PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Polski Hip Hop - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Muzyka (https://playstationforum.pl/forum-muzyka)
+--- Wątek: Polski Hip Hop (/thread-polski-hip-hop)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Polski Hip Hop - missal - 21-04-2011

dla mnie w polskim hip hopie liczą się tylko Peja, OSTR i WWO :)


RE: Polski Hip Hop - Outsider - 22-04-2011

Ja lubię sprzymierzonych, peje i hemp gru


RE: Polski Hip Hop - Puma16 - 22-04-2011

Dla mnie Polski hip-hop to totalny shit,badziew. Słuchałem kiedyś kilka utworów i moim zdaniem to brzmi jak kołysanka a nie prawdziwy rap. Peja i te inne zespoły to totalne dno. Ja słucham tylko amerykańskiego, czarnego hip-hopu. Snoop Dogg, Ice Cube, Dr.Dree, Enimen, Ying Yang Twins, Choleo.

PozdRo.


RE: Polski Hip Hop - Warszawiak - 22-04-2011

Niestety przedmówca mnię zagiął - powiedział to co ja chciałem ;p Dodam że też słucham amerykańskiego,czarnego rapu tylko że starego czyli 2Pac,Snoop Doggy Dogg,Ice Cube,Dr.Dre,Easy-E itp bo ten nowy amerykański rap to prosta komercha jest


RE: Polski Hip Hop - gab39 - 24-07-2011

Nowsze produkcje z zachodu trzymają klasę ale broń boże nie to co leci w radiu (r&b) ! przesłuchaj sobie nową płytę dre albo nasa z damianem marleyem (prze kozackie połączenie rapu i reggae!).
dobry też jest redman, method man ;) Żeby nie robić offtopu to z polskiego rapu jak dla mnie liczy się tylko Magik i rap z jego otoczenia, nie dla tego, że nagrał najlepsze piosenki które mają teraz statusy kultowych lub nawet historycznych dla polskiego rapu ale dla tego, że miał wrodzone flow (pooglądajcie sobie wywiady ludzi którzy go znali i opowiadają o nim), wszyscy polscy raperzy uczą się flow i jak widać z bagażem doświadczeń podnoszą poprzeczkę a Magik to po prostu miał. Ogólnie rap ze śląska miażdży te dresiarsko-kozackie produkcje z reszty kraju. Co nie znaczy, że nie lubię innych polskich raperów, peja ok, o.s.t.r. ok ale składy rapujące tylko o jp czy tym, że są dresami to dla mnie pułap brodzika intelektualnego ;] Podsumowując na dzień dzisiejszy Abradab, Rahim (ogólnie całe jego studio MaxFlowRec) Fokus, Skorup i reszta bandy zza hałdy jest dla mnie nr1 w polskim rapie.


RE: Polski Hip Hop - Dah-Ridah' - 24-07-2011

"przesłuchaj sobie nową płytę dre"

jeżeli chodzi Ci o doktorka, to on nie wydał żadnej płyty od 2001 [1998], teraz wydał tylko 2 single do Detoxu który wydaje od 2004 roku


RE: Polski Hip Hop - gab39 - 24-07-2011

chodzi mi o album Detoxification który został wydany w tym roku


RE: Polski Hip Hop - zone22 - 24-07-2011

up w tym roku ma być premiera jego drugiej płyty, a to co napisałeś wyszło w 2009 i najprawdopodobniej z Dre ma niewiele wspólnego. - Jakaś składanka lub blendy pewnie.


RE: Polski Hip Hop - Dah-Ridah' - 25-07-2011

Jakiś marny bootleg z fake trackami.


RE: Polski Hip Hop - tomek2323 - 25-12-2011

Co do tego tematu z JP, to to jest prawda, JP to moda i niestety dużo osób się na to łapie... Brzydki burak dobrze to na YT opisał w filmiku pt. JP
Peja niestety ostatnio mam wrażenie że się sprzedał :/ To tylko moje zdanie, a jak już chcecie się czepiać policji to przynajmniej na konkretny temat :) Ale cóż to się tak ważne dla JP stało że tak ciężko jest o policji mówić jak o religii czy polityce...
Ja czekam na jakąś płytę Majkela ( Rapera ze śląska :p ) no i 3ody kru, mieli wydać płytę na jesień i co, już mamy zimę...
Puma16
Ja lubię myśleć nad tekstem w czasie jego słuchania a angielskiego nie za bardzo znam :)
PS: Ten najbardziej znany Hip hop to jest naprawdę na niskim poziomie, słoniu nawet to potwierdzał ( do niego też się to tyczy ) :)
PPS: Jakie to szczęście że ja słucham mieszanek Hip hopu z reggae i innych gatunków :) Aha prawie zapomniałem, lubię odkurzyć sobie Kalibra 44 ( nie wiem czy się odmienia :) )