PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? (/thread-ktora-gre-przeszli%C5%9Bcie-najwiecej-razy)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - proevo82 - 01-12-2009

Możesz mi powiedzieć jak wygrałeś tą misję (na osobnym lądzie) co na początku jechało się czołgami, później trzeba było uratować jakiegoś tam generała... Będę wdzięcznySmile

re: nekal

Otóż mój sposób na ostatnią misję w grze jest taki. Na początku kiedy jedziemy czołgiem nie zwracamy uwagi na wrogów tylko prujemy przed siebie na pełnej prędkości, przez co wrogom jest trudno nas trafić, od czasu do czasu można rozwalić jakiś wraży czołg. Dojeżdżamy tym sposobem do połowy planszy, wchodzimy do więzienia i po krótkim filmiku kontynuujemy misję (zaznaczam, że do tego miejsca mój czołg ma prawie nie zniszczony pancerz, po filmiku się regeneruje i znów mamy 100%). Dalej już sposób na "przypał" nie skutkuje i systematycznie trzeba eliminować wrogie pojazdy. Problem jest z helikopterami. Trudno je trafić. Kiedy miniemy pierwszą bazę musimy jeszcze tylko rozwalić trzy działka przeciwlotnicze, przeskoczyć dżipem most. Rozwalić bramę wielkiej bazy za pomocą c4. Wewnątrz dojść jakimś cudem do ostatniego hangaru, wyłączyć rakiety wystrzelone w kierunku USA. Wtedy na mapie pojawia się as pik. Wdrodze do niego rozwalamy trzy helikoptery i aresztujemy bąć zabijamy asa. Wychodzimy poza bazę, wzywamy transport, odlatujemy do domu i inkasujemy 50-100 mln dol. w zależności od sposobu pojmania asa. Wiem, że ostatnia misja to hardkor, sam za pierwszym razem przeszedłem ją za siudmym podejściem. Ale jedyna rada to nie poddawać się.


RE: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - neku - 01-12-2009

wielkie dzięki, punkt reputacji już przyznałem wcześniej Smile


RE: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - Xavier - 03-12-2009

ja 4x resident evil 4 (TA GRA JEST ZA******A!)
do tego splinter cell double agent 2x Smile


RE: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - spank9r - 02-04-2010

resident evil 2 5x
metal gear solid 1 3x
moh:aa - 4x
thps2 - 2x

- te gry pamiętam z odległych czasów(~10lat?), w które lubiałem pograć ponownie, tak to raczej nie mam zwyczaju wracać do gier po ich ukończeniu.

No i nie wiem jak traktować ukończenie FIFY, w które gram od 98r - w każdą jaka się pojawi, jakby zliczyć wszystkie sezony to trochę by tego było.


RE: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - tokrzys14 - 03-04-2010

God of War 2... 13x i przejdę jeszcze nie raz. Bo kocham tą gre.
Resident Evil 4 2x
Spartan Total Warios 1x Jestem w trakcie 2 Wink
Devil May Cry 3 Special edition. 3x Wink


RE: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - Sandinista - 30-01-2011

Najwięcej razy ukończyłem pierwszego MGSa - magia tytułu sprawia, że cyklicznie odświeżam sobie tą pozycję, także tutaj straciłem rachubę. Zaraz za nim jest seria Silent Hill. Zawsze przechodzę najpierw daną grę, aby odblokować wszystkie zakończenia, a potem dla odświeżenia fabuły. Tak więc każdą z części ukończyłem minimum 4-5 razy.


RE: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - Realinho - 31-01-2011

Mała edycja, najwięcej razy na PS2 przeszedłem grę pod tytułem FIFA STREET 2 aż trzy, ten tytuł mógłbym przechodzić nieskończoność, bardzo ciekawy tryb kariery, polecam wszystkim fanom konsolowej piłki.


RE: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - [email protected] - 21-02-2011

z peta to najwiecej Jedi Academy 9X i Mafie z 12X
a z ps2 to GTA Vice city 4x


RE: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - Samyeu - 27-02-2011

No to tak: Kolejność bez znaczenia, mówię z pamięci

KotOR - 5 razy, z 2 razy z pobocznymi misjami.
Sam & Max: Sezon 1 - 7 razy
GTA SA: 4 razy główny wątek i kilka misji pobocznych
Def Jam NY: 10 fighterów na 100%
Halo 2: 3 razy
Spartan: Total Warrior 3 razy
Crash Twinsanity, Crash Bandicoot: Wrath of Cortex - oba po 6 razy
Mercenaries: Playground of Destruction - 4 razy, wszystkie "karty" Big Grin

To tylko garstka, zapewniam, że tytułów mam mnóstwo, które też sporo razy przeszedłem Tongue


RE: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - Dorek - 05-03-2011

Spyro: Year of The Dragon (PSX) to 5x na 100% i 3 razy na 117%
Gothic (PC) - 7 razy (4 razy w Starym Obozie, 2 razy w Nowym i raz w Bractwie)
Gothic 2 (PC) - 4x - 2x jako Palladyn, raz jako Łowca Smoków, raz jako Mag Ognia.
Mohaa - (PC)-2x (tylko)
CoD 3 (PS2) - 3x
Cod 1 (PC) - 2x
Cod: WaW (PC) - 2x
Cod 4 (PC) - 2x
Cod 2 (PC) - 3x, w tym raz na Veteranie Smile
Spyro: Gateway to Glimmer (PSX) - 2x
Wolfenstein RPG (komórka) - 10x, przechodzę zawsze jaki mi się nudzi Smile
I w zaszadzie wszystko.