PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: Ściąganie i nagrywanie odczytu... (/thread-%C5%9Bciaganie-i-nagrywanie-odczytu)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - milan208 - 27-09-2010

Ok. ale gdzie mam to wcisnąć? Pobrałem plik, dałem otwórz folder zawierający, i przycisnąłem na ten folder z grą PPM ale nie ma opcji wypakuj pliki. Prosze, powiedzcie mi, w jakim oknie mam to wypakować itd.


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - citek123 - 27-09-2010

wypakowujesz na jakim chcesz dysku lub stwórz folder na jakiejs partycji dysku i przy wypakowaniu wybierz ta partycje z utworzonym folderem lub wypakuj gdziekolwiek a potem to znajdź,możesz nawet na pulpicie wtedy na pewno znajdziesz.


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - milan208 - 27-09-2010

citek123
Wytłumaczyłeś mi gdzie to wypakować, ale nie wytłumaczyłeś jak! Napisalibyści mi coś w tym stylu:
1. otwórz program (np.) WinRAR
2. kliknij w ocje xxxx
3. Wybierz folder na którym jest gra.
4. Wybierz ocje yyyy
5. Zapisz w zzzz.
Prosze pomóżcie


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - citek123 - 27-09-2010

no wiec tak prościej nie potrafię prawy myszy ,i następnie wybierasz,, wypakuj tutaj'' i to wszystko . zakładam ze masz zainstalowany jakiś program do kompresji plików np Win RAR.


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - milan208 - 27-09-2010

dobra ale na co mam kliknąć PPM?
Bo ja zrobiłem tak. Weszłem na winRAR i znalazłem folder z grą (tekken 5). Kliknąłem prawy przyciskiem myszy i nacisnąłem "Wypakuj do wybranego folderu" i pisze mi coś takiego "Nie znalazłem archiwów w wybranych plikach i folderach. Dobrze to zrobiłem? Jeśli tak, to dlaczego nie znalazł archiwum. jeśli nie to co żle zrobiłem?
Tak, mam WinRAR


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - citek123 - 27-09-2010

zrobiłeś dobrze ,a na pewno jest to spakowane? może jest to już gotowy obraz gry ,lub jak pobierałeś z rapida to któryś z partów się nie pobrał.


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - milan208 - 27-09-2010

Nie, pobierałem przez isohunt.com, a dokładniej przez utorrent. Ukończyło się w 100% pobieranie.
Załóżmy, że gra jest gotowa, nie trzeba jej wypakowywać. To teraz mam ją spatchować, nagrać przez alcochol 120% i gra powinna śmigać?


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - citek123 - 27-09-2010

a jaki ma rozmiar? ile gb , spatchowac jak pod FMCB będzie jak przez swap lub chip to nie musisz nagrywac jako obraz iso 4x lub 8x i nie na byle jakiej płycie bo to tez może być przyczyna ze nie pójdzie dobrze działa na Verbatim , ,sony,TDK z gorszymi płytami będą problemy.


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - milan208 - 27-09-2010

Spróbowalem ją spatchować przez ERC ale nie da się. Włączyłem program ERC i dałem patch. Zaznaczyłem plik (ten z grą) ale w nazwie pliku nic się nie pokazało. Jak dałem otwórz gra podzieliła się na 3 podfoldery. Jak znów dałem otwórz też nic się nie stało. Więc wpisałem całą nazwę ręcznie, znak w znak i dałem otwórz. Pisze, że nie może odnależć pliku i żebym zweryfikował nazwę pliku. Nie wiecie, czemu tak się stało?
Spróbowalem ją spatchować przez ERC ale nie da się. Włączyłem program ERC i dałem patch. Zaznaczyłem plik (ten z grą) ale w nazwie pliku nic się nie pokazało. Jak dałem otwórz gra podzieliła się na 3 podfoldery. Jak znów dałem otwórz też nic się nie stało. Więc wpisałem całą nazwę ręcznie, znak w znak i dałem otwórz. Pisze, że nie może odnależć pliku i żebym zweryfikował nazwę pliku. Nie wiecie, czemu tak się stało?
Ma 4, 35 GB i niestety mam FMCB


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - kolo333 - 27-09-2010

Rozpakowales obraz. Zainstaluj UltraISO i wszystko bedzie jasne.