PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-rankingi-gier)
+--- Wątek: Najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] (/thread-najbardziej-niedocenione-zapomniane-gry-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - 8Azi8 - 23-12-2009

No to ta dostępność jakaś szokująca nie jest,bo każda gra doceniania czy nie jest na allegro i w komisach;/ wiec ale mi też nowość;/ -to raczej nei jest dowód na to że jest doceniana,wręcz przeciwnie
A jeżeli rzeczywiście gra jest docenienia to nadal jest w sprzedaży w sklepach!
I drugi raz powtórzę,że mimo że czas leci i gry się starzeją to te naprawdę doceniane nadal są dostępne w sklepach,i są kojarzone nie tylko przez konsolowców. Wystarczy,że gra się przyjmie na rynku.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Zytus - 24-12-2009

The Thing to ja na kompie tylko grałem, może się skuszę na wersję konsolową. A co powiecie o Shadow Man 2? W jedynkę grałem na kompie, moja pierwsza gra w życiu, niezapomniane wspomnienia. W dwójkę mam zamiar zagrać, wyszła tylko na konsolę. Nikt o niej nie mówi, nie ma w sklepach...


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Rey619 - 30-01-2010

Strasznie niedoceniona jest gra Made Man
Grafa jest super może nie jest tak dobra jak w gta sa ale i tak jest extra!
>POLECAM<


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - The Boss - 30-01-2010

A tam grafika, tutaj chodzi o samą fabułę, a ta jest świetna. Opowiada historię członka mafii i przenosi nas w różne miejsca - nawet w same wietnamskie piekło. Ogólnie to bardzo podoba mi się gameplay, można nieść nawet dwa AK-47 jednocześnie. ;] No i widać wyraźnie działanie bomby rurowej, po jej odpaleniu wyżyna pół kanału z aligatorów. ;P


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - szogijogi - 31-01-2010

Według mnie gra 'Scarface' jest niedocenioną grą na PS2, pomimo tego, iż przybliżona jest do takich tytułów jak GTA3,VC,VCS,LCS to i tak mało kto w ogóle słyszał, że wyszła ona na PS2, co bardzo smuci bo gameplay jest dla mnie niesamowity i klimat z filmu, po prostu go czuję Smile


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Bart - 31-01-2010

Zgadzam się z Tobą, że jest niedoceniona, bo także mi się podoba. Pytanie dlaczego gry takie jak GTA są doceniane, a Scarface nie. Sad


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - The Boss - 31-01-2010

Najwięcej huku, rozgłosu i ogólnie wrażeń robią same reklamy. Tak jest, reklamy pojawiające się często gęsto przed premierą gry na stronach www z grami, czasopismach, w telewizji, a nawet radiu. Reklama dźwignią sukcesu. ;-) GTA w porównaniu do Scarface'a miała o wiele większą reklamę każdej z jej części. Chociaż ja i tak wolę Człowieka z Blizną, ma o wiele więcej opcji niż wszystkie Grand Theft Auto na PS2 razem wzięte. ;D


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Wedd - 05-02-2010

Sprawdzę tego made mana oceny nie zachwycają ale co tam oceny trzeba sprawdzić na własnej skórze

Edit

Jednak nie da się ukryć oceny w pełni uzasadniona ta gra to crap ale z biedy można pograć, gra przynudza, jest strasznie nie dopracowana.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - lukas382 - 07-02-2010

a co sądzicie o "nanobreaker" od konami?
Przyznaje ,że god of war to nie jest ale gra jest godna uwagi. Ładna grafika i krew leje sie hektolitrami.System walki też całkiem niezły ( przecinanie wrogów na pól wygląda efektownie ).
albo "ghost rider" stoi niżej w moim rankingu niż nanobreaker ale też posiada niezłą oprawę.Jeżeli lubicie god of war czy devil may cry to powinniście sprawdzić te tytuły.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - bizzard12 - 07-02-2010

(07-02-2010, 13:57)lukas382 napisał(a): ...krew leje sie hektolitrami....przecinanie wrogów na pól wygląda efektownie."

Jak się ma zje**** psychikę to fajna.. ;/