PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-rankingi-gier)
+--- Wątek: Najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] (/thread-najbardziej-niedocenione-zapomniane-gry-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - maku92 - 22-12-2009

Ja przeszedłem The Thing na PC. Świetna gra. Tak samo jak film.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - xmaslakx - 22-12-2009

O właśnie THE THING! W życiu nie polecił bym tego nikomu. Beznadzieja gra. !! I w cale nie uważam że jest niedoceniona. Po prostu jest na takim poziomie, że nie wielkiej ilości ludzi chciało się po nią sięgnąć.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - 8Azi8 - 22-12-2009

"wiesz jest to stara gra, a jest wciąż dostępna - nawet w kolekcjonerskich wersjach"

Właśnie nie jest dostępna, u mnie w żadnym sklepie z grami jej nie ma,a nie mieszkam w małej miejscowości tylko w dużym mieście. A tym bardziej,że jest w serii kolekcjonerskiej powinna być nadal w sprzedaży!A o tym można tylko śnić.
Po za allegro i pewnie kilku innych internetowych sklepików nie dostanie się jej. Nawet na allegro jest mało nowych egzemplarzy;/ przeważnie używane-a skoro była by dostępna to na pewno była by większa ilość nówek-a ich prawie brak!

"Nie wiem na jakim forum."
Po raz drugi dopowiedziałeś cośWink ;-P
Czy ja pisałam o forum-jak bym się spytała moich znajomych czy ludzi grających w Ps2 pewnie połowa nie miała nigdy styczności z tą grą,po za filmem pewnie jej by nie kojarzyli:-)


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - neku - 22-12-2009

xmaslakx, co Ty wiesz o grach Tongue
Mi The Thing się bardzo spodobał. Ogólnie mam pozytywne zdanie o nim. Szkoda tylko, że twórcy nie zdecydowali się za kontynuacje owej gry.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - The Boss - 22-12-2009

(22-12-2009, 17:21)8Azi8 napisał(a): Po za allegro i pewnie kilku innych internetowych sklepików nie dostanie się jej. Nawet na allegro jest mało nowych egzemplarzy;/ przeważnie używane-a skoro była by dostępna to na pewno była by większa ilość nówek-a ich prawie brak!

Wiesz, jest to gra z 2005 roku, więc i tak uważam jej ciągłą dostępność, nawet w wersjach używanych, za sukces. Nie wymagajmy, żeby ciągle sprzedaż stała w miejscu, technika ciągle kroczy do przodu.


8Azi8 napisał(a):Czy ja pisałam o forum-jak bym się spytała moich znajomych czy ludzi grających w Ps2 pewnie połowa nie miała nigdy styczności z tą grą

Heh wiesz to zależy kto ma jakich znajomych, bo przecież nie każdy gra na PS2, to nie jest nowa konsola, dlatego nie można obiektywnie stwierdzić, że ludzie o niej nie słyszeli.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - 8Azi8 - 22-12-2009

Tak ale gra tak samo ukazała się na komputer i nie uzyskała uznania wśród posiadaczy piecyków. Wiesz są inne gry o wiele starsze a,nadal są w sprzedaży i nawet jak gra jest doceniania to osoby nie posiadające ps2 i tak będą grę kojarzyćSmile

"i tak uważam jej ciągłą dostępność"-a gdzie jest ta jej dostępność? Chętnie bym zoabaczyłaSmile


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - The Boss - 22-12-2009

(22-12-2009, 21:32)8Azi8 napisał(a): Tak ale gra tak samo ukazała się na komputer i nie uzyskała uznania wśród posiadaczy piecyków. Wiesz są inne gry o wiele starsze a,nadal są w sprzedaży i nawet jak gra jest doceniania to osoby nie posiadające ps2 i tak będą grę kojarzyćSmile

Tutaj rozmawiamy o wersji na PS2, nie PC, bo te mogą się różnić i czasami znacznie. W ogóle to są dwa osobne rynki: PC i konsolowy.

8Azi8 napisał(a):-a gdzie jest ta jej dostępność? Chętnie bym zoabaczyłaSmile

Na Allegro i w komisach można spotkać teraz tylko.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - MR.JACK - 23-12-2009

(22-12-2009, 18:34)nekal napisał(a): Szkoda tylko, że twórcy nie zdecydowali się za kontynuacje owej gry.
Ale po co? John Carpenter twórca produkcji itp, itd... nie zrobił kontynuacji, więc po co miała by być kolejna cześć tylko w grze. Smile

Dzięki temu że jej nie ma film i gra tym samym, mają klimat i świetną fabułę. Wink


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - xmaslakx - 23-12-2009

nekal A mi poprostu NIEEEEE Tongue Widać mam inny typ myślenia bo GTA mi się też nie podoba...


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - neku - 23-12-2009

(23-12-2009, 11:06)xmaslakx napisał(a): Widać mam inny typ myślenia bo GTA mi się też nie podoba...
mi też gta się nie podobają