PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? (/thread-ktora-gre-przeszli%C5%9Bcie-najwiecej-razy)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - Smash23 - 06-08-2008

Ja najczęsciej przechodzę gry z serii Final Fantasy:
VII - ok. 15x
X - ok. 5x
X-2 ok. 10x
XII - 2x
VII Crisis Core (mój ulubieniec) - 20x


RE: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - kpt_planeta - 06-08-2008

ReV napisał(a):DBZBT 3 - jakieś 20x
Hitman Blood Money - 4x
Moje rekordy ale to już na PC Medal of Honor Allied Assault - ok. 120x znam grę na pamięć wiem gdzie każdy przeciwnik wyjdzie Wink
Vietcong - ok. 80x
Star Wars Republic Commando - ok. 50x
Medal of Honor Allied Assault Spearhead - ok. 60x
Delta Force Black Hawk Down - ok. 30x
Star Wars Knights of the Old Republic (KotOR) - 12x
Star Wars Knights of the Old Republic II The Sith Lords - 16x
Command & Conqer Red Aler 2 - 8x
Call of Duty - 15x
Call of Duty United Offensive - 9x
Call of Duty 2 - 6x

Hmm... licząc, że na każde przejście gry poświęciłeś ok 7 godzin (ot takie założenie przy dobrym wcześniejszym poznaniu gry, średnio tyle wyjdzie) to na granie przeznaczyłeś ok 3000 godzin swojego życia, czyli około 125 pełnych dób;] Nie licząc innych gier. Takie pytanie: nie szkoda tyle życia na to? ;] Pomyśl, jakbyś zamiast tego zaczął ćwiczyć piłkę kopaną, gdzie byś teraz był;] Moim zdaniem jedno, dwa przejścia wystarczą;]


RE: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - Monhamen - 06-08-2008

kpt_planeta napisał(a):Hmm... licząc, że na każde przejście gry poświęciłeś ok 7 godzin (ot takie założenie przy dobrym wcześniejszym poznaniu gry, średnio tyle wyjdzie) to na granie przeznaczyłeś ok 3000 godzin swojego życia, czyli około 125 pełnych dób;] Nie licząc innych gier. Takie pytanie: nie szkoda tyle życia na to? ;] Pomyśl, jakbyś zamiast tego zaczął ćwiczyć piłkę kopaną, gdzie byś teraz był;] Moim zdaniem jedno, dwa przejścia wystarczą;]

To samo chciałem napisać ;D
Ja przeszedłem jedynie 2 razy Hitmana BM Wink


RE: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - ReV - 06-08-2008

kpt_planeta napisał(a):Hmm... licząc, że na każde przejście gry poświęciłeś ok 7 godzin (ot takie założenie przy dobrym wcześniejszym poznaniu gry, średnio tyle wyjdzie) to na granie przeznaczyłeś ok 3000 godzin swojego życia, czyli około 125 pełnych dób;] Nie licząc innych gier. Takie pytanie: nie szkoda tyle życia na to? ;] Pomyśl, jakbyś zamiast tego zaczął ćwiczyć piłkę kopaną, gdzie byś teraz był;] Moim zdaniem jedno, dwa przejścia wystarczą;]
Jak się grę zna na pamięć to idzie szybko. Zresztą zobacz jak stare są niektóre z tych gier więc się nie dziw że tyle razy mi się udało. A co do 2giej kwestii w twoim poście to jestem bardzo aktywny fizycznie ;D ćwiczę, biegam, pływam, tańczę także jak widzisz mam czas na wiele rzeczy.
Pozdrawiam


RE: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - Woocash88 - 06-08-2008

kpt_planeta napisał(a):Hmm... licząc, że na każde przejście gry poświęciłeś ok 7 godzin (ot takie założenie przy dobrym wcześniejszym poznaniu gry, średnio tyle wyjdzie) to na granie przeznaczyłeś ok 3000 godzin swojego życia, czyli około 125 pełnych dób;] Nie licząc innych gier. Takie pytanie: nie szkoda tyle życia na to? ;] Pomyśl, jakbyś zamiast tego zaczął ćwiczyć piłkę kopaną, gdzie byś teraz był;] Moim zdaniem jedno, dwa przejścia wystarczą;]

A co to kogo obchodzi? lubi to gra, a jeżeli chodzi o piłkę kopaną to 3000h to wcale nie jest wiele jak na ten sport Smile


RE: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - Monhamen - 06-08-2008

Pomijając to że jesteś bardzo aktywny fizycznie nie ma sensu przechodzić jednej gry 120 razy Wink już lepiej sobie pobiegać czy potańczyć ;]


RE: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - ReV - 06-08-2008

Uwierz że treningów mam już dość czasami bo tyle ich mam dlatego gry są małą odskocznią od codzienności, nie izoluje się przed kompem/konsolą jak myślicie jestem aktywny na bardzo wielu polach ;P ale dobra nie offtopujmy już więcej.
Pozdrawiam


RE: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - adus285 - 07-08-2008

hmmm THP8 4x...


RE: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - Ray - 08-08-2008

Tekken 5 przeszedłem z dziesięć razy


RE: Którą grę przeszliście najwięcej razy ? - Rogeroti - 12-08-2008

Star wars KOTOR x2
Star wars Republic comandor x3