PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-rankingi-gier)
+--- Wątek: Najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] (/thread-najbardziej-niedocenione-zapomniane-gry-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - neku - 10-02-2010

grałem i całe przeszedłem 2x. Świetna gierka, zarówno jak i film. Główny wątek był utrzymany, aniżeli kilka misji było trochę wepchniętych na siłę (strzelanina w górach). Także pod koniec gry niektóre fakty się nie zgadzały [spoiler](w grze bohaterom udało się uciec, a w filmie niestety nie).[/spoiler] Grę oczywiście polecam, aczkolwiek radziłbym najpierw obejrzeć film.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Wedd - 28-03-2010

Spróbujcie downhill domination zjazdy z gór rowerami, power upy itp. arcadowa rozrywka, mozliwość uderzania przeciwników, a co najważniejsze urozmaicone tory.Polecam


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - sevik - 11-04-2010

Zdecydowanie Rainbow Six 3. Jedna z moich ulubionych gier... Gra ma ponad 6 lat a jest nadal świetna i grywalna.
Nic więcej mi się nie przypomina.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - sebastian43210 - 16-04-2010

simy 1 i 2 a i jeszcz dungeon keeper 1,2 na pc.świetne gry które nie odniosły takiego sukcesu


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Ancient Lord - 16-04-2010

sebiastan Ale mówimy tu o grach na PS2. Do tego nie sądzę, żeby Simsy były aż tak zapomniane.

A z PS2 to IMO obydwa Dark Alliance'y. Fajna zabawa na dwóch, ale kompletnie niedoceniona i zapomniana.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Rey619 - 14-07-2010

Niedocenioną grą jest Comandos strike force przenosi nas w czasy wojny troszeczke mało broni ale to
pikuś:p ogólnie gra godna polecenia


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Dorek - 22-07-2010

Według mnie niedocenioną grą jest Spyro - przez wiele osób uważany za "dziecinny", jednak przyjemnie się w to gra i jest to doskonała kra, dla tych, którzy lubią platformówki i mają dość gier, w których krew leje się strumieniami. Także w hołdzie dla tej gry Spyro widnieje w moim avatarze Smile


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Predator1281 - 27-07-2010

Wedlug mnie zapomniana gra to Driver malo osob w to gra ale gierka spoks Big Grin


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - mark1618 - 26-08-2010

Beyond Good & Evil i to nie tylko dla mnie i innych użytkowników, ale tak naprawdę jest to jedna z najbardziej niedocenianych gier wszechczasów, a szkoda.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Son of Sparda - 21-12-2010

1. Seria Driver. Po słabej części 3 i Parallel Lines marka Driver bardzo dużo straciła na wartości, a pierwsze dwie części były wyśmienite.
2. Total Overdose- bardzo niedoceniona gra z fajnym meksykańskim klimatem i elementami GTA.