PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: Ściąganie i nagrywanie odczytu... (/thread-%C5%9Bciaganie-i-nagrywanie-odczytu)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - szczepan - 04-05-2010

Witam!
Ściągnąłem gre COD world at wart final fronts z naszego downloadu nagrałem na płytę sony prędkość x4
chciałem uruchomić esr i po włożeniu płyty pojawia się fioletowy ekran. Co zrobić to wina obrazu, płyty źle nagrałem. Przy rozpakowaniu pojawił się błąd więc to może być jego przyczyna? Jest to gra NTSC moja konsola PAL.


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Antos920n - 05-05-2010

Witam .
Dzisiaj przyszła do mnie Karta z Free MCboot 1.8 .
I mam taki problem .
Nagrywam grę "Tekken 5" w formacie NTSC
Nagrywam na płytkę TDK DVD+R
Potem włączam ESR zamykam klapkę i tam w "Status" pojawia mi się "Invalid Media in Drive "
I co mam zrobić ?
Kupić inną płytę , Spatchować to jakoś ?
Proszę pilnie o pomoc .
Pozdrawiam


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - citek123 - 05-05-2010

z DVD+R może tak być ze odpalisz grę za którymś tam razem nagrywaj na DVD-R Verbatim x 4 no a patchowanie to konieczność bez tego nie pójdzie nic jak nie spatchowales tego tekkena to na co liczyłeś? jakbyś nie wiedział jak patchowac i jakim programem pytaj.


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Antos920n - 05-05-2010

A dzięki , czyli teraz już wiem .
Idę skoczyć do sklepu po płytki .
Teraz jak patchować ? Jakim programem ?
A i jaki program do wypalania płyt polecacie ?


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - citek123 - 05-05-2010

do wypalania płyt to DVD DECRYPTER a do patchowania gier ESR Disc patcher patchuje sie bardzo prosto i szybko cala operacja nie trwa dłużej niz 1 sekundę wiec włączasz ESR Disc patcher nastepnie wybierasz patch dalej wybierasz na ten obraz gry iso i klikasz na niego jeszcze wciskasz ok i gotowe.


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Antos920n - 06-05-2010

Dzięki , teraz wszystko wiem .
I wszystko działa .
Ale jeszcze jedno , pobrałem grę i wypakowałem , a tam 2 pliki , ich formaty .mds,.mdf .
Co mam z tymi plikami zrobić ?? .


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - citek123 - 06-05-2010

przerobić programem a dokładniej przekonwertowac najlepiej programem ultra iso wybierasz opcje konwertuj i dany plik przerabiasz na iso wybierasz po prostu w pozycje standard iso program bardzo łatwy w obsłudze.
jak coś nie będziesz wiedział to pytaj tylko spatchuj gre przed nagraniem jak na FMCB będzie grane.


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Antos920n - 06-05-2010

Ale skonwertować dwa pliki razem ? czy tylko ten wiekszy ??


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - citek123 - 06-05-2010

ten większy pewnie jest tam jakiś plik co ma 5kb lub coś w tym stylu ignoruj go.


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Kuba0301 - 18-06-2010

Mam pytanie jak nagrać grę Nero 7 nie alcoholem ?