PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: Ściąganie i nagrywanie odczytu... (/thread-%C5%9Bciaganie-i-nagrywanie-odczytu)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Ściąganie i nagrywanie odczytu... - ReV - 21-07-2008

......


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Rysk - 19-08-2008

mam pytanie sciagnalem gre nie w sposob opisany powyzej z jakiegos torenta przez program bit comet jest to gra naruto i w folderze znajduja sie pliki o rozszerzeniu dgr da sie to jakos wypalic na alkocholu najlepiej czy to fake i nie da sie juz z tym nic zrobic


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - .CaNN4b[1]s - 19-08-2008

Niezbędny tutaj będzie Total Comander kliknij na ten plik *.001
Teraz przejdź w zakładkę Plik -> i wybierz Narzędzi wielokrotnej zmiany
Teraz w miejscy gdzie masz coś takiego: [E] wpisz .rar
będzie wyglądało tak [E].rar
Klikasz start gotowe...teraz idź tam gdzie masz te pliki i na ten plik *.001 i teraz będzie to jako archiwum. Potem kliknij wypakuj tutaj i będziesz miał wypakowany obraz gry.


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Monhamen - 21-08-2008

Ze stron z torrentami gorąco poleciłbym też www.mininova.org Wink


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Rysk - 21-08-2008

nic to mi nie dalo plik wyglada wciaz tak samo z ta roznica ze na koncu jest napisane rar i nie da sie go rozpakowc bynajmniej za pomoca tego programu ktory uzywam od zawsze a na tym kommanderze sie nie znam probowalem za jego pomoca ale wyskoczyl komunikat "nie moge znalesc zewnetrznego programu pakujacego!Musisz zainstalowac i skonfigurowac zewnetrzny paker by moc obslugiwac ten typ archiwum" nie wiem co zrobic


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Kratos - 21-08-2008

To wypakuj 7 zipem jak masz jakiś problem z tym Total Commanderem


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Rysk - 23-08-2008

dobra wszystko juz ok dzieki


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Bolo - 23-08-2008

Ja mam taki problem z DBZBT3. Pobrałem gierkę z jednego forum rozpakowałem i wyskoczyły dwa pliki MDS, tyle tylko że jeden ma 5kb, a drugi 3 124 640kb. Wrzucam tego większego do alcohola 120%. Naciskam dalej i mi wyskakuje komunikat: "Nieznany format pliku do zapisu! Proszę wybrać inny plik z obrazem do zapisu!". I nie wiem o co chodzi?


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Cukier - 23-08-2008

Może masz starą wersje alkohola ?
Cóż jak nadal taki błąd występuje to skonwertuj tego MDSa do formatu ISO programem UltraISO.
I potem wypal ISO


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Rysk - 24-08-2008

mam problem z wypaleniem gran turismo 4 mam orginal ale sie zacina tuz przed wyscigiem moge otworzyc i zamknac klapke to czasami wczyta ale co to za gra chcialem ja przepalic wiec zrzucilem pliki z plyty na dysk a potem nagralem na dvd i nie dziala robilem tez obraz alkocholem wyszedl mds i mdf i jeszcze jakis trzeci to razem dalo ponad 5 giga choc orginal zajmoje niewiele ponad 3 wiec nagralem tylko mdf i mds i tez nie dziala moze gdybym nagral ten trzeci. choc wydaje mi sie ze to wina jakiegos zabezpieczenia wie ktos moze co zrobic moze powinienem nagrac wszystkie trzy pliki.doradzcie cos