PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Polski Hip Hop - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Muzyka (https://playstationforum.pl/forum-muzyka)
+--- Wątek: Polski Hip Hop (/thread-polski-hip-hop)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Polski Hip Hop - czosnek17 - 25-11-2009

Legenda Aurea gra specyficzny rodzaj metalu (Symphonic Power Metal), ale słucha się tego bardzo dobrze. Polecam najnowszy album Elipsis


RE: Polski Hip Hop - Ancient Lord - 26-11-2009

Krys napisał(a):a co ty mozesz o tym wiedziec pewnie jeszcze trzymasz mame za spodnice
Wiesz, mieszkam w Krakowie i paru moich kolegów zna osobiście tych raperów z Firmy (jeden mieszka niedaleko mnie ;) ) i wiem o co chodzi. Ale po prostu jest to pospolity rap, który nie trzyma klasy OSTR-ego, czy Gurala. Poza tym to raczej ty wyglądasz mi na takiego, że przy kolegach jesteś JP, CHWDP i ACAB, ale gdy coś ci się stanie, to na komisariat znasz drogę doskonale.

Krys napisał(a):w d... byles i g... widziales
Uwierz mi, że dużo widziałem. Forum to nie miejsce do wypisywania życiorysów itd, więc oszczędzę sobie tego. IMO policja to normalny zawód, chociaż niektóre jednostki zachowały się wobec mnie niesłusznie. Czasem na meczach nadużywają swej władzy (kolega ma jeszcze pręgi na plecach ;/ ), ale wtedy nienawiść utrzymuje do tej jednej jednostki, bo to on zawinił. Nie znaczy to, że wszyscy stróże prawa to szmaty i zdziry. Normalny zawód, bez którego byłoby przejebane.

I błagam cię, jesteś już na tym forum długo, a twoje posty wołają o pomstę do nieba. Interpunkcja nie jest taka zła, jak opowiadają. Odrzuć lepiej Je*ać Pilicję i weź się za Jęzpyk Polski.


RE: Polski Hip Hop - Rysk - 26-11-2009

(26-11-2009, 09:12)Ancient Lord napisał(a): komisariat znasz drogę doskonale.
nawet za doskonale

(26-11-2009, 09:12)Ancient Lord napisał(a): Czasem na meczach nadużywają swej władzy .
zeby tylko

(26-11-2009, 09:12)Ancient Lord napisał(a): I błagam cię, jesteś już na tym forum długo, a twoje posty wołają o pomstę do nieba. Interpunkcja nie jest taka zła, jak opowiadają. Odrzuć lepiej Je*ać Pilicję i weź się za Jęzpyk Polski.

nie wiem gdzie jest przecinek

a jak tak duzo o nich wiesz to moze mnie oswiec czyzby byli takimi pozerami jakos niechce mi sie wierzyc ze sobie wszystko z palca wyssali i w ogole. lubie sluchac jak jada po kundlach chyba zaden inny sklad nie ma tylu tekstow na nich


RE: Polski Hip Hop - Ancient Lord - 26-11-2009

Krys napisał(a):nawet za doskonale
Grunt to dbać o zaplecze. Ani razu mnie nie złapali, a było tego.

Krys napisał(a):zeby tylko
Jak mówię, to jednostka. Gdyby w ogóle nie było organów władzy, to byłbym pewien, że nie jedną sklepkę byś zaliczył i wtedy byś myślał, jak to źle, że ich nie ma. Poza tym jak Ci tak źle, to wyobraź sobie co było w czasach PRL - milicja wtedy nadużywała władzy. Dziś jest nawet spokojnie. Najgorszą plagą jest masa gówniarzy noszących emblematy JP - za przeproszeniem, gówno o tym wszystkim wiedzą, ale JP na 100%.

Krys napisał(a):a jak tak duzo o nich wiesz to moze mnie oswiec czyzby byli takimi pozerami jakos niechce mi sie wierzyc ze sobie wszystko z palca wyssali i w ogole. lubie sluchac jak jada po kundlach chyba zaden inny sklad nie ma tylu tekstow na nich

Gdyby jeszcze te teksty były dobre. Niestety ich poziom leży na poziomie runa leśnego. Posłuchaj sobie Kaliber 44 - Psy. Tam przynajmniej użyli ciekawej metafory. Firma to siano - ich muzyka raczej. Raperzy w kontaktach osobistych są spoko.


RE: Polski Hip Hop - Destrukcja - 02-01-2010

Ancient Lord ma rację i szacunek do Policji...firma to gówno,tak samo jak HG...ile wogóle masz lat chłopczyku(krys)?12-16 a wiek buntu,ok dorośnij lepiej i niebądź "dzieckiem jp"


RE: Polski Hip Hop - citek123 - 02-01-2010

o.s.t.r ,eldo, slums atack, kaliber 44,K.A.S.T.A.,paktofonika , gramatik ,-ogólnie starszy polski h-h nie będę słuchał jakiegoś siurka co ma mniej jak 25L


RE: Polski Hip Hop - 8Azi8 - 03-01-2010

Ancient Lord -bardzo rozsądnie napisałeś o policji,tekstach w HH i "masy gówniarzy noszących emblematy JP" Dokładnie tak jest zgadzam się w 100%. Jak by policji nie było to każdy by narzekał o jak to strasznie i źle. To taka sama praca jak inna, a że mają prawo do spisania,wpisania mandatu itp to wszystkim tyłek ściska;/ .Nie piszę o wypadkach gdzie rzeczywiście policja przesadziła;/ ,ale w każdym zawodzie takie wypadki się zdarzają niestety;/ Ile błędów medycznych jest,ile osób uśmierconych, ile fryzjerów fryzurę zepsuło;),ile nauczycieli źle odnosiło się do uczniów,ile ochroniarzy nie słusznie pobiło uczestników imprezy,jest mnóstwo przykładów nadużywania władzy i złego wykonywania swojej pracy;/

A tak apropo tematu:) to ja nie słucham hip hopu:) Kilka piosenek fajnych ma karamba. Chociaż nie wiem czy on sie tam zalicza do dobrego hh;P Kompletnie nie znam się na rynku hip hopu:P


RE: Polski Hip Hop - Jujo480 - 06-01-2010

Ja słuchałem przez jakiś czas Firmy. Tak samo lubię HG :) Co do tematu typu JP, HWDP to ciężko się wypowiadac, bo bez policjii zle a z policją też nie najlepiej. Oni często nadużywają władzy, ale trudno tak jest aktualnie świat urządzony. Trzymajmy się jednak nadal tematu :D


RE: Polski Hip Hop - musialmati - 06-01-2010

(15-11-2009, 19:48)Jujo480 napisał(a): Proszę nie pisac mi tu Meza, Libera itd. bo to nie są raperzy :P
Mhm, to sa spiewacy operowi.


RE: Polski Hip Hop - Jujo480 - 17-01-2010

Czekacie teraz na wydanie jakieś ważnej płyty ? :) Ja bym chciał, żeby HG kolejną płytę wydało :) Peja też mógłby chociaż często je wydaje. :)