PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-rankingi-gier)
+--- Wątek: Najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] (/thread-najbardziej-niedocenione-zapomniane-gry-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - lukas382 - 07-02-2010

Lubię czasami pograć w brutalne gry aby odreagować rzeczywistość i to nie znaczy , że człowiek zaraz ma nierówno pod sufitem.W takiej grze oczekujesz akcji i przemocy. Jeżeli np w takim god of war zamiast kratosa byłby mario a zamiast wrogów grzybki i zero krwi gra straciłaby swój klimat.
Większość gier opiera się na przemocy, agresji (god of war,hitman,manhunt,gta,resident evil wszelkie bijatyki i strzelaniny jak również strategie i rpg). Nawet w platformówkach jest przemoc tylko przedstawiona w bardziej cukierkowy sposób..Ciekawe czy tobie żadna z tych gier się nie podobała no chyba że pogrywasz tylko w harvest moona


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - bizzard12 - 07-02-2010

Oderwać się od rzeczywistości? Uuu najs...

Dziwne że nikt nie wspomniał o Okami ;x przecież wszyscy tak wielbią tą grę i uważają za niedocenione dzieło sztuki.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - The Boss - 08-02-2010

(07-02-2010, 18:40)bizzard12 napisał(a): Oderwać się od rzeczywistości? Uuu najs...

Człowieku... a od czego są gry/filmy/komiksy/książki? Oczywiście są jeszcze symulatory, ale ich jest zdecydowanie mniej niż gier, które z rzeczywistością nie mają prawie nic wspólnego. Nie wiem, jesteś jakiś uczulony na przemoc? Przestrzegasz ocen PEGI, a masz dopiero 11 lat? Nie rozumiem. Ja na przykład bardzo lubię widowiskowe gry, najlepiej FPS'y, choć nie jest to regułą.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - bizzard12 - 08-02-2010

Rozumiem że można lubieć strzelaninki, ale nie to żeby "krew się lała hektolitrami" było czymś co cieszy oko i jest fajne.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - lukas382 - 08-02-2010

Owszem mnie na przykład cieszy.Co kto lubi.Jeżeli jesteś nadwrażliwy przecież nie musisz grać w takie pozycje.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - bizzard12 - 08-02-2010

wole zręcznościówki i przygodówki, chociaż np. w GoWa byłem wciągnięty ;] ale to wyjątek, ciekawa, mitologiczna fabuła .. ;]


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Kurak5 - 08-02-2010

Jeżeli nie chcesz, albo nie możesz bo mama ci nie pozwala to nie graj, pewnie jakby było ostrzeżenie "!OSTRZEŻENIE! Ta gra jest brutalna musisz mieć ukończone 18 lat, żeby w nią zagrać" wyłączył byś ją ;]


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - The Boss - 08-02-2010

(08-02-2010, 17:39)bizzard12 napisał(a): ale nie to żeby "krew się lała hektolitrami" było czymś co cieszy oko i jest fajne.

W ciele ludzkiego ciała krąży łącznie około 5 litrów krwi. Roztrzaskując kolesia w grze, pewnie z 1 L z każdego będzie. Więc nie mów, że w sieczkach typu "zabij 100 bandziorów" rozlew krwi nie jest efektowny. Wszystko dąży do tego, aby wyglądać jak najlepiej i najrealistyczniej. Chciałbyś oglądać zieloną krew? Albo jej brak? W takim Blacku mi to nie przeszkadza, ale już w typowej mordowni jak Manhunt 2 tego zabraknąć po prostu nie może. Bez niej gra straciłaby klimat. ;-)


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Kurak5 - 09-02-2010

Taka gra, jak dla mnie nie ma sensu, jak wspomniał [P]romyk "bez niej gra straciła by klimat". To tak samo jak NFS bez policji.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - MR.JACK - 10-02-2010

The Great Escape, słyszał ktoś? świetny TPP w realiach hollywoodzkiej II Wojny Światowej. Wink Steve Mcqueen (dla mnie) legenda kina + świetny klimat, wciągająca akcja i pomysłowo zaprojektowane misje powodują że gracz angażuje się w przygody bohaterów. Mamy misje gdzie trzeba: wykraść czołg i nim zwiać, znaleźć i następnie naprawić samolot przebrać się w mundur dla niepoznaki i zwiać, zrobić podkop dla naszych towarzyszy i odwrócić uwagę mundurowych, podłożyć ładunek pod most, wreszcie brać udział w słynnej wielkiej ucieczce na motorze! Widzicie rozgrywka jest mocno urozmaicona i gwarantuje że się na grze nie zawiedziecie, polecam sam przeszedłem ją z 5x. Wink