PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-rankingi-gier)
+--- Wątek: Najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] (/thread-najbardziej-niedocenione-zapomniane-gry-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - neku - 06-11-2009

Otóż chciałbym poświecić wątek grom najbardziej zapomnianym przez posiadaczy konsoli sony. Wg mnie jest nią niewątpliwie The Thing. Nikt o tej grze nie wspomina, ogólnie mało graczy zdecydowało się, żeby w nią zagrać. Klimat był naprawdę powalający, niekiedy naprawdę można się było pwystraszyćWink. Zachęcam użytkowników forum, by zapoznali się z tym tytułem.
PS. Czekam na wasze dalsze propozycje.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - The Boss - 07-11-2009

Do takich gier można zaliczyć zdecydowanie TS 2. Została zapomniana dlatego, że leży w niej oprawa graficzna, dźwiękowa, klimat i wszystko inne. Jedyne, co jest fajne to zadania, które ratują całość. Naprawdę ciekawe cele i przede wszystkim wymagające logicznego myślenia. Niestety, nie wszyscy to docenili i wyszło jak wyszło. Szkoda. :-)


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Woocash88 - 07-11-2009

(07-11-2009, 16:28)[Ray napisał(a): Do takich gier można zaliczyć zdecydowanie TS 2

Piszcie że pełnymi nazwami, ja np. nie mam pojęcia co to za "TS2"

Może to być Time Splitters 2 albo The Sims 2...


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - The Boss - 07-11-2009

Sorki, masz rację. ;-) Chodziło mi o The Sniper 2, znane również pod nazwą Simple 2000 Series Vol. 16: The Sniper 2, hehe.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - neku - 07-11-2009

a ja myślałem, że to the suffering 2 Smile


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - 8Azi8 - 21-12-2009

The Thing jest świetną grąBig Grin grałam i naprawde świetna gra i nie zbyt docieniana tak samo jest z king kongiemTongue


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - The Boss - 21-12-2009

Mówisz o Peter Jackson's King Kong? Kto ci wmówił, że jest to niedoceniane? Jest to świetny FPS, w dodatku wyszedł w edycji kolekcjonerskiej, a tylko dobre gry w niej wychodzą, w dodatku jest swego rodzaju innowacją więc nie należy do tej listy.


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - Marzyciel - 21-12-2009

DLa mnie Beyond Good & Evil. Nigdzie na forach o PS2 nie widze, aby ktoś o niej mówił.
Pewnie przez to, że się różni od innych gier. Jak to w jakiejś gazecie pisało:
"Ta gra jest jak kolorowa papuga w stadzie gołębi, została zadziobana...[..] Gracze nie przywykli do gry która jest inna niż wszystkie"


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - 8Azi8 - 21-12-2009

[R]ay- A czy ja pisałam,że ktoś mi wmówił??Po prostu tak mi się wydaje bo nigdy w żadnych rankingach jej nie widziałam i dość mało osób o niej cokolwiek wie .To jest tylko moje zdanie-nigdzie jej nie widziałam aby brała udział w jakiś głosowaniach, wypowiedziach,a co dopiero tu pisać o TOP-ie


RE: najbardziej niedocenione/ zapomniane gry [ps2] - The Boss - 22-12-2009

(21-12-2009, 13:14)8Azi8 napisał(a): Po prostu tak mi się wydaje bo nigdy w żadnych rankingach jej nie widziałam
nigdzie jej nie widziałam aby brała udział w jakiś głosowaniach, wypowiedziach,a co dopiero tu pisać o TOP-ie

Wiesz jest to stara gra, a jest wciąż dostępna - nawet w kolekcjonerskich wersjach! Więc może po prostu nie miałaś jej egzemplarza w roku 2005, tylko kilka lat później, więc nie dziwota. Wiadomo, że gry po paru latach zazwyczaj cichną, tym bardziej, że dobrych FPS-ów jest co nie miara.

8Azi8 napisał(a):ość mało osób o niej cokolwiek wie

Nie wiem na jakim forum.