dobry. Jeżeli masz możliwość przetestowania go i będzie bez zarzutu czytać płyty to go weź, kartę można dokupić.


RE: Czy warto kupić te konsole? - Cage - 20-11-2012

(20-11-2012, 15:05)Mr.Q napisał(a): Laser najlepiej sprawdź osobiście, odpal grę i zobacz czy filmiki się nie tną i czy gra szybko się odpaliła.

Na co jeszcze warto zwracać uwagę kupując używaną konsole?
Np. można w jakiś sposób stwierdzić, czy była rozkręcana, rozbierana lub naprawiana?
Po zakupie używanej konsoli i graniu sporadycznym, to długo jeszcze może taka konsola działać bez awaryjnie?