PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-rankingi-gier)
+--- Wątek: Najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] (/thread-najbardziej-niedocenione-zapomniane-gry-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Dziaba - 24-12-2010

Według mnie Spartan Total Warrior


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Dexter - 13-06-2011

Nie wiem, czy to było już napisane, ale uważam, że Giants: Citizen Kabuto. Szczególnie wersja na pc ponieważ jest w wersji PL, a podłożony głos jest wręcz cudowny Big Grin



RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Samyeu - 02-02-2012

Popieram - Spartan to gra mocno niedoceniana, niezbyt kojarzona w środowisku graczy. Chodzenie Spartanem i siekanie wszystkiego dwoma combosami nigdy nie było tak fajne i mówię tu całkiem poważnie.

Jeszcze Okami. Może gra nie jest niedoceniana przez graczy (chociaż sprzedaż mówi sama za siebie). Większość coś czuje, że mówi o tej grze "świetna" a nawet jej nie kupili i nie zagrali. Dodam, że przez sprzedaż tejże gry, Capcom zamknęło Clover Studio i raczej zamknęło również nadzieje na drugą część gry w podobnej konwencji.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Draco - 21-02-2012

Patrząc na swoją półkę zauważyłem inną chyba nie docenianą grę przez większość graczy. Tą grą jest Conflict: Desert Storm. Gra ukazał się w okresie drugiej inwazji USA na Irak więc miała niejako naturalną reklamę. Na PC grało mi się w nią świetnie, grę przeszedłem nawet dwukrotnie. Bardzo podobała mi się koncepcja drużyny którą dzięki uproszczonemu zarządzaniu można było dowodzić. Misje były bardzo ciekawe, liniowe, dawały jednak złudzenie nieliniowości, poprzez możliwość wyboru zwykle jednej z dwóch dróg dotarcia do celu. Zastosowano też możliwość przełączania się pomiędzy członkami drużyny na długo przed grą Battlefield 2: Modern Combat. Sami bohaterowie gry byli ciekawie zarysowani i zapadali w pamięć. Oczywiście nie jest to poziom Ghosta z Modern Warfare 2 jednak biorąc pod uwagę datę premiery gry (2002) było naprawdę świetnie.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - misiek89gdz - 07-04-2012

Uważam, że niedocenioną grą jest też Alone in the dark (2008r). Mimo kiepskiej oceny na takim serwisie jak IGN(bodajże 3) grało mi się bardzo fajnie i znacznie lepiej niż w wersji na xboxa(otwarty świat, nuuuuuuuuuuda), choć zagadki mogłyby być o wiele trudniejsze, bo te w grze były śmiesznie proste. Mimo wszystko polecam, gra ma swój klimat i naprawdę jest fajna Smile


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - bachu271 - 27-04-2012

SWAT Global Strike Team i Pilot Down


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Mr.Q - 16-05-2012

(27-04-2012, 17:08)bachu271 napisał(a): Pilot Down

Pilot Down: Behind Enemy Lines? A co w tej grze warto docenić? Cool


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - ashin - 16-05-2012

Tak się zastanawiałem nad tematem i myślę, że Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects. Gra jest naprawdę fajna. Prosta w obsłudze. z ciekawymi postaciami które stworzono specjalnie dla tej gry. No i oczywiście dla niektórych plusem będzie występowanie postaci z stajni Marvela. Designem postaci dodatkowych, takich jak chociażby Johnny Ohm zajął się profesjonalny twórca tworzący superbohaterów na potrzeby komiksów. Gameplay jak wspominałem jest dość lekki, a przy tym bardzo efektowny. Ja z moimi znajomymi bawiłem się przy tym świetnie. Mimo wszystko nie jest to chyba zbyt rozpropagowana gra.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Kratos - 22-05-2012

Samyeu napisał(a):Popieram - Spartan to gra mocno niedoceniana, niezbyt kojarzona w środowisku graczy. Chodzenie Spartanem i siekanie wszystkiego dwoma combosami nigdy nie było tak fajne i mówię tu całkiem poważnie.

Taaa aż się samo nasuwa skojarzenie z dwoma pierwszymi częściami God of War, które wyszły na PS2 i zapoczątkowały serię. Wiem, że za chwilę ktoś powie, że takie porównania nie mają sensu, ale Spartan przy God of Warze się nie umywa. Gra nudna, powtarzalna, opierająca się na tylko na wciskaniu "guzików" na oślep, momentami dosyć dobra (tych kilkadziesiąt postaci na ekranie w jednym czasie), ale i irytująca. Spartanin nie bez kozery jest tylko jeden ;)

Co do Okami to namawiam i będę zawsze do niej namawiał, bo ta gra wygląda przepięknie. Jedyny jej minus to uproszczony system walki. Poza tym wróciłem do gry po roku czy nawet dłużej i nie wiedziałem co z czym się "je", ale to raczej mowa wina aniżeli gry.

O moich ulubieńcach typu "Fahrenheit" czy "Shadow of the Colossus" już pewno wspominałem nie raz.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Draco - 22-05-2012

W moim odczuciu chyba trochę zapomnianą grą na PS2 jest WRC: Rally Evolved. Zawsze bardzo dużo mówiło się o Colinie, V-Rally i Gran Turismo, a mało kto wspominał moim zdaniem najlepszą grę rajdową na PS2.

Kolejną gra troszkę zapomnianą jest Timesplitters 2 i w ogóle cała seria Timesplitters która otrzymywała najwyższe oceny od recenzentów za czasów świetności czarnulki (Timesplitters 2 otrzymał swego czasu ocenę 10/10 od Playstation Magazine).